Top news

HMS Birmingham 2018 – výsledky


Výsledky Halového mistrovství světa Birmingham 2018, celkové výsledky a pak detailní výsledky českých atletů

Výška ženy FINÁLE

 

POS  Atletka Země
Výkon
I.84 I.89 I.93 I.96 201 207
1 602 Mariya Lasitskene  ANA ANA  2.01 XO  XXX
2 865 Vashti Cunningham  USA USA  I.93 XO  XXX   
3 742 Alessia Trost  ITA ITA  I.93SB  XO  XO  XXX 
4 694 Morgan Lake  GBR GBR  I.93SB  XXO  XO  XXX 
5 851 Yuliya Levchenko  UKR UKR  I.89 XO  XXX   
6 626 Mirela Demireva  BUL BUL  I.89 XXO  XXX 
7 850 Iryna Gerashchenko  UKR UKR  I.84 XXX 


7 839 Erika Kinsey  SWE SWE  I.84 XXX 
7 875 Inika McPherson  USA USA  I.84 XXX 
10 662 Michaela Hrubá  CZE CZE  I.84 XO  XXX 
10 843 Sofie Skoog  SWE SWE  I.84 XO  XXX 
10 771 Levern Spencer  LCA LCA  I.84 XO  XXX 
13 654 Yorgelis Rodríguez  CUB CUB  I.84 XXO  XXX 

 

Sedmiboj 60 metrů

Pos Atlet Výsledek Detail Body Reakce
1 148 Damian Warner CAN 6.74 NIR 977 0.161
2 218 Ruben Gado FRA 6.99 NIR 886 0.122

3

178 Jan Doležal  CZE 7.04   868 0.152
4 250 Kai Kazmirek GER 7.15 SB 830 0.176
5 210 Maicel Uibo EST 7.20 NIR 813 0.230
6 263 Kurt Felix GRN 7.21 NIR 809 0.153



Booking.com

 

Pětiboj 60 metrů překážek

Pos Atletka Výkon Detail Body Reakce
1 611 Ivona Dadic AUT 8.32 PB 1057 0.208
2 818 Lecabela Quaresma POR 8.51 NIR 1015 0.175
3 830 Caroline Agnou SUI 8.56 NIR 1004 0.259
4 654 Yorgelis Rodríguez CUB 8.57 NIR 1002 0.160
5 663 Eliška Klučinová CZE 8.65 NIR 984 0.135
6 854 Alina Shukh UKR 8.85 PB 941 0.184

 

Pětiboj 60 metrů překážek  
Pos Atletka Výkon Detail Body Reakce
1 861 Erica Bougard USA 8.07   1113 0.134
2 893 Kendell Williams USA 8.08 SB 1111 0.136
3 656 Kateřina Cachová CZE 8.20 NIR 1084 0.156
4 684 Antoinette Nana Djimou FRA 8.29 NIR 1064 0.144
5 693 Katarina Johnson-Thompson GBR 8.36 SB 1048 0.199
6 727 Xénia Krizsán HUN 8.38 SB 1044 0.164

 

 60 metrů ženy rozběhy
Pos Atletka Výkon Detail Reakce
1 786 Dafne Schippers NED 7.19 Q 0.160
2 824 Carina Horn RSA 7.23 Q 0.164
3 643 Xiaojing Liang CHN 7.24 Q 0.167
4 631 Crystal Emmanuel CAN 7.26 SB 0.162
5 664 Klára Seidlová CZE 7.30  q 0.146
6 814 Lorène Dorcas Bazolo POR 7.39   0.188
7 774 Im Lan Loi MAC 7.69 NIR 0.174
8 606 Cristina Llovera AND 7.84   0.215
 
