Pořadatel
Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s.
Datum
Sobota 24. a neděle 25. února 2018.
Místo
Ostrava – atletická hala Ostrava.
Vedoucí činovníci
Delegát ČAS Miroslav Mařádek
Technický delegát Petr Šíma
Ing. Ondřej Veverka
Vedoucí projektu Mgr. Naděžda Koštovalová
Ředitel závodů Oldřich Zvolánek
Hlavní rozhodčí Jaroslav Chalupa
Přihlášky
Podávají atletické oddíly na webové stránce ČAS – http://www.atletika.cz, a to od pondělí 12. do pondělí 19. února 2018, uzávěrka přihlášek je v pondělí 19. února 2018 ve 24.00 hodin.
Prezentace
Provádějí atletické oddíly na webové stránce ČAS – http://www.atletika.cz, a to:
- u zařazených závodníků, resp. závodnic, od středy 21. do čtvrtka 22. února 2018, ukončení prezentace je ve čtvrtek 22. února 2018 v 18.00 hodin,
- u případných náhradníků, resp. náhradnic, v pátek 23. února 2018 do 18.00 hodin.
Startují
Junioři a juniorky, dorostenci a dorostenky, kteří byli k účasti na mistrovství ČR přihlášeni atletickými oddíly a zařazeni technickými delegáty.
(v individuálních soutěžích je přípustný start jen ve své věkové kategorii, ve štafetách pak mohou startovat v kategoriích juniorů a juniorek i dorostenci a dorostenky a v kategoriích dorostenců
a dorostenek i starší žáci a starší žákyně, ve všech případech však nejvýše 2 v jedné štafetě)
Soutěže
Junioři – 60 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 60 m př., 4×200 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule.
Juniorky – 60 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 60 m př., 4×200 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule.
Dorostenci – 60 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 60 m př., 4×200 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule.
Dorostenky – 60 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 60 m př., 4×200 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule.
Výdej startovních čísel
Bude probíhat v pátek 23. února 2018 od 17.00 do 20.00 hodin, v sobotu 24. a v neděli 25. února 2018 od 08.30 hodin v atletické hale Ostrava.
Změny časového programu možné !!! | |||||
Časový pořad | |||||
Sobota 24. února 2018 | |||||
čas | běh | kategorie | kolo | Dky + Dci | Jky+Jci |
10.00 | 60 m př. | Dky | R | Koule Dky | |
10.05 | Dálka Jři | ||||
10.10 | Tyč Dky | ||||
10.15 | 60 m př. | Jky | R | ||
10.30 | 60 m př. | Dci | R | ||
10.45 | 60 m př. | Jři | R | ||
11.00 | 60 m | Dky | R | ||
11.15 | 60 m | Jky | R | ||
11.30 | 60 m | Dci | R | ||
11.45 | 60 m | Jři | R | Dálka Jky | |
12.00 | 60 m př. | Dky | F | Koule Dci | |
12.15 | 60 m př. | Jky | F | ||
12.30 | 60 m př. | Dci | F | ||
12.45 | 60 m př. | Jři | F | ||
13.00 | 60 m | Dky | F | Tyč Jky | |
13.10 | 60 m | Jky | F | ||
13.20 | 60 m | Dci | F | ||
13.30 | 60 m | Jři | F | Dálka Dci | |
14.15 | Výška Dky | ||||
15.00 | 800 m | Dky | R | ||
15.15 | 800 m | Jky | R | Dálka Dky | |
15.30 | 800 m | Dci | R | ||
15.45 | 800 m | Jři | R | ||
16.00 | 400 m | Dky | R | Tyč Dci | |
16.15 | 400 m | Jky | R | Výška Jky | |
16.30 | 400 m | Dci | R | ||
16.45 | 400 m | Jři | R | ||
17.00 | 3000 m | Dky | F | Trojskok Jři | |
17.15 | 3000 m | Jky | F | ||
17.30 | 3000 m | Dci | F | ||
17.45 | 3000 m | Jři | F | ||
|
|||||
Neděle 25. února 2018 | |||||
čas | běh | kategorie | kolo | Dky + Dci | Jky+Jci |
9.30 | Výška Dci | Trojskok Jky | |||
10.00 | 200 m | Dky | R | ||
10.15 | 200 m | Jky | R | ||
10.30 | 200 m | Dci | R | Tyč Jři | |
10.45 | 200 m | Jři | R | Koule Jky | |
11.00 | 800 m | Dky | F | ||
11.10 | 800 m | Jky | F | ||
11.15 | Trojskok Dci | ||||
11.20 | 800 m | Dci | F | ||
11.30 | 800 m | Jři | F | Výška Jři | |
11.50 | 400 m | Dky | F | ||
12.00 | 400 m | Jky | F | ||
12.10 | 400 m | Dci | F | ||
12.20 | 400 m | Jři | F | ||
12.35 | 200 m | Dky | F | ||
12.45 | Trojskok Dky | ||||
12.45 | 200 m | Jky | F | ||
12.55 | 200 m | Dci | F | ||
13.05 | 200 m | Jři | F | ||
13.20 | 1500 m | Dky | F | Koule Jři | |
13.30 | 1500 m | Jky | F | ||
13.40 | 1500 m | Dci | F | ||
13.50 | 1500 m | Jři | F | ||
14.00 | 4×200 m | Dky | F | ||
14.15 | 4×200 m | Jky | F | ||
14.30 | 4×200 m | Dci | F | ||
14.45 | 4×200 m | Jři | F |