Memoriál Josefa Odložila bude 4.6.2018


25. ročník Memoriál Josefa Odložila bude letos 4. června 2018 v Praze stadion Juliska

 

 

Výběr ze startovní listiny:

Muži:

100m

Jak Ali Harvey (9.92), Thando Roto (9.95), Joel Fearon (9.96), Henricho Bruintjies (9.97), Gavin Smellie (10.01), Harry Aikines Aryeetey (10.08), Ojie Edoburun (10.12), Mahamadou Fall (10.14), Bismark Boateng (10.14), Jan Volko (10.15), Jan Veleba (10.23), Zdeněk Stromšík (10.29), Dominik Záleský (10.29)

400m

Deon Lendore (44.36), Pavel Maslák (44.79), Blake Leeper (45.05), Jakub Krzewina (45.11), Dwayne Cowan (45.34), Zakithi Nene (45.63), Ricardo Dos-Santos (45.74), Patrik Šorm (46.20)

1500m

Mohamed Moustaoui (3:31.84), Jakub Holuša (3:33.36), Charlie Grice (3:33.60), Charles Philibert Thiboutot (3:34.23), Artur Ostrowski (3:34.45), Brahim Kaazouzi (3:34.46), Andy Bayer (3:34.47), Simon Denissel (3:34.54), Younes Essalhi (3:35.52), Weretew Eshetie (3:35.57), Luke Mathews (3:35.57), Marc Alcalá (3:35.85), Filip Sasinek (3:36.32), Boaz Kiprugut (3:36.47), Charles Grethen (3:39.02), Jan Friš (3:41.45)

110m přek.

Antonio Alkana (13.11), Aleec Harris (13.11), Milan Trajkovic (13.25), Artur Noga (13.26), Petr Svoboda (13.27), Devon Hill (13.35), Erik Balnuweit (13.44), Ahmad Al Moualed (13.51)

400m přek.

Dai Green (47.84), Cornel Fredericks (48.14), Jeffery Gibson (48.17), Patryk Dobek (48.40), Rasmus Magi (48.40), Aron Koech (48.49), Byron Robinson (48.50), Niall Flannery (48.80), Zazini Sokwakhana (49.32), Michal Brož (49.78), Vít Muller (49.92), Jan Tesař (50.58)

dálka

Zarck Visser (8.41), Yahay Berrabah (8.40), Radek Juška (8.31), Damar Forbes (8.29), Tomasz Jaszcuk (8.18), Julian Howard (8.15), Kristian Pulli (8.07), Vladyslaav Mazur (8.04), Adam McMullen (7.94), Adam Zelinka (7.70)

koule

Ryan Crouser (22.65), Joe Kovacs (22.57), Tomáš Staněk (22.01), Ladislav Prášil (21.47), Alexander Lesnoi (21.40), Damien Birkinhead (21.35), Chuk Enekwech (21.14), Orazio Cremona (21.12), Maxim Afonin (21.07), Jakub Szyszkowski (20.92), Bob Bertemes (20.56)

skok o tyči

Jan Kudlička (5.83), Michal Balner (5.82), Ilya Mudrov (5.80), Luke Cutts (5.70), Vladyslav Malykhin (5.70), ivan Horvat (5.70), Adam Hague (5.60), Lukáš Posekaný (5.55), Karol Pawlik (5.40), Matěj Ščerba (5.20), David Holý (5.11).

oštěp

Jakub Vadlejch (89.73), Vítězslav Veselý (88.34), Petr Frydrych (88.32), Rolands Strobinders (85.07), Edis Matusevicius (84.78), Lukasz Grzeszczuk (84.77), Adrian Mardari (83.93), Jaroslav Jílek (83.19), Norbert Rivas – Toth (83.08), Vladislav Palyunin (78.77)


Booking.com

Ženy:

800m

Olha Lyakhova (1:58.64), Lenka Masná (1:59.56), Shume Chaltu Regasa (1:59.99), Adelle Tracey (2:00.04), Alexandra Bell (2:00.11), Hanna Hermansson (2:00.43), Muhalet Mulugeta (2:00.77), Gena Lofstrand (2:01.50), Natalia Evangelidou (2:01.77), Bianka Keri (2:02.39), Kateřina Hálová (2:03.59), Gabriela Gajanová (2:05.51)

100m přek.