Dálka sedmiboj
Pos Atlet výkon Detail Pokus 1 Pokus 2 Pokus 3 Body
1 250 Kai Kazmirek GER 7.68 PB 7.08 7.68 7.18 980
2 222 Kevin Mayer FRA 7.55 PB 7.43 7.36 7.55 947
3 394 Oleksiy Kasyanov UKR 7.43   X 7.43 X 918
4 210 Maicel Uibo EST 7.41 PB X 7.41 X 913
5 148 Damian Warner CAN 7.39   7.11 7.39 X 908
6 111 Dominik Distelberger AUT 7.35   6.99 7.08 7.35 898
7 218 Ruben Gado FRA 7.26   7.26 X X 876
8 434 Zachery Ziemek USA 7.21 SB 7.09 6.96 7.21 864
9 321 Eelco Sintnicolaas NED 7.15 SB 6.94 7.01 7.15 850
10 178 Jan Doležal CZE 7.04   6.95 7.04 6.84 823
11 263 Kurt Felix GRN 6.93   6.93 X X 797
12 265 Lindon Victor GRN 5.55   X X 5.55 492

 

400 metrů muži rozběhy

Pos Bib Atlet Mark Detail Reakce
1 401 Aldrich Bailey Jr USA 46.77 Q 0.214
2 231 Lee Thompson GBR 46.81 Q 0.225
3 172 Patrik Šorm CZE 46.99 q 0.198
  165 Nery Brenes CRC DQ   0.176
  301 Mazen Alyasen KSA DNS    

 

Koule muži sedmiboj

Pos Bib Atlet výkon Detail Pokus1 Pokus2 Pokus 3 Body
1 222 Kevin Mayer FRA 15.67   X 14.49 15.67 831
2 265 Lindon Victor GRN 15.54 SB X 15.54 X 823
3 148 Damian Warner CAN 14.90 PB 14.90 X 13.89 784
4 178 Jan Doležal CZE 14.82 PB 14.17 14.82 14.16 779
5 250 Kai Kazmirek GER 14.55 PB X 13.54 14.55 762
6 263 Kurt Felix GRN 14.39 SB 14.35 14.39 X 752
7 210 Maicel Uibo EST 14.30   14.30 14.01 14.19 747
8 394 Oleksiy Kasyanov UKR 14.16 SB 14.03 14.16 X 738
9 321 Eelco Sintnicolaas NED 14.09   14.09 14.00 14.02 734
10 218 Ruben Gado FRA 13.61 PB 13.61 13.12 13.17 704
11 434 Zachery Ziemek USA 13.48   12.52 13.45 13.48 697
12 111 Dominik Distelberger AUT 13.04   12.46 12.21 13.04 670

400 metrů muži rozběhy

Pos Atlet Výkon Detail Reakce
1 202 Óscar Husillos ESP 46.51 Q 0.186
2 173 Pavel Maslák CZE 46.80 Q 0.219
3 188 Luguelín Santos DOM 46.83   0.177
4 304 Yousef Karam KUW 46.86   0.205
5 381 Davron Atabaev TJK 49.20 SB 0.195
6 105 Narek Ghukasyan ARM 51.02 PB 0.203

400 metrů ženy rozběhy

Pos Atletka Výkon Detail Reakce
1 879 Courtney Okolo USA 51.54 Q 0.303
2 718 Maria Belimpasaki GRE 52.27 Q PB 0.230
3 856 Anna Yaroshchuk-Ryzhykova UKR 52.96 PB 0.174
4 659 Lada Vondrová CZE 53.05  q 0.222
5 762 Elina Mikhina KAZ 53.90   0.249

Výška pětiboj ženy

Pos Bib Atletka Výkon 1.64 1.67 1.70 1.73 1.76 1.79 1.82 1.85 1.88 1.91 1.94 Body
1 693 Katarina J.-Thompson GBR 1.91 O O XO XO XXX 1119
2 654 Yorgelis Rodríguez CUB 1.88

