Site icon Cysnews

Velká cena Rakouska – páteční tréninky – Tým Scuderia Ferrari HP

FP1

FP 2

 

Charles Leclerc #16

„Poprvé jsem dnes ve druhém tréninku naskočil do vozu a na trati jsem se cítil v pohodě, ale ještě jsem tam nebyl úplně, pokud jde o pocit, který jsem ve voze měl. Jako obvykle je naše závodní tempo dobré, i když máme před sebou ještě nějakou práci, abychom vylepšili naši kvalifikační výbavu, abychom mohli v neděli startovat s větším náskokem a bojovat na čele.“

Lewis Hamilton #44

„V prvním tréninku jsme trochu vynechali jízdu kvůli problému s převodovkou, což nás trochu zbrzdilo. Druhý trénink proběhl hladčeji, ale stále nejsme úplně tam, kde bychom chtěli být, pokud jde o rychlost. Je tu práce, kterou musíme udělat přes noc, a my budeme s týmem dál hledat ty správné úpravy.“

Dino Beganović #38

„Byl to z mé strany produktivní den, protože jsem mohl dokončit náš program podporující tým při shromažďování dat, která budou užitečná v pozdější fázi. Je zřejmé, že možnost znovu jet  ve voze F1 je extrémně dobrý pocit, o to více, když máte na závodní kombinéze znak vzpínajícího se koně. Chci poděkovat Scuderia Ferrari HP a Akademii za tuto příležitost. Nyní se zaměřím zpět na formuli 2 a udělám vše, co bude v mých silách, abych tento víkend přivezl domů nějaké dobré výsledky.“

 

Zdroj a foto : Scuderia Ferrari HP

Exit mobile version