Nickiesha Wilson (12.79), Elvira Herman (12.85), Elisavet Pesiridou (12.93), Rikenette Steenkamp (12.99), Greta Kerekes (13.10), Kateřina Cachová (13.28), Lucie Koudelová (13.32), Kateřina Dvořáková (13.66)

400m přek.

Zuzana Hejnová (52.83), Georganne Moline (53.14), Cassandra Tate (54.01), Viktoria Tkachuk (55.32), Lamiae Lhabze (55.51), Agata Zupin (55.96), Jess Turner (56.08)

dálka

Tianna Bartoletta (7.17), Christabel Nettey (6.99), Lauma Griva (6.86), Kristina Hryshutina (6.81), Jana Veldakova (6.75), Nektaria Panagi (6.66), Milica Gardasevic (6.62), Lucia Vadlejch (6.40), Barbora Dvořáková (6.20), Adéla Záhorová (6.20), Kateřina Dvořáková (6.17)
  • V rámci Memoriálu Josefa Odložila se uskuteční závody nejlepších žáků ČR „O pohár primátora hlavního města Prahy“, nad kterými převzala záštitu primátorka hl. města Prahy i předseda ČOV Ing. Jiří Kejval, a národní závody Dukla mítink.
  • Proběhnou i závody žákovských přípravek Dukla Praha.
  • Na Odložilově disciplíně v běhu na 1500m proběhne i tradiční závod veteránů.
  • Organizační výbor obnovil závody pro handicapované sportovce. V letošním roce se uskuteční závod dětí i dospělých.
  • Stejně jako v předchozích letech budou volné slosovatelné vstupenky k dispozici v den konání mítinku přímo na stadionu.
  • Navíc si je bude moci každý stáhnout v elektronické podobě na stránkách www. memorial-odlozil.cz.
  • Posílena bude i doprava ze stanice metra Hradčanská na Julisku – linka č. 131.

 

 

Disciplíny memoriálu Josefa Odložila 2018

Muži

Ženy

100 m dálka 800 m
400 m tyč 100 m přek.
1500 m oštěp 400 m. přek.
110 m přek. koule dálka
400 m přek.

 


Žákovské závody O POHÁR PRAŽSKÉHO PRIMÁTORA
13:20 60m H  

 

 

 

13:30 60m D
13.40 60m přípravka výška H míček D
14:20 výška D míček H
14:50  

 

 

 

15:00 800m H
15:05 800m D tyč Ž

Předprogram – DUKLA MÍTINK

15:15 200m M B, A Trojskok M
15:25 200m Ž B, A  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15:35 400m př M
15:45 400m M B, A
15:55 400m Ž B, A
16:05 800m M B, A
16:15 800m Ž
16:20 1500m veteráni
16:30 100m př Ž
16:36 110m př Dci
16:42 110m př Jři
16:48 110m př M
16:52 4x100m Ž
16:56 4x100m M