PB

O O O O XO XXX   1080
3 861 Erica Bougard USA 1.85 O O O XO XXX     1041
4 663 Eliška Klučinová CZE 1.82 O O O O O XXX       1003
5 854 Alina Shukh UKR 1.82 O XO XO O XXX        1003
6 611 Ivona Dadic AUT 1.82

SB

O O O XO XO XXO XXX 1003
 
Pos Atletka Výkon Detail 1.64 1.67 1.70 1.73 1.76 1.79 1.82 1.85 Body
1 727 Xénia Krizsán HUN 1.82 PB O O O O XXO XXO XXX 1003
2 893 Kendell Williams USA 1.76   O O O XO XXX     928
3 818 Lecabela Quaresma POR 1.76 SB O O O XXO XO XXX     928
4 830 Caroline Agnou SUI 1.73   O O XO XO XXX           891
5 656 Kateřina Cachová CZE 1.70   XXO O O XXX   855
6 684 Antoinette Nana Djimou FRA 1.70   O O XO XXX   855

 Shrnutí dopoledního programu

ATLET DOB Disciplina Kolo Pos Mark
Jan Doležal 06/06/1996 60 Metrů Sedmiboj 3 7.04
Eliška Klučinová 14/04/1988 60 Metrů Př. Pětiboj 5 8.65 NIR
Kateřina Cachová 26/02/1990 3 8.20 NIR
Jan Doležal 06/06/1996 Dálka Sedmiboj 10 7.04
Klára Seidlová 10/03/1994 60 Metrů Rozběhy 5 7.30 q
Patrik Šorm 21/11/1993 400 Metrů Rozběhy 3 46.99 q
Pavel Maslák 21/02/1991 2 46.80 Q
Eliška Klučinová 14/04/1988 Výška

 

Pětiboj   4 1.82
Kateřina Cachová 26/02/1990 5 1.70
Jan Doležal 06/06/1996 Koule Sedmiboj 4 14.82 PB
Lada Vondrová 06/09/1999 400 Metrů Rozběhy 4 53.05 q
Eliška Klučinová 14/04/1988 Koule Pětiboj  3 14.76 SB
Kateřina Cachová 26/02/1990 11 12.18

Koule ženy pětiboj

POS BIB Atletka Země Výkon Body DETAIL Pokus 1 Pokus 2 Pokus 3
1 684 Antoinette Nana Djimou FRA 15.52 896 PB X 15.52 14.21
2 830 Caroline Agnou SUI 14.92 856 PB 13.76 14.18 14.92
3 663 Eliška Klučinová CZE 14.76 845 SB 14.56 14.28 14.76
4 611 Ivona Dadic AUT 14.27 812 PB 14.27 13.77 14.05
5 654 Yorgelis Rodríguez CUB 14.15 804 SB X 13.90 14.15
6 818 Lecabela Quaresma POR 14.12 802 SB 13.85 13.44 14.12
7 854 Alina Shukh UKR 14.08 799 SB 14.08 13.73 X
8 727 Xénia Krizsán HUN 13.88 786   13.88 13.50 13.40
9 693 Katarina Johnson-Thompson GBR 12.68 706 PB 12.68 12.00 11.99
10 861 Erica Bougard USA 12.31 682   11.89 11.85 12.31
11 656 Kateřina Cachová CZE 12.18 673   11.17 12.07 12.18
12 893 Kendell Williams USA 12.13 670   X 11.58 12.1

 

Dálka ženy pětiboj ženy

Pos Bib Atletka Výkon Detail Pokus 1 Pokus 2 Pokus 3 Body
1 693 Katarina J.-Thompson GBR 6.50   6.50 6.43 6.50 1007
2 611 Ivona Dadic AUT 6.40 SB 6.29 6.29 6.40 975
3 893 Kendell Williams USA 6.30   6.14 6.30 6.21 943
4 663 Eliška Klučinová CZE 6.20   6.02 6.20 5.88 912
5 861 Erica Bougard USA 6.18   X 6.06 6.18 905
6 654 Yorgelis Rodríguez CUB 6.15   X 6.15 X 896
7 684 Antoinette Nana Djimou FRA 6.13   6.04 6.11 6.13 890
8 854 Alina Shukh UKR 6.09   5.75 X 6.09 877
9 727 Xénia Krizsán HUN 6.09   X 6.09 X 877
10 818 Lecabela Quaresma POR 6.01 SB 6.01 X X 853
11 830 Caroline Agnou SUI 5.96   5.67 5.87 5.96 837
12 656 Kateřina Cachová CZE 5.94   X 5.80 5.94 831

