Leden | ||
6.1 | Zahajovací závody | Ostrava |
6.-7.1 | Slezská laťka | Opava |
7.1 | Župní přebor | Opava |
8.1 |
Akademické mistrovství ČR | Praha-Strahov |
9.1 | 1. Olymp Cup
|
Praha-Stromovka |
10.1 | 2. Olymp Cup- ŽACTVO
|
Praha-Stromovka |
10.1 | 1. halová středa | Jablonec nad Nisou |
12.1 | 1. veřejné závody PAS
|
Praha-Strahov |
13.1 | Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek,dorostenců a dorostenek | Praha-Strahov |
Zahajovací závody | Olomouc | |
13.-14.1 | Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců,dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích | Ostrava |
Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek,dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyňve vícebojích a chůzi | Jablonec nad Nisou | |
14.1 | Mistrovství MaS juniorů, juniorek, dorostenců,dorostenek, starších žáků a starších žákyň
v chůzi |
Ostrava |
Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň | Praha-Strahov | |
16.1 | 3. Olymp Cup
|
Praha-Stromovka |
17.1 | 2. halová středa | Jablonec nad Nisou |
18.1 | Hvězdy v Nehvizdech | Nehvizdy |
19.1 | 2. veřejné závody PAS
|
Praha-Strahov |
20.1 | Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů,juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň | Praha-Stromovka |
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců,dorostenek, starších žáků a starších žákyň | Praha-Strahov | |
Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů,juniorek, dorostenců a dorostenek | Ostrava | |
Jablonecká hala 2018 | Jablonec nad Nisou | |
Veřejné halové závody | Pardubice | |
Mezinárodní mítink | Vídeň | |
21.1 | Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žákůa nejmladších žákyň | Praha-Strahov |
Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, staršíchžákyň, mladších žáků a mladších žákyň | Ostrava | |
23.1 | 4. Olymp Cup
|
Praha-Stromovka |
24.1 | 3. halová středa | Jablonec nad Nisou |
25.1 | Mítink EA-Czech Indoor Gala | Ostrava |
26.1 | 3. veřejné závody PAS
|
Praha-Strahov |
27.1 | Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů,žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek | Praha-Stromovka |
Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužůa žen | Jablonec nad Nisou | |
Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek,dorostenců a dorostenek | Olomouc | |
Hustopečské skákání | Hustopeče | |
Župní přebor ve skoku o tyči a vrhu koulí | Opava | |
Mezinárodní mítink | Vídeň | |
Mezinárodní mítink (do 19 a 17 let) | Bratislava | |
27.-28.1 | Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorekve vícebojích | Madrid |
Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň | Praha-Strahov | |
28.1 | Přebor Libereckého kraje nejmladších žáků a nejmladšíchžákyň | Jablonec nad Nisou |
Okresní přebor | Opava | |
Mezinárodní mítink | Bratislava | |
30.1 | Beskydská laťka | Třinec |
31.1 | Praha-Stromovka | |
31.1 | 4. halová středa | Jablonec nad Nisou |
Banskobystrická laťka | Banská Bystrica | |
Změna vyhrazena |
Informace z webu ČAS |