Vybraní závodníci na Dukla mítink

Jirka Jan 05.10.1993 PSK Olymp Praha, z.s. 200 m
Vejražka Daniel 11.05.2000 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 200 m
Polák Jiří 22.04.1998 T. J. Sokol České Budějovice 200 m
Kubeš Jiří 04.03.1995 AK ŠKODA Plzeň 200 m
Kolář David 27.03.1997 AC Slovan Liberec, z.s. 200 m
Svoboda Vojtěch 23.03.1995 ASK Slavia Praha 200 m
Maruštík Daniel 16.09.1994 AK ŠKODA Plzeň 200 m
Benda Pavel 25.03.1992 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 200 m
Töpfer Ladislav 08.08.2000 AC Mladá Boleslav z.s. 200 m
Valášek Jan 20.09.1994 AC Domažlice, z. s. 200 m
Kozák Miroslav 14.02.2002 Spartak Praha 4 200 m
Pospíšil Ondřej 15.03.1999 TJ Šumperk, z.s. 200 m
Klvaňa Filip 24.07.1977 AK Kroměříž 200 m
Moravec Aleš 19.01.1998 TJ Sokol Kolín-atletika 200 m
Dvorský Tobiáš 03.06.2001 TJ Spartak Třebíč, spolek 200 m
Zuna Matěj 04.04.1998 SK Kotlářka Praha, z.s. 200 m
Končický Tomáš 03.02.1996 Spartak Praha 4 200 m
Zuna Jan 04.04.1998 SK Kotlářka Praha, z.s. 200 m
Macík Ondřej 12.01.2001 TJ Dukla Praha 200 m
Kuklík Jan 30.03.1996 ASK Slavia Praha 200 m
Kašák Viktor 09.03.2001 Atletika Jižní Město z.s. 200 m
Tláskal Tomáš 14.02.2001 AC Čáslav z.s. 200 m
Ruda Vojtěch 03.05.2001 Univerzitní sportovní klub Praha 200 m
Ayeni David 05.02.2002 TJ Dukla Praha 200 m
Kotek Vojtěch 01.01.1993 ASK Slavia Praha 200 m
Horký František 02.10.2001 Univerzitní sportovní klub Praha 200 m
Abbasov Teymur 10.05.2005 TJ Sokol Opava 200 m
Hampl Štěpán 10.11.1999 TJ Sokol Kolín-atletika 200 m odhlášen
Tlustý Michal 19.10.1994 ASK Slavia Praha 200 m odhlášen
Procházka Jáchym 22.06.1997 PSK Olymp Praha, z.s. 200 m odhlášen
Müller Vít 31.08.1996 TJ Sokol Hradec Králové 400 m
Desenský Michal 01.03.1993 TJ Sokol Hradec Králové 400 m
Šnejdr Filip 16.04.1995 ASK Slavia Praha 400 m
Flaška Roman 19.10.1988 PSK Olymp Praha, z.s. 400 m
Tlustý Michal 19.10.1994 ASK Slavia Praha 400 m
Hodboď Lukáš 02.03.1996 TJ Sokol Hradec Králové 400 m
Holub Ondřej 18.05.1999 AC Pardubice 400 m
Němeček Daniel 11.08.1991 TJ Dukla Praha 400 m
Veselý Jakub 18.04.1998 Atletika Stará Boleslav, z.s. 400 m
César David 09.10.1994 SSK Vítkovice, z.s. 400 m
Adamec Josef 30.08.1999 TJ Spartak Vlašim 400 m
Němeček David 11.02.2001 Hvězda Pardubice z.s. 400 m
Sadil Martin 14.06.1994 TJ Dukla Praha 400 m
Havelka Ondřej 19.06.2001 ASK Slavia Praha 400 m
Kešner Václav 03.07.1991 AC Čáslav z.s. 400 m
Bosák Štěpán 16.02.1998 T. J. Sokol České Budějovice 400 m
Volejník Jan 15.01.1999 Hvězda Pardubice z.s. 400 m
Duchan Kryštof 07.09.1999 TJ Sokol Hradec Králové 400 m
Končický Tomáš 03.02.1996 Spartak Praha 4 400 m
Macík Ondřej 12.01.2001 TJ Dukla Praha 400 m
Novotný Jakub 08.07.2001 ASK Slavia Praha 400 m
Horký František 02.10.2001 Univerzitní sportovní klub Praha 400 m
Pasler Dominik 31.03.1998 Spartak Praha 4 400 m
Töpfer Ladislav 08.08.2000 AC Mladá Boleslav z.s. 400 m odhlášen
Benda Pavel 25.03.1992 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 400 m odhlášen
Symerský Lukáš 28.03.1998 SSK Vítkovice, z.s. 800 m
Sýkora Jan 18.05.1992 TJ Dukla Praha 800 m
Lendvorský Leonard 30.10.1992 Slovensko 800 m
Chour Ondřej 22.11.1987 AC Česká Lípa 800 m
Urban Daniel 11.05.2000 Hvězda Pardubice z.s. 800 m
Hübner Kryštof 14.02.1995 TJ Sokol Hradec Králové 800 m
Hofta Jakub 09.03.1997 ASK Slavia Praha 800 m
Smetana Jakub 23.11.1996 VSK Univerzita Brno 800 m