 

 

60 metrů ženy semifinále

Pos Atletka Výkon ms* Detail Reakce
1 646 Marie-Josée Ta Lou  CIV 7.08   Q 0.171
2 745 Remona Burchell  JAM 7.15 .145 Q 0.162
2 846 Michelle-Lee Ahye  TTO 7.15 .145 Q SB 0.150
4 712 Tatjana Pinto  GER 7.18     0.144
5 812 Ewa Swoboda POL 7.25     0.181
6 631 Crystal Emmanuel  CAN 7.27     0.168
7 863 Destiny Carter  USA 7.28     0.148
8 664 Klára Seidlová  CZE 7.35     0.242

 

1 500  metrů ženy rozběhy

os Bib Atletka Výkon Detail
1 674 Genzebe Dibaba ETH 4:06.25 Q
2 697 Laura Muir GBR 4:06.54 Q
3 754 Aisha Praught JAM 4:07.51  
4 671 Marta Pérez ESP 4:09.90  
5 636 Gabriela Stafford CAN 4:09.94 PB
6 715 Diana Sujew GER 4:10.64  
7 600 Luiza Gega ALB 4:10.65  
8 665 Simona Vrzalová CZE 4:14.11  
  775 Eliane Saholinirina MAD DNF  

Výsledky pětiboj ženy

Pos Bib Atletka Body
1 693 Katarina Johnson-Thompson GBR 4750 SB
2 611 Ivona Dadic AUT 4700 SB
3 654 Yorgelis Rodríguez CUB 4637 NIR
4 663 Eliška Klučinová CZE 4579
5 861 Erica Bougard USA 4571
6 727 Xénia Krizsán HUN 4559
7 854 Alina Shukh UKR 4466
8 818 Lecabela Quaresma POR 4424 SB
 



Booking.com

9 893 Kendell Williams USA 4414
10 830 Caroline Agnou SUI 4397
11 656 Kateřina Cachová CZE 4282
12 684 Antoinette Nana Djimou FRA 3705

 

400 metrů ženy semifinále

Pos Atletky Výkon Detail Reakce
1 879 Courtney Okolo  USA 51.79 Q 0.288
2 718 Maria Belimpasaki  GRE 52.17 Q PB 0.232
3 753 Tovea Jenkins  JAM 52.42   0.225
4 730 Phil Healy  IRL 53.26   0.195
5 659 Lada Vondrová  CZE 53.32   0.235
6 836 Iveta Putalová  SVK 53.46   0.264

 

Dálka muži finále

Pos Bib Atlet výkon Pokus 1 Pokus 2 Pokus 3 Pokus 4 Pokus 5 Pokus 6
1 167 Juan Miguel Echevarría CUB 8.46 8.19 8.28 X 8.36 8.46 7.86
2 359 Luvo Manyonga RSA 8.44 X X 8.33 8.44 X X
3 411 Marquis Dendy USA 8.42 7.92 8.02 X 7.86 8.42 8.18
4 424 Jarrion Lawson USA 8.14 7.92 7.86 8.02 8.01 8.14 X
5 153 Yuhao Shi CHN 8.12 X 7.88 8.01 7.57 8.12  
6 361 Ruswahl Samaai RSA 8.05 7.95 8.02 8.05 7.89 7.92  
7 180 Radek Juška CZE 7.99 7.99 7.67 7.47 X X  
8 198 Eusebio Cáceres ESP 7.91 7.91 X X X  
9 262 Miltiadis Tentoglou GRE 7.82 X X 7.82                      
10 152 Changzhou Huang CHN 7.75 7.31 7.75 7.35
11 126 Tyrone Smith BER 7.75 7.75 X X
12 398 Emiliano Lasa URU 7.72 7.72 4.96 X
13 169 Maykel Massó CUB 7.71 7.71 R
14 360 Godfrey Khotso Mokoena RSA 7.53 7.53 X X
15 280 Damar Forbes JAM 7.21 X 7.18 7.21

