FORMULE E oznamuje Hackett London jako oficiálního dodavatele oblečení

Formule E a Hackett London dnes oznámily nové partnerství s prémiovou oděvní značkou, která se stala oficiálním dodavatelem oblečení pro 10. sezónu mistrovství světa ABB FIA Formule E.

Mexico City hostí v sobotu 13. ledna 2024 úvodní závod 10. sezóny, po kterém následují závody v Diriyah, São Paulu, Tokiu, Šanghaji, Římě, Monaku, Berlíně a Portlandu. Finále sezóny je dvojitý závodní víkend v Londýně v sobotu 20. července a neděli 21. července 2024.

Hackett London uvedl prémiovou řadu sportovního oblečení Hackett Sport

Hackett London na začátku tohoto roku uvedl na trh Hackett Sport, prémiovou řadu sportovního oblečení pro ty, kteří jsou na cestách a která zdůrazňuje posun k aktivnějšímu současnému stylu.

Oděvy v kolekci Hackett Sport jsou navrženy tak, aby nabízely neomezený pohyb a zároveň zachovaly dokonalý styl značky, což je základní charakteristika pro zaměstnance Formule E, kteří se účastní závodů v centrech měst po celém světě.

Řada Hackett Sport obsahuje funkční vrstvy vyrobené z technických tkanin, jako jsou vesty, kalhoty, topy a další sportovní oblečení.

Hackett London má dlouhodobý vztah se světem sportu, který navázal od svého uvedení na trh před 40 lety. Má zvláštní spojení s motoristickými závody, s britským jezdcem Jensonem Buttonem, dlouholetým spolupracovníkem značky.

Hackett Sport

Jeff Dodds, generální ředitel Formule E:

„Těší nás, že můžeme přivítat Hackett London jako našeho oficiálního dodavatele oblečení pro 10. sezónu. Formule E a Hackett London sdílejí závazek k dokonalosti a inovacím a přinášejí pokrokovou vizi výkonu a designu do nové éry motoristického sportu.“

Marcella Wartenbergh, generální ředitelka AWWG Group:

„Máme radost z tohoto partnerství s Formulí E, protože odráží ducha svobody a dobrodružství, který Hackett ztělesňuje prostřednictvím svého britského krejčovství s moderním nádechem. Tato spolupráce dokonale ztělesňuje Hackett závazek k inovacím a udržitelnosti a právě s tímto sdíleným étosem se těšíme na společné přetváření budoucnosti motoristického sportu.“

Hackett London

Společnost Hackett London byla založena v Londýně v roce 1983 a je inspirována typickým stylem britského krejčovství. Přestože je značka již dlouho synonymem pro krejčovskou dokonalost a zůstává věrná svým kořenům tím, že nabízí služby šití na míru, na míru a osobní krejčovství, Hackett London nadále překlenuje propast mezi minulostí a současností.

 

Zdroj: ABB FIA Formule E

 

Formule E: Kalendář závodů na rok 2024