Na halovém mistrovství světa v atletice bude reprezentovat Českou republiku 23 atletů

Předsednictvo Českého atletického svazu schválilo nominaci na halové mistrovství světa ve skotském Glasgow, kam odcestuje 23 českých atletů a atletek.