Top news

Kalendář parních vlaků 2018


Přinášíme Vám kalendář parních vlaků pro rok 2018

a to vycházíme z jízdních řádů SŽDC

a dalších jízdních řádů pořadatelů  PARNÍCH JÍZD.

Postupně budeme kalendář doplňovat a upřesňovat dle aktuálních informací .


Kalendář parních vlaků 2018

ZMĚNA VYHRAZENA

MĚSÍC PARNÍ JÍZDY
  Trať parní jízdy   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.
Praha-Kácov a zpět 30.3.                  
Praha-Křivoklát-Lužná u Rakovníka a zpět 31.3.                  
Valašské Meziřící – Rožnov pod Radhoštěm 31.3.                  
Kolínská řepařská drážka 31.3.                  
Kolínská řepařská drážka   1.4.                
Praha-Křivoklát-Lužná u Rakovníka a zpět   1.4.                
Praha-Kácov a zpět   1.4.                
Jindřichohradecká úzkokolejka    7.4.                
Jindřichohradecká úzkokolejka    14.4.                
Jindřichohradecká úzkokolejka    21.4.                
Praha-Brandýs nad Labem – Mělník   21.4.                
Praha-Brandýs nad Labem – Mělník   28.4.                
Jindřichohradecká úzkokolejka    28.4.                
Kolínská řepařská drážka – zahájení    28.4.                
Kolínská řepařská drážka- zahájení    29.4.                
Kolínská řepařská drážka     1.5.              
Louny/Chomutov-Žatec-Lužná u Rakovníka     5.5.              
Jindřichohradecká úzkokolejka      5.5.              
Praha – Kolešovice a zpět     5.5.              
Lužná u Rakovníka – Bochov a zpět.     5.5.              
Mladějovská průmyslová dráha      5.5.              
Praha – Kolešovice a zpět     6.5.              
Lužná u Rakovníka – Bochov a zpět.     6.5.              
Osoblažská úzkokolejka     8.5.              
Kolínská řepařská drážka     12.5.              
Kolínská řepařská drážka     13.5.              
Lužná u Rakovníka – Bochov a zpět.     19.5.              
Jindřichohradecká úzkokolejka      12.5.              
Praha-Dobříš a zpět     19.5.              
Brno-Zastávka u Brna a zpět     19.5.              
Mladějovská průmyslová dráha      19.5.              
Jindřichohradecká úzkokolejka      19.5.              
Praha-Vrané nad Vltavou-Ledečko-Vlašim a zpět     26.5.              
Břeclav-Lednice     26.5.              
Jindřichohradecká úzkokolejka      26.5.              
Kolínská řepařská drážka – dětský den     26.5.              
Kolínská řepařská drážka – dětský den     27.5.              



Jindřichohradecká úzkokolejka        2.6.            
Mladějovská průmyslová dráha        2.6.            
Zubačka  Kořenov-Harrachov       2.6.            
Praha-Kolešovice a zpět       2.6.            
Osoblažská úzkokolejka       2.6.            
Louny/Chomutov-Žatec-Lužná u Rakovníka       2.6            
Brno-Zastávka u Brna a zpět       9.6.            
Valašské Meziřící – Rožnov pod Radhoštěm       9.6.            
Jindřichohradecká úzkokolejka        9.6.            
Osoblažská úzkokolejka       9.6.            
Kolínská řepařská drážka – Kmochův Kolín       9.6.            
Kolínská řepařská drážka – Kmochův Kolín        10.6.            
Osoblažská úzkokolejka       16.6.            
Jindřichohradecká úzkokolejka        16.6.            
Česká Třebová – Hanušovice       23.6.            
Praha-Vrané nad Vltavou-Ledečko-Vlašim a zpět       23.6.            
Jindřichohradecká úzkokolejka        23.6.            
Osoblažská úzkokolejka       23.6.            
Česká Třebová – Hanušovice       30.6.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Osoblažská úzkokolejka       30.6.
zubačka Kořenov-Harrachov       30.6.
Jindřichohradecká úzkokolejka        30.6.
Kolínská řepařská drážka       30.6.
Mladějovská průmyslová dráha        30.6.
Kolínská řepařská drážka          1.7.          
Jindřichohradecká úzkokolejka     
Provoz denně od 30.6. do 1.9. 
     