Martínek Tomáš 18.05.2000 Atletika Stará Boleslav, z.s. 800 m
Němeček Jiří 08.04.1982 Hvězda Pardubice z.s. 800 m
Šimsa Josef 30.08.1996 TJ Dukla Praha 800 m
Kalous Marek 08.03.2000 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 800 m
Novotný Miloslav 06.05.2000 Hvězda Pardubice z.s. 800 m
Mottl Lukáš 26.09.1997 ASK Slavia Praha 800 m
Pavlát Josef 30.07.1996 Spartak Praha 4 800 m
Timko Martin 04.10.1994 ASK Slavia Praha 800 m
Janík Tadeáš 20.03.2001 TJ Spartak Třebíč, spolek 800 m
Ekl Šimon 18.05.1996 AC Domažlice, z. s. 800 m
Růžička Adam 09.07.1997 Hvězda Pardubice z.s. 800 m
Kalous Jan 12.01.1998 Hvězda Pardubice z.s. 800 m
Vitner Petr 27.01.1990 PSK Olymp Praha, z.s. 800 m
Škojec Jakub 13.08.2000 Atletický klub Hodonín,z.s. 800 m
Hajduk Adam 26.03.1998 SSK Vítkovice, z.s. 800 m
Coubal Martin 20.12.1997 TJ Sokol Kolín-atletika 800 m
Sasínek Patrik 11.03.1997 Atletický klub Hodonín,z.s. 800 m
Duchan Kryštof 07.09.1999 TJ Sokol Hradec Králové 800 m
Pecha Martin 04.10.2001 AC Čáslav z.s. 800 m
Doubek Jaroslav 22.11.1993 ASK Slavia Praha 800 m
Lietavec Jiří 15.10.1996 AC Čáslav z.s. 800 m
Kolín Jakub 09.12.2002 AC Mladá Boleslav z.s. 800 m
Kákona David 12.01.1996 Atletický klub Hodonín,z.s. 800 m
Procházka Šimon 11.01.2000 TJ Dukla Praha 800 m
Pasler Dominik 31.03.1998 Spartak Praha 4 800 m
Olšanský Martin 14.04.1999 SC Radotín Praha 800 m
Mikule Kristián 14.04.1998 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 800 m
Hofmann Ondřej 11.09.2001 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 800 m
Stewart Gerron 21.09.1998 Spartak Praha 4 800 m
Boketta Nico 29.07.2002 Atletika Jižní Město z.s. 800 m
Švejda Jan 27.07.2001 Atletika Jižní Město z.s. 800 m
Kolář Adam 01.08.2000 AC Slovan Liberec, z.s. 800 m
Stehno Roman 23.07.2002 AC Čáslav z.s. 800 m
Podaný Jakub 27.03.2001 AC Čáslav z.s. 800 m
Gnip Dominik 13.02.2003 Atletika Jižní Město z.s. 800 m
Hotový Lukáš 24.03.1996 ASK Slavia Praha 800 m
Šinágl Viktor 03.07.1997 PSK Olymp Praha, z.s. 800 m
Uvizl Marek 29.04.1992 Sportovní klub Studenec. z.s. 800 m
Vitner Petr 27.01.1990 PSK Olymp Praha, z.s. 800 m
Vích Damián 14.08.1998 TJ Dukla Praha 800 m odhlášen
Sadil Martin 14.06.1994 TJ Dukla Praha 800 m odhlášen
Sklenář David 22.06.1997 PSK Olymp Praha, z.s. 110 m př.
Kopecký Ondřej 16.05.1998 PSK Olymp Praha, z.s. 110 m př.
Novotný Šimon 03.07.1992 T. J. Sokol České Budějovice 110 m př.
Svoboda Lukáš 21.12.1998 TJ Spartak Vlašim 110 m př.
Frolík Petr 17.07.1991 A. C. TEPO Kladno 110 m př.
Sekyra Daniel 14.03.1996 ASK Slavia Praha 110 m př.
Kregers Reinis 22.01.1992 Latvia 110 m př.
Zuna Matěj 04.04.1998 SK Kotlářka Praha, z.s. 110 m př.
Svoboda Petr 10.10.1984 PSK Olymp Praha, z.s. 110 m př. hlavní program
Brož Michal 16.06.1992 TJ Dukla Praha 400 m př.
Tesař Jan 26.03.1990 Atletika Stará Boleslav, z.s. 400 m př.
Tuček Martin 05.12.1995 VSK Univerzita Brno 400 m př.
Mach Matěj 17.11.1997 ASK Slavia Praha 400 m př.
Juránek Martin 13.03.1991 VSK Univerzita Brno 400 m př.
Barák Václav 22.10.1990 ASK Slavia Praha 400 m př.
Chlopčík Jan 10.11.1995 ASK Slavia Praha 400 m př.
Šnajdr Jan 12.05.1994 ASK Slavia Praha 400 m př.
Janetka Antonín 24.12.1999 AK Bílina 400 m př.
Hrdoušek Martin 30.05.1998 SC Radotín Praha 400 m př.
Smolka Adam 13.03.1998 TJ Sokol Opava 400 m př.
Vodák Ondřej 16.03.1998 VSK Univerzita Brno trojskok
