ME v atletice Berlín 2018 – časový pořad





Přinášíme první verzi časového programu mistrovství Evropy – Berlín. Je k datu 3.7.2017 a případné úpravy budou do zahájení mistrovství Evropy upraveny.

 

Mistrovství Evropy v atletice 2018 Berlín , časový pořad

 

 

Pondělí 6.8.2017
 Večerní program   
16:05 Kladivo  MUŽI  kvalifikace (A)
16:30 100m  MUŽI  rozběhy
16:35 Dálka  MUŽI  kvalifikace
17:05 400m překážky  MUŽI  rozběhy
17:30 Kladivo  MUŽI  kvalifikace (B)
17:45 100m  ŽENY  rozběhy
17:35 Koule*  MUŽI  kvalifikace (A)
18:55 Koule*  MUŽI  kvalifikace (B)



Úterý 7.8.2018  
Dopolední program  
8:35 20km Chůze * *  MUŽI  FINÁLE
9:30 100m  MUŽI  Desetiboj
9:40 Disk  MUŽI  kvalifikace (A)
10:00 400m překážky  MUŽI  rozběhy
10:10 Koule  ŽENY  kvalifikace
10:30 Dálka  MUŽI  Desetiboj
10:35 400m překážky  MUŽI  rozběhy
11:05 800m  ŽENY  rozběhy
11:10 Disk  MUŽI  kvalifikace (B)
11:40 3000m překážek MUŽI  rozběhy
11:50 Koule  MUŽI  Desetiboj
Večerní program  
18:30 Výška  MUŽI  Desetiboj
18:45 Kladivo  MUŽI  FINÁLE
19:05 100m  ŽENY  semifinále
19:05 Tyčka ŽENY  kvalifikace
19:30 100m  MUŽI  semifinále
19:55 400m překážky  MUŽI  semifinále
20:20 10000m  MUŽI  FINÁLE
20:33 Koule  MUŽI  FINÁLE
21:00 400m  MUŽI  Desetiboj
21:30 100m  ŽENY  FINÁLE
21:50 100m  MUŽI  FINÁLE



    Středa 8.8.2018
Dopolední program   
9:35 110m překážky MUŽI  Desetiboj
10:10 100m překážky ŽENY  rozběhy
10:20 Disk  MUŽI  Desetiboj (A)
10:50 200m  MUŽI  rozběhy
11:05 Trojskok ŽENY kvalifikace
11:30 400m  ŽENY  rozběhy
11:40 Disk  MUŽI  Desetiboj (B)
12:00 Tyčka MUŽI  Desetiboj (A)
12:05 1500m  MUŽI  rozběhy
13:00 Oštěp MUŽI  kvalifikace (A)
13:15 Tyčka MUŽI  Desetiboj (B)
14:25 Oštěp MUŽI  kvalifikace (B)
Večerní program  
17:50 Oštěp MUŽI  Desetiboj (A)
18:25 Výška  ŽENY  kvalifikace
19:00 Oštěp MUŽI  Desetiboj (B)
19:10 400m překážky  ŽENY  semifinále
19:35 400m  MUŽI  semifinále
19:45 Dálka  MUŽI  FINÁLE
20:00 800m  ŽENY  semifinále
20:15 Koule  ŽENY  FINÁLE
20:20 200m  MUŽI  semifinále
20:25 Disk  MUŽI  FINÁLE
20:45 10000m  ŽENY  FINÁLE
21:35 1500m  MUŽI  Desetiboj



      Čtvrtek 9.8.2018
Dopolední program   
9:30 Disk  ŽENY  kvalifikace (A)
10:00 100m překážky ŽENY  Sedmiboj
10:30 Dálka  ŽENY  kvalifikace
10:50 Výška  ŽENY  Sedmiboj
10:55 110m překážky MUŽI  rozběhy
11:00 Disk  ŽENY  kvalifikace (B)
11:30 800m  MUŽI  rozběhy
12:30 Oštěp ŽENY  kvalifikace (A)
14:00 Oštěp ŽENY  kvalifikace (B)
Večerní program   
19:15 Tyčka ŽENY  FINÁLE
19:20 Koule  ŽENY  Sedmiboj
19:25 100m překážky ŽENY  semifinále
19:45 Výška  MUŽI  kvalifikace
19:50 400m  ŽENY  semifinále
20:15 400m překážky  MUŽI  FINÁLE
20:22 Oštěp MUŽI  FINÁLE
20:30 200m  ŽENY  Sedmiboj
21:00 200m  MUŽI  FINÁLE
21:20 3000m překážek MUŽI  FINÁLE
21:50 100m překážky ŽENY  FINÁLE


Booking.com

  Pátek 10.8.2018     
Dopolední program   
10:00 Kladivo  ŽENY  kvalifikace (A)
10:50 Dálka  ŽENY  Sedmiboj
11:15 Tyčka MUŽI  kvalifikace
11:25 200m  ŽENY  rozběhy
11:30 Kladivo  ŽENY  kvalifikace (B)
12:00 1500m  ŽENY  rozběhy
12:25 3000m překážek ŽENY  rozběhy
12:40 Trojskok MUŽI  kvalifikace
12:50 Oštěp ŽENY  Sedmiboj (A)
13:05 4x400m  MUŽI  rozběhy
13:40 4x400m  ŽENY  rozběhy
14:05 Oštěp ŽENY  Sedmiboj (B)
Večerní program   
19:10 110m překážky MUŽI  semifinále
19:20 Výška  ŽENY  FINÁLE
19:35 800m  ŽENY  semifinále
19:55 200m  ŽENY  semifinále
20:10 Trojskok ŽENY  FINÁLE
20:20 800m  ŽENY  Sedmiboj
20:25 Oštěp ŽENY  FINÁLE
20:50 400m překážky  ŽENY  FINÁLE
21:05 400m  MUŽI  FINÁLE
21:20 800m  ŽENY  FINÁLE
21:35 110m překážky MUŽI  FINÁLE
21:50 1500m  MUŽI  FINÁLE



  Sobota 11.8.2018     
Dopolední program   
9:05 20km Chůze *  ŽENY  FINÁLE
10:55 20km Chůze * *  MUŽI  FINÁLE
Večerní program   
20:00 Výška  MUŽI  FINÁLE
20:05 Dálka  ŽENY  FINÁLE
20:20 400m  ŽENY  FINÁLE
20:25 Disk  ŽENY  FINÁLE
20:35 800m  MUŽI  FINÁLE
20:50 200m  ŽENY  FINÁLE
21:00 5000m  MUŽI  FINÁLE
21:30 4 x 400m  MUŽI  FINÁLE
21:50 4 x 400m  ŽENY  FINÁLE


Booking.com

  Neděle 12.8.2018   
Dopolední program   
9:05 Marathon*  ŽENY  FINÁLE
10:00 Marathon*  MUŽI  FINÁLE
Večerní program   
19:10 Tyčka MUŽI  FINÁLE
19:30 Kladivo  ŽENY  FINÁLE
19:30 4 x 100m  ŽENY  rozběhy
19:50 4 x 100m  MUŽI  rozběhy
20:05 Trojskok MUŽI  FINÁLE
20:15 3000m překážek ŽENY  FINÁLE
20:35 1500m  ŽENY  FINÁLE
20:55 5000m  ŽENY  FINÁLE
21:20 4 x 100m  ŽENY  FINÁLE
21:35 4 x 100m  MUŽI  FINÁLE
 
 
 

Booking.com


Významné atletické akce roku 2018