Časový pořad- Mistrovství Evropy do 23 let Tallinn 2021 – 8. – 11. července,
dopoledne | ||
čas | disciplina | |
9:45 | W | disk Q A |
10:00 | W | 400m R1 |
10:15 | W | výška Q A+B |
10:30 | M | koule Q A+B |
10:40 | M | 400m R1 |
11:10 | W | disk Q B |
11:30 | W | 100m H Hep |
12:00 | W | 100m R1 |
12:40 | M | tyčka Q A+B |
12:45 | M | kladivo Q A |
12:50 | W | výška Hep A+B |
12:55 | M | 400m H R1 |
13:40 | W | 400m H R1 |
13:55 | M | kladivo Q B |
odpoledne | ||
čas | disciplina | |
16:15 | M | disk Q A |
16:50 | W | 3000m SC R1 |
17:10 | W | trojskok Q A+B |
17:30 | M | disk Q B |
17:35 | M | 1500m R1 |
18:15 | W | 800m R1 |
18:20 | W | koule Hep A+B |
18:50 | M | 10,000m Final |
19:00 | W | kladivo Q A |
19:05 | M | dálka Q A+B |
19:30 | M | koule Final |
19:35 | W | 200m Hep |
20:05 | M | 100m R1 |
20:10 | W | kladivo Q B |
20:35 | W | 100m SF |
dopoledne | ||
čas | disciplina | |
9:30 | M | oštěp Q A |
10:00 | W | 100m H R1 |
10:35 | W | tyčka Q A+B |
10:40 | M | oštěp Q B |
10:45 | M | 110m H R1 |
11:35 | W | 1500m R1 |
12:00 | W | oštěp Q A |
12:05 | M | 800m R1 |
12:40 | M | 200m R1 |
12:45 | W | dálka Hep A+B |
13:15 | W | oštěp Q B |
13:20 | W | 200m R1 |
odpoledne | ||
čas | disciplina | |
15:00 | W | oštěp Hep A |
15:10 | M | 400m H SF |
15:30 | W | 400m H SF |
16:00 | W | trojskok Final |
16:05 | M | 3000m SC R1 |
16:15 | W | oštěp Hep B |
16:30 | M | 20km chůze Final |
17:00 | W | 400m SF |
17:15 | M | výškaQ A+B |
17:20 | M | 400m SF |
17:45 | M | kladivo Final |
18:00 | W | 100m H SF |
18:30 | M | 110m H SF |
18:35 | M | dálka Final |
19:00 | W | 20km chůze Final |
19:05 | W | 800m Hep Final |
19:35 | W | disk Final |
19:40 | W | 10,000m Final |
20:30 | M | 100m Final |
20:47 | W | 100m Final |
dopoledne | ||
čas | disciplina | |
9:45 | W | dálka Q A+B |
10:00 | M | 100m Dec |
10:55 | W | kouleQ A+B |
11:35 | M | dálka Dec A+B |
12:15 | W | 200m SF |
12:45 | M | 200m SF |
13:00 | M | trojskok Q A+B |
13:05 | M | kouleDec A+B |
odpoledne | ||
čas | disciplina | |
15:45 | M | výškaDec A+B |
16:05 | W | kouleFinal |
16:10 | M | 400m H Final |
16:25 | W | 400m H Final |
16:40 | W | 3000m SC Final |
17:20 | M | 1500m Final |
17:40 | W | kladivo Final |
17:45 | W | 100m H Final |
18:00 | M | 110m H Final |
18:10 | M | tyčka Final |
18:15 | W | 400m Final |
18:30 | M | 400m Final |
18:40 | W | výškaFinal |
19:00 | W | 800m Final |
19:20 | M | 400m Dec |
19:35 | M | disk Final |
20:00 | M | 5000m A-race Final |
20:20 | M | 5000m B-race Final |
20:45 | W | 200m Final |
20:55 | M | 200m Final |
dopoledne | ||
čas | disciplina | |
9:40 | M | 110m H Dec |
10:30 | M | disk Dec A |
10:40 | W | 4 x 400m štafety R1 |
11:00 | M | trojskok Final |
11:10 | M | 4 x 400m štafety R1 |
11:30 | M | disk Dec B |
12:00 | W | 4 x 100m štafety R1 |
12:25 | M | 4 x 100m štafety R1 |
12:40 | M | tyčka Dec A+B |
12:50 | W | oštěp Final |
odpoledne | ||
čas | disciplina | |
16:00 | M | oštěp Dec A |
16:20 | W | dálka Final |
16:30 | W | tyčka Final |
16:45 | M | 3000m SC Final |
17:00 | M | oštěp Dec B |
17:15 | W | 1500m Final |
17:30 | M | 800m Final |
17:40 | M | výškaFinal |
17:55 | W | 5000m Final |
18:30 | W | 4 x 100m štafety Final |
18:40 | M | oštěp Final |
18:45 | M | 4 x 100m štafety Final |
19:00 | M | 1500m Dec Final |
19:35 | W | 4 x 400m štafety Final |
19:50 | M | 4 x 400m štafety Final |
ZMĚNY VYHRAZENY
ZDROJ :