KFC dále expanduje a otevírá v Česku jubilejní 120. restauraci

 KFC slaví se svými kuřecími kousky v Česku úspěch nejen ve velkých městech, ale také v těch menších. Obyvatele Berouna proto jistě potěší zpráva, že jubilejní 120. restaurace je otevřena právě v jejich městě. KFC tak upevňuje svou pozici tuzemského řetězce s největším počtem restaurací s rychlou obsluhou. Prvních 120 nedočkavců dnes dostalo oblíbené kousky kuřete KFC v kyblíku pro jednoho zdarma.

„Mám obrovskou radost, že se k nám zákazníci rádi vracejí a oceňují naše bezkonkurenční a jedinečné křupavé kuřecí kousky. V Berouně otevíráme již 120. restauraci a další ještě do konce roku chystáme,“ říká Ivana Makalová Dlouhá, ředitelka KFC pro Českou republiku.

120. restaurace KFC otevírá v Berouně

U Berouna už jedna restaurace s lahodnými kuřecími kousky podle tajné receptury Colonela Sanderse stojí a těší se dlouhodobě velké oblibě. „Logicky jsme na velkou poptávku museli reagovat. Podařilo se nám najít výborné místo pro další restauraci u dálnice D5 ve směru na Plzeň,“ dodává Makalová Dlouhá.

Otevření restaurace v Berouně vypovídá o oblibě KFC a věrnosti jeho tuzemských zákazníků. Jubilejní 120. restaurace dále posiluje pozici největší sítě restaurací s rychlou obsluhou v České republice.

KFC nabízí pracovní příležitosti pro studenty, rodiče i handicapované

Srdcem restaurace jsou zaměstnanci. Bez jejich nasazení by se zákazníci do restaurace jen těžko vraceli. KFC nabízí pracovní příležitosti pro studenty, ale také rodičům na rodičovské dovolené, či handicapovaným.

„S více než pěti a půl tisíci zaměstnanců na plné a částečné úvazky jsme jedním z největších zaměstnavatelů v Česku, a to s sebou nese velkou zodpovědnost. Lidé mají restaurace rychlého občerstvení mnohdy spojené s částečnými úvazky a brigádami pro studenty.  Ale tato skupina tvoří jen část našeho týmu. Rádi mezi sebou přivítáme mladší i starší kolegy a kolegyně. Stejně tak dáváme příležitosti handicapovaným, kteří mohou mít na trhu práce náročnější uplatnění. Jsme společností, která je otevřená všem,“ přibližuje Ivana Makalová Dlouhá.

KFC zaměstnancům nabízí dlouhodobé stabilní zaměstnání s možností karierního růstu. „Pokud je člověk šikovný a chce se neustále zlepšovat, jsme postupu v rámci firmy více než nakloněni. Spousta mých kolegů a kolegyň se od smažení hranolků vypracovala až k nám na centrálu a já sama jsem začínala při studiu vysoké školy na pozici pokladní na částečný úvazek,“ doplňuje Makalová Dlouhá. Také nová restaurace v Berouně staví tým zaměstnanců, který se bude o zákazníky starat. V restauraci najde práci 60 zaměstnanců na různé typy úvazků a pozic.

Nechybí ani služby Drive-Thru, KFC Collect a Rozvoz

Nová dvoupatrová restaurace KFC v Berouně poskytne 134 míst k sezení uvnitř, 10 na zahrádce. Řidiče potěší také Drive-Thru okénko, díky kterému se zvládnou plnohodnotně najíst také na cestách. Pro ty, kdo nechtějí čekat ve frontě, je tady služba KFC Collect. Objednají si pohodlně v aplikaci nebo na webu kfc.cz a oblíbené kuřecí kousky vyzvednou na zvolené restauraci KFC ve zvolený čas. V Berouně si lze pochutnat na křupavém kuřeti v pohodlí domova, služba KFC Rozvoz je ve městě už několik let.

O KFC


Síť restaurací KFC nabízí šťavnaté kuřecí kousky ve více než 26 000 pobočkách v 150 zemích světa. V České republice bylo první KFC otevřeno v roce 1994 ve Vodičkově ulici v Praze a v současné době stojí již 120 restaurací. Základní nabídku tvoří kousky čerstvého kuřete připravované podle tajného receptu Colonela Sanderse.

Více informací na: www.kfc.cz.