Kubát Zdeněk 09.04.1998 TJ Dukla Praha trojskok
Zeman Jiří 07.12.1996 TJ Dukla Praha trojskok
Vrtiška Matyáš 26.07.1994 TJ Dukla Praha trojskok
Kozárek Lukáš 01.03.1992 A. C. Sparta Praha trojskok
Beneš David 28.01.1991 Hvězda Pardubice z.s. trojskok
Holub Dominik 08.01.2001 TJ Sokol Kolín-atletika trojskok
Vobecký Antonín 17.04.1995 TJ Spartak Vlašim trojskok
Ryba David 03.02.1999 TJ Sokol Hradec Králové 110 m př. junioři
Janský Martin 11.02.2000 PSK Olymp Praha, z.s. 110 m př. junioři
Zavřel Ivan 15.07.2000 PSK Olymp Praha, z.s. 110 m př. junioři
Blatník Filip 26.11.2000 TJ Sokol Hradec Králové 110 m př. junioři
Luhan Václav 11.10.1999 ASK Slavia Praha 110 m př. junioři
Petřík Pavel 12.07.1999 ASK Slavia Praha 110 m př. junioři
Pospíšil Kryštof 28.01.2000 TJ Šumperk, z.s. 110 m př. junioři
Šufliarský Adam 04.05.1999 TJ Dukla Praha 110 m př. junioři
Vích Matyáš 23.04.1999 ASK Slavia Praha 110 m př. junioři
Pechar Jiří 24.03.2001 A. C. Sparta Praha 110 m př. dorostenci
Merta Sebastian 12.04.2001 Univerzitní sportovní klub Praha 110 m př. dorostenci
Páník Marek 30.10.2001 AK ŠKODA Plzeň 110 m př. dorostenci
Havelka Ondřej 19.06.2001 ASK Slavia Praha 110 m př. dorostenci
Konvalina Tomáš 04.08.2002 TJ Sokol Kolín-atletika 110 m př. dorostenci
Novotný Jakub 08.07.2001 ASK Slavia Praha 110 m př. dorostenci
Kupka Vojtěch 22.07.2002 TJ Dukla Praha 110 m př. dorostenci
Dvorský Tobiáš 03.06.2001 TJ Spartak Třebíč, spolek 110 m př. dorostenci
Čech Martin 11.03.2001 AC Čáslav z.s. 110 m př. dorostenci
Slaninová Jana 16.07.1990 SSK Vítkovice, z.s. 200 m
Dvořáková Barbora 10.05.1997 TJ Dukla Praha 200 m
Kolingerová Agáta 12.06.1999 ASK Slavia Praha 200 m
Seidlová Zdeňka 02.04.1997 TJ Dukla Praha 200 m
Kaiserová Johana 24.01.2000 Univerzitní sportovní klub Praha 200 m
Adlerová Kristýna 19.09.1996 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 200 m
Tiplicová Natálie 25.10.2000 SK Jeseniova 200 m
Vávrová Kateřina 06.04.1998 SSK Vítkovice, z.s. 200 m
Jíchová Nikoleta 29.08.2000 ASK Slavia Praha 200 m
Kolářová Štěpánka 22.01.1999 SSK Vítkovice, z.s. 200 m
Ptáčková Marie Kristýna 09.11.2001 Hvězda Pardubice z.s. 200 m
Homolová Martina 16.09.1996 Univerzitní sportovní klub Praha 200 m
Tousková Anna 16.06.1999 TJ Slavoj BANES Pacov 200 m
Kaletová Ema 24.04.2002 Spartak Praha 4 200 m
Vánišová Anna 13.05.2001 AC Čáslav z.s. 200 m
Caisová Hana 09.01.1995 SK Jeseniova 400 m
Folková Denisa 18.06.2001 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 400 m
Veselá Barbora 17.01.2000 Atletika Stará Boleslav, z.s. 400 m
Nemešová Tereza 05.12.1998 Univerzitní sportovní klub Praha 400 m
Kozlová Anna 12.09.2001 AC Čáslav z.s. 400 m
Ulrichová Kateřina 13.02.1987 ASK Slavia Praha 400 m
Petrásková Veronika 04.06.2000 Univerzitní sportovní klub Praha 400 m
Muzikantová Petra 26.02.1995 PSK Olymp Praha, z.s. 400 m
Novosadová Jana 30.12.1997 AC Čáslav z.s. 400 m
Šmilauerová Kateřina 22.04.2001 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 400 m
Šimková Anna 05.09.1998 Univerzitní sportovní klub Praha 400 m
Urbanová Andrea 20.05.1989 Slovensko 400 m
Čechová Eliška 31.01.2001 Atletika Stará Boleslav, z.s. 400 m
Chrpová Kateřina 26.08.1997 Univerzitní sportovní klub Praha 400 m
Nečásková Jitka 15.01.2000 AC Mladá Boleslav z.s. 400 m
Šimková Kateřina 06.07.2000 ASK Slavia Praha 400 m
Sásová Katrin 28.07.1998 Atletický klub Olomouc z.s. 400 m
