cysnews
Výlety, Atletika, F1, Gastronomie, Zdraví, Kultura

Poliklinika Prahy 7 představila novinky

V Poliklinice Prahy 7 se v pondělí 17. 9. uskutečnil den otevřených dveří. Občané dostali příležitost nahlédnout do zákulisí nově zrekonstruovaného lékařského zařízení a v rámci komentovaných prohlídek se seznámili s novinkami, které zvyšují kvalitu poskytovaných služeb.

Číst více ...

Vyznáte se v zakysaných mléčných výrobcích a tvarozích?

Českomoravský svaz mlékárenský (ČMSM) uspořádal další tiskovou konferenci v rámci edukačního a propagačního projektu pod názvem „Mléko vás zdraví“.

Číst více ...

Oslavy 70. let vzniku Apolináře a klinika zve na své akce

Srdečně Vás zveme na oslavy 70. let vzniku Apolináře, kdy jsou pro Vás v týdnu od 3.9. do 7.9.2018 připraveny různé akce.

Číst více ...

Malá Jasmínka se do školy netěší!

A už je to tady 3.9.2018 a s tím první školní den. Školní brašničky, kornouty s pamlsky pro děti i kytička pro paní učitelku a jde se! Tak to dnes vypadá všude, kde jdou prvňáčci do školy.

Číst více ...

Iveta Vítová – recept na krásnou sexy postavu!

Tvrdé diety? Dřina v posilovně? Nic takového!!!  Víme Ivetin tajný recept na gazelí siluetu! A nepotěšilo nás to…

Číst více ...

Dokonalý zážitek v Thermen & Badewelt Sinsheim

Doporučujeme relaxaci v Thermen & Badewelt v Sinsheimu.

Číst více ...

Jak tráví léto Martin Chodúr a co ho svede dohromady s Hanou Holišovou?

Poprvé se spolu potkali loni v lednu na Zahrádkářském plese na pražském Žofíně. Zatímco na něm oba zpívali, Hanka ho i moderovala. Poprvé se však jako pěvečtí partneři potkají až letos 6. října na koncertě Pocta českým filmům a pohádkám 4. […]

Číst více ...

Štefan Margita zahájí koncertem se svými hosty 19. září Mezinárodní televizní festival Zlatá Praha

Byť Štefan Margita ve španělské Malaze odpočívá, nedá mu to a pilně se připravuje na letošní tuzemské vánoční turné a učí se na příští rok novou roli do stuttgartské opery. A taky s Hankou v Malaze vítají milé hosty. Jen co z Malagy […]

Číst více ...

Konstantinovy Lázně lákají k odpočinku i výletům do okolí

V Konstantinových Lázních můžete odpočívat i poznávat zajímavosti v okolí.

Číst více ...

Praha se zapojila do boje proti meningokoku

U invazivního meningokokového onemocnění jde často o minuty. Úmrtí může nastat do 24 hodin od prvních příznaků. I když pacient přijde včas a lékaři postupují správně, nemusí fatálnímu následku zabránit. Proto je důležitá prevence. Ta spočívá především v očkování, jak uvedli […]

Číst více ...

Praha přivítá světově uznávané chirurgy

Letos v září se v hlavním městě bude konat pražská část prestižního třídenního Česko-japonského chirurgického sympozia, nad níž převzal záštitu radní hl. m. Prahy Radek Lacko. Akci pořádá Česká sekce International College of Surgeons, o.s. (ICS).

Číst více ...

Začíná projekt prevence zubních kazů Dětský úsměv

Praha finančně podpoří projekt školní prevence zubních kazů s názvem Dětský úsměv. Jde o unikátní pilotní projekt preventivní péče o zuby dětí na prvním stupni základních škol na území hlavního města Prahy. Začne v tomto školním roce dvěma lekcemi v dubnu a květnu […]

Číst více ...

Hlavní město podporuje prevenci aterosklerózy

Ve dnech 23. – 29. dubna 2018 se uskuteční preventivní akce celopražského významu Týden proti ateroskleróze. Hlavní město akci podpoří dotací ve výši 190 tis. Kč.

Číst více ...

V dobré kondici po celý rok s Fit PROTEIN aneb Proteinové tyčinky nejsou jen pro profesionální sportovce

Začátek nového roku je spojován s nejrůznějšími předsevzetími – nejčastěji se týkají zdravějšího životního stylu. Správná životospráva by se však neměla omezovat jen na několik málo dní či týdnů v tomto období.

Číst více ...

Alchymista Vám v Brně připraví parfém pro Vás , doslova oblékne Vás do Vaší vůně

 Začalo to jako koníček, ze kterého se stala profese kombinující vášeň a lásku. To je moto zdejšího ráje vůní.

Číst více ...