Nový Renault Arkana -hybridní SUV coupé v Evropě

  • Nový Renault Arkana, jedinečné SUV coupé značky Renault přijíždí do Evropy s hybridní pohonnou jednotkou.
  • Obdařen silnou osobností, nový Renault Arkana kombinuje potěšení z řízení, komfort, prostornost a výrazný styl.
  • Nabídka hybridních pohonů – poprvé v segmentu: E-Tech Hybrid 140k a dva benzínové motory (TCe 140 a TCe 160) s 12V mikrohybridizací.
  • Unikátní provedení R.S. Line se sportovnějším a dynamičtějším designem.
  • Prodej nového Renault Arkana bude zahájen v první polovině roku 2021.

Nový Renault Arkana

Atletické a dynamické SUV coupé značky Renault přijíždí na evropský trh s vyspělými technologiemi, E-Tech hybridní verzí a novou výbavou R.S. Line se sportovnějším a dynamičtějším designem.

Kombinuje plynulé křivky, eleganci a robustnost. Nový Renault Arkana vyzývá tradiční stereotypy evropského trhu SUV a přináší design, který byl dříve doménou prémiových značek, poprvé u mainstreamových automobilek. Tento nový model přichází do rychle rostoucího celosvětového trhu s SUV a v rámci stávající portfolia se zařadí mezi ostatní kompaktní vozy značky Renault (Megane, Kadjar a Scenic).

Interiér nového Renault Arkana je zaměřen také na rodiny, a to jak svou prostorností, tak velikostí zavazadlového prostoru. Je vybaven největšími displeji ve svém segmentu. Díky dvěma obrazovkám nabízí nový Renault Arkana high-tech pracoviště řidiče a zdůrazňuje tak kvalitu a komfort.

Nový Renault Arkana je vybaven novou hybridní pohonnou jednotkou E-Tech Hybrid 140k a 1.3TCe 140k a TCe 160k s 12V mikrohybridní technologií. Inovativní technologie E-Tech Hybrid je již dostupná v modelech Clio, Captur a Megane a je předmětem více než 150 patentů. Je založena na zkušenostech skupiny Renault v oblasti elektrických vozidel a F1.