Osoblažská úzkokolejka         1.7.          
Praha-Křivoklát-Lužná u Rakovníka a zpět         5.7.          
Osoblažská úzkokolejka         5.7.          
Mladějovská průmyslová dráha          5.7.          
Osoblažská úzkokolejka         6.7.          
Mladějovská průmyslová dráha          6.7.          
Mladějovská průmyslová dráha          7.7.          
Praha-Kolešovice a zpět         7.7.          
Česká Třebová – Hanušovice         7.7.          
Praha-Kácov a zpět         7.7.          
Valašské Meziřící – Rožnov pod Radhoštěm         7.7.          
Brno-Zastávka u Brna a zpět         7.7.          
Osoblažská úzkokolejka         7.7.          
Osoblažská úzkokolejka         8.7.          
Praha-Kolešovice a zpět         14.7.          
Osoblažská úzkokolejka         14.7.          
Mladějovská průmyslová dráha          14.7.          
Česká Třebová – Hanušovice         14.7.          
Kolínská řepařská drážka          14.7.          
Kolínská  řepařská drážka          15.7.          
Louny/Chomutov-Žatec-Lužná u Rakovníka         15.7.          
Osoblažská úzkokolejka         15.7.          
Česká Třebová – Hanušovice         21.7.          
Praha-Žleby a zpět         21.7.          
Praha-Kolešovice a zpět         21.7.          
Brno-Zastávka u Brna a zpět         21.7.          
Mladějovská průmyslová dráha          21.7.          
Osoblažská úzkokolejka         21.7.          
Osoblažská úzkokolejka         22.7.          
Louny/Chomutov-Žatec-Lužná u Rakovníka         22.7.          
Česká Třebová – Hanušovice         28.7.          
Praha-Kolešovice a zpět         28.7.          
Praha-Křivoklát-Lužná u Rakovníka a zpět         28.7.          
Mladějovská průmyslová dráha          28.7.          
Osoblažská úzkokolejka         28.7.          
Kolínská řepařská drážka          28.7.          
Louny/Chomutov-Žatec-Lužná u Rakovníka         29.7.          
Kolínská řepařská drážka          29.7.          
Osoblažská úzkokolejka         29.7.          
Praha-Kolešovice a zpět           3.8.        
Mladějovská průmyslová dráha            4.8.        
Praha-Křivoklát-Lužná u Rakovníka a zpět           4.8.        
zubačka Kořenov-Harrachov           4.8.        
Osoblažská úzkokolejka           4.8.        
Česká Třebová – Hanušovice           4.8.        
Osoblažská úzkokolejka           5.8.        
Louny/Chomutov-Žatec-Lužná u Rakovníka           5.8.        
Praha-Vrané nad Vltavou-Ledečko-Vlašim a zpět           7.8.        
Praha-Kolešovice a zpět           10.8.        
Valašské Meziřící – Rožnov pod Radhoštěm           11.8.        
Mladějovská průmyslová dráha            11.8.        
Osoblažská úzkokolejka           11.8.        
Kolínská řepařská drážka           11.8.        
Kolínská řepařská  drážka            12.8.        
Louny/Chomutov-Žatec-Lužná u Rakovníka           12.8.        
Praha-Kolešovice a zpět           17.8        
Česká Třebová – Hanušovice           18.8.        
Brno-Zastávka u Brna a zpět           18.8.        
Osoblažská úzkokolejka           18.8.        
Mladějovská průmyslová dráha            18.8.        
Praha-Říčany-Kácov a zpět           18.8.        
Louny/Chomutov-Žatec-Lužná u Rakovníka           19.8.        
Praha-Kácov a zpět           19.8.        
Osoblažská úzkokolejka           19.8.        
Louny/Chomutov-Žatec-Lužná u Rakovníka           25.8.        
Praha-Kolešovice a zpět           25.8.        
Praha-Vrané nad Vltavou-Ledečko-Vlašim a zpět           25.8.        
Mladějovská průmyslová dráha – Bitva           25.8.        
zubačka Kořenov-Harrachov           25.8.        
Kolínská řepařská drážka – kovbojský závěr prázdnin           25.8.        
Osoblažská úzkokolejka           25.8.        
Kolínská řepařská drážka – kovbojský závěr prázdnin           26.8.        
Osoblažská úzkokolejka           26.8.        
Osoblažská úzkokolejka             1.9.      
Mladějovská průmyslová dráha              1.9.      
Česká Třebová – Hanušovice             1.9.      
Osoblažská úzkokolejka             8.9.      
Jindřichohradecká úzkokolejka              8.9.      
Oslavanské historické slavnosti
            8.9.
     