Výška sedmiboj muži

210 Maicel Uibo EST 2.17 PB 963
250 Kai Kazmirek GER 2.05 SB 850
434 Zachery Ziemek USA 2.02 822
148 Damian Warner CAN 2.02 PB 822
222 Kevin Mayer FRA 2.02 SB 822
394 Oleksiy Kasyanov UKR 2.02 SB 822
178 Jan Doležal CZE 1.96 767
218 Ruben Gado FRA 1.96 767
111 Dominik Distelberger AUT 1.93 740
321 Eelco Sintnicolaas NED 1.90 SB 714
265 Lindon Victor GRN NM 0
263 Kurt Felix GRN DNS 0

Sedmiboj průběžné pořadí

POS Atlet Body   60m Dálka Koule Výška
1 Kevin Mayer 3536 Points
Mark
Overall
936
6.85 (2)
936 (2)
947
7.55
1883 (2)
831
15.67
2714 (1)
822
2.02 (5)
3536 (1)
2 Damian Warner 3491 Points
Mark
Overall
977
6.74 (1)
977 (1)
908
7.39
1885 (1)
784
14.90
2669 (2)
822
2.02 (4)
3491 (2)
3 Maicel Uibo 3436 Points
Mark
Overall
813
7.20 (11)
813 (11)
913
7.41
1726 (9)
747
14.30
2473 (8)
963
2.17 (1)
3436 (3)
4 Kai Kazmirek 3422 Points
Mark
Overall
830
7.15 (10)
830 (10)
980
7.68
1810 (4)
762
14.55
2572 (3)
850
2.05 (2)
3422 (4)
5 Oleksiy Kasyanov 3378 Points
Mark
Overall
900
6.95 (5)
900 (5)
918
7.43
1818 (3)
738
14.16
2556 (4)
822
2.02 (6)
3378 (5)
6 Zachery Ziemek 3305 Points
Mark
Overall
922
6.89 (3)
922 (3)
864
7.21
1786 (6)
697
13.48
2483 (5)
822
2.02 (3)
3305 (6)
7 Jan Doležal 3237 Points
Mark
Overall
868
7.04 (9)
868 (9)
823
7.04
1691 (10)
779
14.82
2470 (9)
767
1.96 (7)
3237 (7)
8 Ruben Gado 3233 Points
Mark
Overall
886
6.99 (8)
886 (8)
876
7.26
1762 (7)
704
13.61
2466 (10)
767
1.96 (8)
3233 (8)
9 Dominik Distelberger 3215 Points
Mark
Overall
907
6.93 (4)
907 (4)
898
7.35
1805 (5)
670
13.04
2475 (7)
740
1.93 (9)
3215 (9)
10 Eelco Sintnicolaas 3195 Points
Mark
Overall
897
6.96 (6)
897 (6)
850
7.15
1747 (8)
734
14.09
2481 (6)
714
1.90 (10)
3195 (10)
11 Lindon Victor 2204 Points
Mark
Overall
889
6.98 (7)
889 (7)
492
5.55
1381 (12)
823
15.54
2204 (12)
0
NM
2204 (11)
  Kurt Felix DNF Points
Mark
Overall
809
7.21 (12)
809 (12)
797
6.93
1606 (11)
752
14.39
2358 (11)
0
DNS
DNF

