Včera 1.9. jsme před 23 hod vyjížděli k obci Kostelík na samé hranici PLK a SČK. V asi 4m hluboké studni se necházely dvě osoby které vykazovaly známky intoxikace.
Náš příslušník sestoupil do studny a pomocí dýchacího přístroje naředil vzduch na dně studny aby se uvnitř vytvořila dýchatelná atmosféra.
Jedna z osob poté vylezla s dopomocí po žebříku a druhou jsme vytáhli pomocí lanové techniky. Následně jsme obě osoby předali do péče ZZS. Zasahovaly jednotky z Plzeňského i Středočeského kraje.
Zdroj : HZS Plzeňského kraje

