Zákazníci v prodejnách Lidl naleznou netradiční piva s příběhem

Společnost Lidl reaguje na rostoucí trend poptávky po řemeslných a netradičních pivech. V našich prodejnách proto mohou zákazníci zakoupit piva netradičních stylů jako je např. IPA či Stout v rámci exkluzivní řady Steam Brew, s níž se pojí také speciální příběh a hravá grafika. Pro zákazníky byla současně připravena speciální interaktivní webová stránka, která umocní netradiční chuťový zážitek při konzumaci.

Netradiční piva Steam Brew se mohou pyšnit německou řemeslnou kvalitou, ale také jedinečným konceptem a různorodostí. Společně s příběhem tak tvoří netradiční zážitek pro zákazníky. Příkladem může být pivo Imperial Stout, jenž je spojeno s příběhem samotného „Mistra“, který nechce, aby byl jeho strašlivý vzhled spojován se silnou, ale velmi harmonickou chutí. Díky tmavě černé barvě a krémové pěně je totiž Imperial Stout lákadlem mezi specialitami.

 

„Věříme, že zákazníci ocení netradiční pojetí našich speciálních piv, které doprovází také unikátní příběhy. Díky speciální webové stránce si mohou o zakoupených pivech zjistit nejen jejich vlastnosti a chuťovou charakteristiku, ale také vnímat příběh, který je doprovází. Našim cílem je přinést zákazníkům netradiční zážitek při jejich konzumaci,“ uvedl mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.