V listopadu padne první klapka české romantické komedie Přání Ježíškovi

V polovině listopadu padne první klapka nové romantické komedie Přání Ježíškovi. Přímo na Štědrý den pětice mužů a žen zjistí, že život umí nadělovat tvrdé lekce, ale před Vánocemi ani láskou není žádná šance uniknout…
Film režíruje Marta Ferencová, režisérka komediálních hitů Všechno nebo nic a Příliš osobní známost. Film je podle scénáře Marcina Baczyńskiho a vzniká v produkci společnosti MOVIE Adama Dvořáka (Gangster Ka, Lidice, Bobule). Novinku bude do kin na podzim příštího roku distribuovat společnost Bioscop.

 

Česká vánoční variace na oblíbené vánoční dojímavé a komediální příběhy ala Bridget Jones ale slibuje tentokrát zábavu nejen pro ženy. „Přání Ježíškovi přináší spletenec několika příběhů, které se mohou stát kdykoliv a komukoliv z nás,“ vysvětluje producent filmu Adam Dvořák.

 

Novinka láká i hvězdným obsazením ve kterém nechybí Richard Krajčo, Jiří Bartoška, Eva Holubová, Jiří Langmajer, Elizaveta Maximová, Anna Polívková, Petr Vaněk, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová, Hana Vagnerová nebo Veronika Kubařová. Ve filmu se představí i hudebník Jiří Burian, mimo jiné vystupující pod pseudonymem Kapitán Demo. K filmování se také vrací velmi šikovná dětská herečka Valentýna Bečková, která zazářila v režisérčině předchozím filmu Příliš osobní známost. Na filmová plátna se v novince vrátí i nadějná mladá herečka Veronika Marková známá svou výraznou kreací v komedii Bourák.

 

První klapka Přání Ježíškovi padne 14. listopadu v Brně. Filmaři pak budou až do poloviny prosince pendlovat mezi moravskou metropolí a hlavním městem Prahou.