Řežábková Adéla 24.06.2000 TJ Dukla Praha 400 m
Táborská Denisa 05.04.2001 SC Radotín Praha 400 m
Vošahlíková Aneta 04.11.1999 Univerzitní sportovní klub Praha 400 m
Vocásková Renata 18.07.1996 TJ Dukla Praha 800 m
Čechová Lenka 31.01.2001 Atletika Stará Boleslav, z.s. 800 m
Korelová Kristýna 27.09.2001 Atletika Stará Boleslav, z.s. 800 m
Porubčanová Zuzana 09.05.2002 ASK ELNA Počerady 800 m
Meczlová Veronika 07.01.1996 AK ŠKODA Plzeň 800 m
Zvolánková Lucie 24.07.2002 SK Aritma Praha 800 m
Sumegová Sára 23.03.1998 AK ŠKODA Plzeň 800 m
Žáková Anita 16.08.2000 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 800 m
Hrachovcová Monika 10.03.1994 ASK Slavia Praha 800 m
Trundová Markéta 07.05.1999 TJ Šumperk, z.s. 800 m
Kováříková Klára 12.02.1997 TJ Dukla Praha 800 m
Málková Anna 17.04.2001 SK Jeseniova 800 m
Součková Anežka 14.09.2000 SK Kotlářka Praha, z.s. 800 m
Šedivá Denisa 23.10.1999 TJ VS Tábor, z. s. 800 m
Janušková Sára 02.08.1997 TJ Dukla Praha 800 m
Stýblová Bára 02.03.1999 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 800 m
Dufková Iveta 07.05.2001 Atletika Jižní Město z.s. 800 m
Fiantová Sabina 09.04.2002 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 800 m
Šimková Anna 05.09.1998 Univerzitní sportovní klub Praha 800 m odhlášena
Ulrichová Kateřina 13.02.1987 ASK Slavia Praha 800 m odhlášena
Koudelová Lucie 06.07.1994 Univerzitní sportovní klub Praha 100 m př.
Dvořáková Kateřina 10.05.1997 TJ Dukla Praha 100 m př.
Turnerová Nicoleta 30.05.2000 Univerzitní sportovní klub Praha 100 m př.
Štolová Markéta 01.10.2000 Univerzitní sportovní klub Praha 100 m př.
Procházková Renata 28.06.1999 AK Olymp Brno, spolek 100 m př.
Janíčková Veronika 12.01.1998 AK Olymp Brno, spolek 100 m př.
Jíchová Nikoleta 29.08.2000 ASK Slavia Praha 100 m př.
Kodrová Kateřina 31.01.1993 PSK Olymp Praha, z.s. 100 m př.
Křížková Anna 11.04.1994 AK ŠKODA Plzeň 100 m př.
Skřivanová Dorota 26.11.1998 TJ Slavoj BANES Pacov 100 m př.
Frontzová Kamila 09.11.2001 AK Bílina 100 m př.
Semecká Tereza 13.09.1998 TJ Dukla Praha 100 m př. odhlášena
Jiroutová Nikol 30.03.1992 Univerzitní sportovní klub Praha tyč
Morysková Aneta 19.09.1992 Univerzitní sportovní klub Praha tyč
Pöschlová Nikola 10.09.1998 A. C. TEPO Kladno tyč
Ptáčníková Jiřina 20.05.1986 Univerzitní sportovní klub Praha tyč
Pražáková Zuzana 26.04.1997 TJ Sokol Kolín-atletika tyč
Schejbalová Tereza 31.03.2000 AK ŠKODA Plzeň tyč
Šebáková Veronika 28.09.2002 ASK Slavia Praha tyč
Švábíková Amálie 22.11.1999 Univerzitní sportovní klub Praha tyč
Andrejsková Petra 25.06.1992 TJ Dukla Praha oštěp 600g
Drápalová Andrea 04.07.1993 TJ Dukla Praha oštěp 600g
Píšová Martina 20.07.1994 SK Jeseniova oštěp 600g
Yevsyuková Yekaterina 31.12.1990 A. C. TEPO Kladno oštěp 600g Jakékoli změny směřujte na Mgr. Josefa Jičínského (mobil: 702 000 753, email: jjicinsky@seznam.cz)
HLAVNÍ PROGRAM
17:00 Žákovské štafety 4x200m H  Oštěp Ž
17:10 Žákovské štafety 4x200m D
17:20 Zahájení a představení hvězd mítinku
17:30  Tyč M Dálka Ž
17:40 Závod handicapovaných
17:45 Seskok parašutistů
17:50 Vyhlášení vítězů žákovských závodů
18:02 100m M rozběhy
18:10 100m př Ž
18:25 110m př M
18:40 Oštěp M Koule M
18:40 1500m M – Memoriál Josefa Odložila
18:55 400m př M Dálka M
19:10 400m př Ž
19:25 800m Ž
19:35 400m M
19:50 100m M finále
19:58 Losování cen pro diváky

