Mlsejte zdravě s Fit müsli. Nerezignujte na vyváženou stravu ani v domácí karanténě a pojďte si zasoutěžit

Jaro míváme spojené s laděním formy. Vždyť kdo by nechtěl v létě na pláži předvádět dokonalé křivky v nových bikinách?! Letos je však situace poněkud odlišná. I když budeme svou siluetu vystavovat možná jen u bazénu na zahradě, neměli bychom rezignovat. Vždyť jde nejen o estetiku, ale především o naše zdraví! Nezapomínejte na pravidelný aktivní pohyb, a hlavně vyvážený jídelníček. Většina z nás tráví více času doma, proč tedy volné chvíle nevyužít efektivněji …

 

Věnujte se každý den aspoň chvilku sportu v jakékoliv podobě a pravidelnost dodejte i vašemu jídelníčku. Nezapomínejte hlavně na kvalitní svačiny, protože jen 3 hlavní jídla nestačí. Zde přichází prostor pro čerstvé ovoce a zeleninu, mléčné výrobky, ale také zdravé mlsání. Třeba ve formě müsli tyčinek Fit.

Mají vyvážené složení kombinující cereálie, sušené ovoce a další plody v 16 chuťových variantách. Tyčinky mají vysoký podíl hrubé vlákniny, obsahují i vitamíny a minerály nutné pro správné fungování organismu. Fungují jako zdroj postupně se uvolňující energie a hodí se pro rychlou regeneraci, třeba po domácí lekci fitness nebo na cyklo výletě. Díky praktickému balení je vždy po ruce.

 

O výběr tyčinek si nyní můžete zahrát. Ti, kterým se podaří najít správnou odpověď na soutěžní otázku, budou zařazeni do slosování o dárkový balíček Fit.

Jak se jmenuje česká společnost, která tyčinky Fit vyrábí?

a) Fit

b) FIT FOOD

c) ÚSOVSKO FOOD

 

Odpovědi na ZDE 

Dned 15.6.2020 SOUTĚŽ UKONČENA -DĚKUJEME A GRATULUJEME VÝHERCŮM

 

 

Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz.