S Mixit rodinkou může každý snídat podle svého a přitom všichni společně

Se začátkem školního roku se snad vše vrátí do starých kolejí, včetně vstávání a spěšných odchodů do školek, škol i zaměstnání. Abyste si svou ranní rutinu mohli užít společně celá rodinka, beze stresu a ještě si zlepšit náladu dobrou snídaní, připravil pro vás Mixit hned tři různé snídaňové směsi.

Mix pro maminky

sestavila Masterchefka Kristína Nemčková, tatínkům ho namixovali tátové hned dva – Michal a David Vaníčkovi, autoři a protagonisté Youtube kanálu Dva tátové. A ten pro nejmenší broučky je přímo z pera (nebo spíš z misky) Mixiťáků. Každý z nich můžete koupit zvlášť nebo ve zvýhodněné rodinné sestavě.

Mix pro maminku pro Mixit vytvořila nejmladší vítězka Masterchef na světě Kristína Nemčková. Receptura v jejím podání připomíná bonboniéru v tubusu – každé sousto vás překvapí, ale přitom tvoří celek, který nejde odmítnout. Souhra kardamomu, skořice, mrazem sušených jahod a malin spolu s lahodnými mandlemi v mléčné čokoládě, hoblinkami hořké belgické čokolády a křupavým vypečeným základem si vás získá, ať už jste maminky, babičky nebo třeba jen rádi müsli. Koupí tohoto mixu navíc přispějete 20 Kč na nákup pomůcek pro děti s postižením, jaké má i Kristínina sestřička Paulínka.

Mix pro maminku, 700 g, na Mixit.cz za 249 Kč. Složení: zrní z pece, pražené mandle v mléčné čokoládě, rýžové lupínky, plátky jader mandlí, čokoládové hobliny hořké, slunečnicová semena, lněná semena, lyofilizované maliny, lyofilizované jahody, pufované amarantové perličky, quinoa křupinky, mletá skořicová kůra, kardamom mletý.

Mixit pro maminky

Mix pro tatínka se slaným karamelem

pro Mixit namíchali sami tatínkové – Dva tátové Michal a David Vaníčkovi. Ti provozují stejnojmenný a velmi populární Youtube kanál a Instagram. Možná se však spletli s povoláním, protože pro mixování mají talent. Jejich autorská snídaňová směs navíc obsahuje podmanivou specialitu: slaný karamel. V mixu najdete další pěkně vypečené dobroty jako pražená jádra lískových oříšků, pečené zrní s medem a kokosovým cukrem a nasekané sušené fíky. Když se pak všechny ingredience sejdou na jedné lžičce, jsou doslova k sežrání!

Mix pro tatínka se slaným karamelem, 350 g, na Mixit.cz za 169 Kč. Složení: zrní z pece, křupinky se slaným karamelem, jádra pražených lískových ořechů, vláknina, sušené fíky.

Mixit odinka

Mix pro naše broučky

Hravý, nadýchaný a neskutečně křupavý mix je plný kakaových polštářků a vykutálených křupinek. Radost a požitek s dobrého mlsání způsobuje také hrst mrazem sušených malin, jahod a banánů. To vše v barevném tubusu s obyvateli pohádkové louky.

Mix pro naše broučky, 440 g, na Mixit.cz za 199 Kč. Složení: kakaové polštářky, pšeničné lupínky kakaové extrudované kuličky, ovesné lupínky, lyofilizovaný banán, lyofilizované maliny, lyofilizované jahody.

Všechny si je můžete navíc koupit ve zvýhodněném setu. Rodinná snídaňová sada Rodinka vám tak zajistí klidnější rána, protože připravit pro celou rodinu křupavou směs s mlékem či jogurtem trvá asi tak minutu. Snídat může celá rodina pohromadě a pochutnají si všichni.

Rodinná sestava, 1 490 g, na Mixit.cz za 589 Kč. Složení: 1x Mix pro maminku (700 g), 1x Mix pro tatínka – Slaný karamel (350 g), 1x Mix pro naše broučky (440 g).

Mixit pro naše broučky

Mixit.cz:

Mixit.cz je internetový obchod nejen pro fanoušky zdravého stravování. Na stránce www.mixit.cz si může každý namixovat svou osobní směs cereálií, müsli, ovesných kaší a mixů sušeného ovoce a oříšků z více než sedmdesáti různých ingrediencí, jako jsou různé cereální základy, sušené ovoce, semena, oříšky, ale i chuťovky jako čokoláda, gumoví medvídci nebo třeba lentilky či skořice. Součástí nabídky jsou i předpřipravené směsi vytvořené výživovými specialisty a nabídka surovin například pro celiaky nebo alergiky na určité typy potravin, které se v běžných směsích cereálií objevují. Dalšími produkty v sortimentu jsou Mixit čokolády z kvalitní 70% tmavé čokolády ochucené lyofilizovaným ovocem a oříšky, müsli tyčinky Mixitky, drinky v prášku, slané oříškové mixy i sušenky. Mixit vše zabalí do krásného tubusu v designu firmy a zákazník si může vybrat doručení poštou, PPL nebo osobní odběr v Zásilkovně nebo na některém z odběrných míst po celé zemi zdarma.