 

400 metrů semifinále

POS Atlet výkon Reakce
1 188 Luguelín Santos 46.31 Q SB 0.191
2 401 Aldrich Bailey Jr 46.33 Q 0.217
3 339 Jakub Krzewina 46.69 0.187
4 281 Javon Francis 46.73 0.179
5 172 Patrik Šorm 47.04 0.214
6 197 Lucas Búa 47.14 0.158

 400 metrů semifinále

Pos Atlet výkon Detail Reakce
1 173 Pavel Maslák CZE 46.32 Q 0.176
2 386 Deon Lendore TTO 46.33 Q 0.246
3 365 Luka Janežič SLO 46.37   0.245
4 293 Mikhail Litvin KAZ 47.94   0.233
5 324 Chidi Okezie NGR 48.53   0.246
  304 Yousef Karam KUW DNF   0.215

SOBOTA 3.3.2018

 

60 metrů překážky sedmiboj

Pos Atlet výkon Body Reakce
1 148 Damian Warner CAN 7.67 1066 0.151
2 222 Kevin Mayer FRA 7.83 1025 0.184
3 321 Eelco Sintnicolaas NED 7.97 989 0.162
4 111 Dominik Distelberger AUT 7.98 987 0.143
5 178 Jan Doležal CZE 8.20 932 0.168
6 394 Oleksiy Kasyanov UKR 17.75 0 0.161

 

60 metrů muži rozběhy

Pos Atlet výkon Detail Reakce
1 409 Christian Coleman USA 6.71 Q 0.137
2 378 Odain Rose SWE 6.75 Q 0.160
3 363 Kim Collins SKN 6.77 Q 0.219
4 326 Jonah Harris NRU 7.03 NIR 0.147
5 316 Jacob El Aida MLT 7.09   0.156
6 182 Zdeněk Stromšík CZE 7.41  zranění 0.155
  149 Kemar Hyman CAY DQ    

 

 
Pos Atlet výkon ms* Detail Reakce
1 373 Ján Volko SVK 6.66   Q 0.147
2 270 Hassan Taftian IRI 6.74 .733 Q 0.219
3 184 Dominik Záleský CZE 6.74 .734 Q 0.139
4 383 Emmanuel Callender TTO 6.80   SB 0.179
5 436 Sydney Siame ZAM 6.88     0.175
6 224 Alvin Marvin Martin FSM 7.34   PB 0.173
7 376 Austin Hamilton SWE 7.35     0.231

 

1 500 metrů rozběh

Pos Atlet výkon Detail
1 214 Samuel Tefera ETH 3:44.00 Q
2 295 Vincent Kibet KEN 3:44.26 Q
3 108 Ryan Gregson AUS 3:44.44  
4 196 Marc Alcalá ESP 3:45.49  
5 179 Jakub Holuša CZE 3:45.84  
6 374 Kalle Berglund SWE 3:46.61  
7 299 Musa Hajdari KOS 3:47.68 NIR
8 258 Harvey Dixon GIB 3:49.89 NIR

 

 
Pos Bib Athlete 4×400 m
výkon
Detail
1 BEL Belgium BEL 1. Dylan Borlée

2. Jonathan Borlée

3. Jonathan Sacoor

4. Kevin Borlée

3:05.22 Q SB
2 POL Poland POL 1. Karol Zalewski

2. Patryk Adamczyk

3. Łukasz Krawczuk

4. Jakub Krzewina

3:05.24 Q SB
3 TTO Trinidad and Tobago TTO 1. Renny Quow

2. Jereem Richards

3. Machel Cedenio

4. Lalonde Gordon

3:05.96 SB
4 CZE Czech Republic CZE 1. Michal Desenský

2. Vít Müller

3. Filip Šnejdr

4. Patrik Šorm

3:06.40

q

SB
  UKR Ukraine UKR   DNS  

 

 

