Veletrh cestovního ruchu ve Vídni můžete navštívit od 11. do 14. ledna 2018Booking.com

Od 11. do 14. ledna 2018 bude v hale A a v hale B probíhat veletrh cestovního ruchu  Ferien-Messe Wien  a v hale C a D  Vienna Autoshow.

V rámci největšího rakouského veletrhu cestovního ruchu Ferien-Messe Wien 2018 očekává organizátor Reed Exhibitions více než 800 vystavovatelů z 80 zemí, kteří budou prezentovat turistické zajímavosti a programové nabídky. Letos bude hostitelskou zemí Španělsko a Salcbursko partnerskou oblastí. Kromě toho se můžete  během čtyř dní veletrhu  těšit na pestrý živý program,  zajímavé přednášky a filmové prezentace, přehlídkovou kuchyni Genusswelt, speciální show nebo akce pro děti.

Jednotlivé sekce jsou rozděleny na destinace pro jednodenní výlety, dovolenou na pláži, kempování a karavany, balíčky pro rodinnou dovolenou, exotické destinace, kulinářské zájezdy, cestování letecky a po železnicí, skupinové výlety, výlety na hausbótu, výlety za kulturou, plavby po moři a po řekách, kreativní dovolená, cesty za dobrodružstvím, luxusní dovolená, dovolená pro seniory, dovolená pro singly, výukové a jazykové zájezdy,  poznávání měst, wellness pobyty, prázdniny na jachtě.

Genusswelt přinese gastronomické zážitky

Protože k cestování patří i regionální kuchyně, přestaví na veletrhu své výrobky a speciality v rámci akce  Genusswelt v části haly B okolo 50 domácích a zahraničních vystavovatelů.

Ve Foyer A vlevo nabídnou výrobci  své lákavé místní speciality z Vídně, Dolního Rakouska a Štýrska. V hale B se mohou gurmáni těšit na lahůdky z Rakouska, Chorvatska, Itálie, Řecka, Maďarska, Francie či Švýcarska.

Novinkou budou například Food Trucky nebo buvolí maso.

Centrem světa zážitků budou ukázky vaření naživo a přednášky o výživě a kulinářském umění. Domácí speciality představí Dolní Rakousko, ze zahraničních Španělsko, Indonésie, Chorvatsko, Německo, Česká republika a Polsko. Novinkou je místo pro snídani od 10:30 do 11:00 se v první den veletrhu bude zaměřeno na chorvatské snídaně , v pátek na vídeňské, v sobotu  dolnorakouské a v neděli indonéské.

Program „Genusswelt“Booking.com

Vstupenky a otevírací doba:

 

Čtvrtek- neděle 10 – 18 hod 

Adresa místa konání :

Messe Wien, Hall A, B

Entrance A, Messeplatz 1

1020 Vienna

 

Dopravní spojení: Stanice U2 Prater-Messe 

Během prohlídky můžete zdarma využít služeb dětské školy, kde je pro děti zajištěna profesionální péče.

Veškeré informace o Ferien-Messe Wien 2018  a Wien Autoshow naleznete na www.ferien-messe.at

 
Veletrhy Holiday World a Top Gastro & Hotel budou od 15. do 18. února na Výstavišti v Praze-Holešovicích