Peugeot v ČR bude letos opět partnerem Burger Street Festivalu, tentokrát s novým Peugeotem 3008

Představení produktových novinek v rámci Burger Street Festivalu se značce Peugeot v ČR v uplynulých letech osvědčilo. Festivaly, které dohromady ročně přilákají přes čtvrt milionu návštěvníků, se tak staly originálním místem pro objevování a testování nových vozů. Ani v letošním roce značka Peugeot tuto obchodní příležitost nevynechá. Hlavní hvězdou bude tentokrát nový Peugeot 3008.

Peugeot parterem Burger Steet Festivalu

Mnozí milovníci street foodu už zahájení celorepublikového turné Burger Street Festival netrpělivě očekávají a na oblíbenou akci v jejich městě se každý rok rádi vracejí. Také Peugeot se po vydařené loňské sezóně vrátí a opět nabídne návštěvníkům příležitost vyzkoušet nové vozy. O testování byl v loňském roce velký zájem. Celkovou kapacitu zkušebních jízd s fastbackem Peugeot 408 vyčerpali zájemci z 86 % a realizovali celkem téměř pět set jízd.

Burger Steet Festival

Nový Peugeot 3008

Letošní hvězdou bude samozřejmě hlavní novinka značky, SUV fastback nový Peugeot 3008. Poprvé se návštěvníkům Burger Street Festivalu představí krátce po svém uvedení na český trh, tedy začátkem června, a bude k dispozici pro testování až do října. V dubnových a květnových termínech ho zastoupí model Peugeot 308 SW.

 

Burger Street Festival

Návštěvníci Burger Street Festivalu budou moci testovat Peugeot 308 SW a následně pak Peugeot 3008 v 14 českých a moravských městech, vždy od pátku do neděle, což dohromady představuje 42 testovacích dnů. Prvním dnem bude pátek 26. dubna, kdy Burger Street Festival odstartuje sezónu v Olomouci. Zájemci o zkušební jízdu si již nyní mohou zarezervovat termín na internetových stránkách https://www.peugeotemotionday.cz/burger-street-festival.

 

Zdroj: Peugeot Česká republika