Koule muži finále

Athlete Výkon Detail Pokus

1

Pokus

2

Pokus

3

Pokus

4

Pokus

5

Pokus 6
Tomas Walsh NZL 22.31 CR 22.13 X 22.13 X X 22.31
David Storl GER 21.44 SB 21.14 21.15 21.08 21.44 X 21.18
Tomáš Staněk CZE 21.44   20.28 21.12 X 21.44 X 20.27
Darlan Romani BRA 21.37 AIR 21.23 X 21.09 20.97 21.04 21.37
Mesud Pezer BIH 21.15 NIR 20.36 20.31 21.15 20.58 20.73  
Darrell Hill USA 21.06 PB 21.06 X 20.79 X X  
Ryan Whiting USA 21.03 SB 20.96 X 20.28 20.45 21.03  
Konrad Bukowiecki POL 20.99   18.35 20.99 20.15 X X  
Tim Nedow CAN 20.82 SB 20.09 20.82 20.69      
Michał Haratyk POL 20.69   19.89 19.89 20.69      
O’Dayne Richards JAM 19.93 PB 19.93 19.72 19.90      
Tsanko Arnaudov POR 19.93   X 19.93 X      
Maksim Afonin ANA 19.84   19.84 X X      
Chukwuebuka Enekwechi NGR 19.78   18.62 19.78 X      
Asmir Kolašinac SRB 19.34   19.29 X 19.34      
Damien Birkinhead AUS 19.11   19.10 19.11 X      



Štafeta ženy

Pos Athlete 4×400 m Výsleky Detail Reakce
1 Jamaica JAM 1. Janieve Russell

2. Dominique Blake

3. Tiffany James

4. Anastasia Le-Roy

3:32.01 Q SB 0.180
2 Ukraine UKR 1. Tetyana Melnyk

2. Kateryna Klymiuk

3. Yana Kachur

4. Anastasiya Bryzhina

3:32.06 Q SB 0.179
3 Poland POL 1. Małgorzata Hołub-Kowalik

2. Joanna Linkiewicz

3. Natalia Kaczmarek

4. Aleksandra Gaworska

3:32.07 q SB 0.288
4 Czech Republic CZE 1. Martina Hofmanová

2. Marcela Pírková

3. Tereza Petržilková

4. Lada Vondrová

3:34.90 SB 0.189
5 Portugal POR 1. Filipa Martins

2. Cátia Azevedo

3. Rivinilda Mentai

4. Dorothé Évora

3:35.43 NIR 0.386

 

60 metrů překážky muži

Pos Bib Atlet Výkon Detail Reakce
1 221 Pascal Martinot-Lagarde FRA 7.62 Q 0.146
2 183 Petr Svoboda CZE 7.68 Q 0.175
3 146 Johnathan Cabral CAN 7.70 Q 0.153
4 273 Eddie Lovett ISV 7.78 Q 0.167
5 277 Hassane Fofana ITA 7.81   0.157
6 372 Jason Joseph SUI 7.89   0.173
7 292 Genta Masuno JPN 7.97 PB 0.223
8 354 Namataiki Tevenino PYF 8.98 SB 0.195

 

60 metrů muži  semifinále

Pos Bib Atlet Výkon ms * Detail Reakce
1 402 Ronnie Baker USA 6.52   Q 0.175
2 270 Hassan Taftian IRI 6.57   Q 0.179
3 373 Ján Volko SVK 6.58     0.148
4 302 Abdullah A. Mohammed KSA 6.63 .623   0.160
5 239 Andrew Robertson GBR 6.63 .626   0.134
6 113 Warren Fraser BAH 6.66   SB 0.140
7 184 Dominik Záleský CZE 6.67     0.141
8 251 Michael Pohl GER 6.71     0.154

 