 

Josef Odložil

Narodil se 11. listopadu 1938 ve Zlíně. Po ukončení základní školy studoval na Vojenské Žižkově škole v Bratislavě. Zde se začal intenzivně věnovat atletice. Po absolvování školy nastoupil v Olomouci a začal běhat za místní klub Slovan.

Od roku 1958 studoval v Košicích, kde strávil pod vedením trenéra Jana Lišky tři roky. Jeho vzestupná výkonnost ho přivedla do reprezentace a od roku 1960 startoval za Duklu Praha.

Stanovil si nelehký cíl – účast na olympijských hrách. Zásluhou jeho houževnatosti, vytrvalosti, cílevědomosti a hlavně nesmírně silné vůle se mu v roce 1964 podařilo vybojovat nominaci na OH v Tokiu, kde získal stříbrnou olympijskou medaili v běhu na 1500 metrů. Porazil ho pouze fenomenální Petr Snell z Nového Zélandu. V roce 1965 překonal světový rekord na 2000 metrů časem 5:01.2, což je dodnes český (československý) rekord. Při mezistátním utkání s Francií vytvořil v roce 1966 nový československý rekord na 1500 m časem 3:37.6, který dodnes drží jeho pozdější svěřenec Jan Kubista. Na olympijských hrách v Mexiku se opět probojoval do finále na 1500 metrů, kde skončil na 8. místě.

V průběhu své běžecké kariéry se stal 7x mistrem Československa, vedle olympijských úspěchů skončil na 2. místě Evropských halových her v roce 1967 (později Mistrovství Evropy v hale). Byl držitelem či spoludržitelem 11 československých rekordů a 5 nejlepších výkonů na území Československa.

Josef Odložil vystudoval FTVS UK, obor čeština – tělesná výchova. V roce 1977 obhájil rigorózní práci a získal doktorát filosofie na UK Praha za práci „Trénink vrcholových běžců na 800 m“.

Po skončení běžecké kariéry byl donucen z politických důvodů opustit armádu. Později působil v trenérské funkci ve Spartě Praha, v letech 1979 – 1981 jako trenér u Institutio National Del Deporte v Mexiku.

Po roce 1989 byl rehabilitován a vrátil se do armády. V letech 1992 – 1993 byl velitelem Mírových sborů OSN v Iráku.

Krátce po návratu do vlasti tragicky zahynul. Zemřel 10. září 1993 ve věku necelých pětapadesáti let. Jeho životní osud zachytil režisér Vít Olmer v dokumentárním snímku Josef Odložil – atlet olympijských ideálů.

 

zdroj : MJO