Blíží se největší běžecký mejdan v Ostravě!

Už v sobotu 8. června se do hlavního města skvělé zábavy přesune největší rodinný běžecký seriál v České republice – Česká Pojišťovna RunTour. Buďte u toho! Pro dospěláky jsou na programu jedny z nejoblíbenějších běžeckých tratí současnosti – Nova Run 5 km a Česká Pojišťovna Run 10 km. Kratší trať s námi poběží i populární herec, tanečník a zpěvák Roman Vojtek. Pro naše běžecké naděje máme připraveny Rákosníčkovy běhy. Na každého běžce v cíli čeká speciální medaile. K tomu se bude v areálu Dolních Vítkovic servírovat parádní hudba, špičkové běžecké zázemí a tradiční veliký rodinný koutek. Nebude chybět něco na zub a každý, kdo se postaví na start, podpoří padesáti korunou dobrou věc. V rámci globální iniciativy The Human Safety Net poputují peníze na nákup monitorů pro novorozená miminka na podporu boje s asfyxií.

Start, cíl a běžecké městečko najdete v úžasném prostředí Dolních Vítkovic a bdít nad námi bude legenda běhu, Usain Bolt ze své Bolt Tower. Tam mimochodem můžete i s dětmi po vyhlášení a tombole vyrazit dobít energii třeba nějakým výborným zákuskem.

This slideshow requires JavaScript.

„V rámci startovného se běžci mohou těšit na tradičně bohatý běžecký servis jak pro velké, tak malé běžce. Mimo jiné vás čeká startovní batůžek RunTour, úžasná medaile, dárky od partnerů, jméno na startovním čísle, RunTour speciál – brožurka se slevami od partnerů, novinkami a důležitými informacemi,“ dodává Nikola Mráčková z organizačního týmu RunTour.

To ale není vše! Jako jeden z mála běžeckých seriálů nabízí RunTour fotografie běžců z mnoha různých míst na trati zdarma! Do 24 hodin po skončení závodního dne.

A pozor! RunTour myslí nejenom na maminky, ale i na tatínky! Týden po zastávce v Ostravě se totiž bude slavit Den otců. My ho budeme slavit v předstihu. Děti budou moci u podia svým tatínkům namalovat nějaký obrázek dle vlastní fantazie se vzkazem. Ze všech poté v rámci dětského vyhlašování vybereme tři a jejich autory odměníme pěkným dárkem pro tatínka.
Veškeré informace a hlavně registrace najdete na www.run-tour.cz. Dále nás najdete na Facebooku nebo Instagramu. Pokud nebudete moci býti na místě, sledujte live přenos na Facebooku v době startu všech dospělých běhů (10 a 5 km) v 12:15 nebo 14:00. Na viděnou s úsměvem a medailí v cíli, protože RunTour je radost běžet!

O Česká Pojišťovna RunTour:

RunTour je seriál městských závodů, který běžce zavede na krásná, zajímavá, mnohdy i netradiční místa v daném městě. Již sedm let patří mezi nejprestižnější tuzemské sportovní akce a na každém závodě dokazuje, že je radost běžet! Jsou to právě běžci, kteří na RunTour tvoří jedinečné běžecké příběhy a zážitky. RunTour je tady zkrátka pro každého, kdo miluje běh a chce si ho užít mezi dalšími nadšenými hobíky. A že běžet může opravdu každý, dokazuje celý koncept seriálu – panuje zde rodinná a přátelská atmosféra a trasa je připravena pro každého člena rodiny – od dětí až po veterány (500 m, 1000 m, 3 km, 5 km, 10 km).

 

Soutěž o tři startovní čísla :

The Human Safety Net – kolik korun se na tuto na podporu celosvětového humanitárního programu vloží za každé starovné .

  1.  150 Kč
  2.   50 Kč
  3.  250 Kč

 

odpověď soutěž@cysnews.cz

nebo na facebooku do vzkazu