Sedmiboj celkové výsledky

Pos Bib Athlete Body
 1 222 Kevin Mayer FRA 6348 WL
2 148 Damian Warner CAN 6343 NIR
3 210 Maicel Uibo EST 6265 PB
4 250 Kai Kazmirek GER 6238 PB
5 321 Eelco Sintnicolaas NED 5997 SB
6 434 Zachery Ziemek USA 5941
7 218 Ruben Gado FRA 5927
8 111 Dominik Distelberger AUT 5908
9 178 Jan Doležal CZE 5775

400 metrů muži finále 

Pos Bib Atlet Výkon Detail Reakce
1 173 Pavel Maslák CZE 45.47 SB 0.171
2 407 Michael Cherry USA 45.84   0.173
3 386 Deon Lendore TTO 46.37   0.237
4 401 Aldrich Bailey Jr USA 46.44   0.198
  202 Óscar Husillos ESP DQ   0.164
  188 Luguelín Santos DOM DQ   0.217

 


Shrnutí druhého dne

Atlet DOB Disciplina Kolo Pos Výkon
Jan Doležal 6.6.1996 60 m př.

Sedmiboj

5 8.20
Zdeněk Stromšík 25.11.1994 60 M rozběhy 6 7.41
Dominik Záleský 23.8.1995 60 M rozběhy 3 6.74 Q
Jan Doležal 6.6.1996 Tyčka

Sedmiboj

9 4.70
Jakub Holuša 20.2.1988 1500 M Heats 5 3:45.84
Tomáš Staněk 13.6.1991 Koule Final 3 21.44
Czech Republic   4×400 M štafeta rozběhy 4 3:06.40 q SB
Czech Republic   4×400 M štafeta rozběhy 4 3:34.90 SB
Petr Svoboda 10.10.1984 60 m př. rozběhy 2 7.68 Q
Dominik Záleský 23.8.1995 60 M SemiFinal 7 6.67
Jan Doležal 6.6.1996 1000 M

Sedmiboj 

8 2:47.99
Pavel Maslák 21.2.1991 400 M Final 1 45.47 SB

 


 

 

Neděle 4.3.2018

60 metrů překážky muži semifinále

Pos Bib Atlet Výkon Detail Reakce
1 171 Milan Trajkovic CYP 7.51 Q NIR 0.140
2 221 Pascal

Martinot-Lagarde FRA

7.52 Q SB 0.155
3 287 Ronald Levy JAM 7.62   0.179
4 183 Petr Svoboda CZE 7.64   0.158
5 245 Erik Balnuweit GER 7.70   0.133
6 146 Johnathan Cabral CAN 7.71   0.149
7 156 Wenjun Xie CHN 7.76   0.173
8 337 Damian Czykier POL 7.78   0.160

4 x 400 metrů štafeta muži

Pos Bib Athlete štafety Výkon Detail Reakce
1 POL Poland POL 1. Karol Zalewski

2. Rafał Omelko

3. Łukasz Krawczuk

4. Jakub Krzewina

3:01.77 WIR 0.150
2 USA United States USA 1. Fred Kerley

2. Michael Cherry

3. Aldrich Bailey Jr

4. Vernon Norwood

3:01.97 SB 0.138
3 BEL Belgium BEL 1. Dylan Borlée

2. Jonathan Borlée

3. Jonathan Sacoor

4. Kevin Borlée

3:02.51 NIR 0.159
4 TTO Trinidad and Tobago TTO 1. Deon Lendore

2. Jereem Richards

3. Asa Guevara

4. Lalonde Gordon

3:02.52 NIR 0.211
5 CZE Czech Republic CZE 1. Michal Desenský

2. Patrik Šorm

3. Filip Šnejdr

4. Pavel Maslák

3:04.87 SB 0.203
6 GBR Great Britain & N.I. GBR 1. Owen Smith

2. Grant Plenderleith

3. Jamal Rhoden-Stevens

4. Lee Thompson

3:05.08 SB 0.127

HMS Birmingham 2018 – Časový pořad