Kolínská řepařská drážka              8.9.      
Kolínská řepařská drážka              9.9.      
Česká Třebová – Hanušovice             15.9.      
Lužná u Rakovníka – Kralovice u Rakovníka a zpět.             15.9.      
Mladějovská průmyslová dráha             15.9.      
Osoblažská úzkokolejka             15.9.      
Jindřichohradecká úzkokolejka              15.9.      
Praha-Dobříš a zpět             15.9.      
Břeclav-Lednice             22.9.      
Jindřichohradecká úzkokolejka              22.9.      
Kolínská řepařská drážka – Řepánkovy slavnosti              22.9.      
Kolínská řepařská drážka – Řepánkovy slavnosti              23.9.      
Osoblažská úzkokolejka- oslavy 120 let             28.9.      
Osoblažská úzkokolejka- oslavy 120 let             29.9.      
Jindřichohradecká úzkokolejka              29.9.      
Česká Třebová – Hanušovice             29.9.      
Praha-Křivoklát-Lužná u Rakovníka a zpět             29.9.      
Mladějovská průmyslová dráha              29.9.      
Praha – Lužná u Rakovníka –  a zpět.               6.10.    
Louny/Chomutov-Žatec-Lužná u Rakovníka               6.10.    
Praha – Lužná u Rakovníka –  a zpět.               7.10.    
Praha-Křivoklát-Lužná u Rakovníka a zpět               28.10.    
Svatomartinská parní jízda – Jindřichohradecká úzkokolejka
                10.11.
 
Osoblažská úzkokolejka                 10.11.  
Kolínská řepařská drážka – čertovské jízdy                    1.12
Česká Třebová – Hanušovice                   1.12.
Osoblažská úzkokolejka – Mikulášský parní vlak                    1.12.
Mikuláš v Liberci
                  1.12.
Kolínská řepařská drážka – čertovské jízdy                   2.12.
Mikulášský parní vlak v Plzni
                  2.12.
Choceň – Litomyšl                   8.12.
Mikulášská jízda – Jindřichohradecká úzkokolejka                   8.12.
Andělská jízda a Mikulášské vlaky
                  8.-9.12.
Praha-Křivoklát-Lužná u Rakovníka a zpět
                  14.12.
Praha-Č.Budějovice-Horní Dvořiště a zpět
                  22.12.
Malá Silvestrovská jízda – Jindřichohradecká úzkokolejka
                  29.12.
Silvestrovská jízda- Kolínská řepařská drážka
                  31.12.
Novoroční jízda – Kolínská řepařská drážka
 
                  1.1.19
Novoroční jízda – Mladějovská průmyslová dráha
                  1.1.19

ZMĚNA VYHRAZENA ,

Informace z jizdního řádu SŽDC A DALŠÍCH JÍZDNÍCH ŘÁDŮ POŘADATELŮ PARNÍCH JÍZD 2018