Top news

Zimní Pražská tyčka 2019

XXIII.International meeting „Pole vault of Prague 2019“  –   ZIMNÍ Pražská tyčka 2019     

V sobotu 9.února proběhne pod záštitou radního pro sport HMP. Mgr.Víta Šimrala již 23.ročník mezinárodního tyčkařského mítinku“ ZIMNÍ Pražská tyčka 2019“.

Nejlepší čeští a zahraniční tyčkaři změří své síly, letos, opět ve zmodernizované nafukovací hale Českého atletického svazu na Strahově .

Nad vysokou laťkou by se měli představit skokani pěti zemí : Finska,Itálie,Švýcarska,Estonska a České republiky. Jako již tradičně na vyvýšeném rozběžišti, opět za regulerních podmínek, s možností překonání rekordů a limitů, zvláště HME v  Glasgow .

Náš tandem Jan Kudlička a Michal Balner, juniorská mistryně světa Švábíková i Maláčová si změří své síly se skokany kvalitní evropské i světové třídy a můžeme očekávat velice napínavé souboje

Výsledky
MATĚJ šČERBA vítěz Pražské tyčky
Výsledky ženy 2019
Michal Balner
Jan Kudlička

Kromě kvalitních cizinců dostanou příležitost i další domácí přední mladí skokani v předprogramu akce již od 12.hod.

Hlavními partnery akce jsou HMP,PRE a.s.,Beef House,Elimon,a.s.,Strabag a.s., ,a další

Hlavní program začíná v 15 hodin soutěží žen a poté, po vyhlášení ženské soutěže, bude pokračovat zhruba od 17,15 hodin soutěží mužů. Záznam ze soutěže bude vysílán na ČT sport.

ZIMNÍ PRAŽSKÁ TYČKA 2019
Výsledky
jméno nar odd Výkon
MUŽI
1 Ščerba Matěj 9.12.1998 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 555 m
2 Kudlička Jan 29.4.1988 TJ Dukla Praha 550 m
3 Sinno Alessandro 17.7.1994 ITA (Italy) 540 m
6 Cherabi  Hichem Kalil 30.3.1983 Alg 5.15
8 Švec Jan 18.11.1999 Atletika Jihlava z.s. 5.00 m
9 Vítek Jakub 13.5.2001 TJ Soko Kolín-atletika 4.80m
7 Bárta Dan 24.2.1998 TJ Dukla Praha 5.15m
5 Mandusic Max 12.6.1998 ITA (Italy) 5.30 m
5 Wecksten Tomas 2.11.1996 FIN (Finland) 5.30 m
Balner Michal 12.9.1982 TJ Dukla Praha NH
ŽENY
1 Maláčová Romana 15.5.1987 Univerzitní sportovní klub Praha 4.51m
Šebáková Veronika 28.9.2002 ASK Slavia Praha 3.82/18
Schejbalová Tereza 31.3.2000 AK ŠKODA Plzeň 4.00/17
Bachmann Lea 25.6.1996 SUI (Switzerland) 4.35/18
Pöschlová Nikola 10.9.1998 A. C. TEPO Kladno 4.20/18
Koll Reena 15.11.1996 EST (Estonia) 4.36/18
Šilhanová Rebeka 22.3.1995 AK Olymp Brno, spolek 4.40/16
Jiroutová Nikol 30.3.1992 Univerzitní sportovní klub Praha 4.20/17
Stöcklin Pascale 5.2.1997 SUI (Switzerland) 4.25/18
Bruni Roberta 8.3.1994 ITA (Italy) 4.45/14
Švábíková Amálie 22.11.1999 Univerzitní sportovní klub Praha 4.51/18
DOROSTENKY PŘEDPROGRAM
1 Dvořáková Lucie 27.05.2003 Atletika Chrudim, z.s. 3.31/18
2 Růžičková Barbora 27.12.2002 TJ VS Tábor, z. s. 3.25/18
3 Pisková Lucie 17.6.2003 SSK Vítkovice, z.s. 3.11/18
4 Krubová Natálie 6.3.2004 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.25/18
5 Joannidu Niki 27.4.2004 SSK Vítkovice, z.s. 3.25/18
6 Štemberová Veronika 2.9.2004 A. C. TEPO Kladno 3.11/18

 



Booking.com

Strahovská hala

 




 Výsledky PDF