V televizi Kuki poběží zdarma kanál pro domácí kutily HGTV HD

 Milovníci rekonstrukcí, zútulňování domova nebo zkrášlování zahrad si hned na začátku roku přijdou na své. Internetová televize Kuki totiž na celý leden do programové nabídky zdarma zařazuje lifestylový kanál HGTV HD. Je dostupný všem zákazníkům na pozici promo kanálu.

 

Původem americký TV kanál HGTV (zkratka pro Home and Garden TV) z portfolia společnosti Discovery v Česku vysílá od poloviny loňského roku. Inspiruje k inovaci a vylepšování obydlí už miliony lidí po celém světě a v lednu si ho užijí také diváci Kuki, a to v HD kvalitě.

„Každý měsíc dáváme všem zákazníkům na pozici takzvaného promo kanálu jeden program zdarma, aby mohli vyzkoušet něco nového. Češi jsou vyhlášenými kutily, ale na tuzemských televizích běží jen málo obsahu zaměřeného speciálně na dům a zahradu, proto tentokrát padla volba na HGTV. ” říká Lukáš Pazourek, marketingový ředitel Kuki.

 

Dům za 100 dní i stěhování na Hawaii

 

Diváky k úpravám obydlí namotivuje celá řada pořadů. Dlouhodobě oblíbený je například seriál 100 Day Dream Home, kde manželé Brian a Mike pomáhají svým klientům postavit dům snů za pouhých 100 dní. Zaujme také pořad Windy City Rehab o rekonstrukci městských bytů nebo příběhy Hawaii Life o lidech, kteří hledají bydlení na některém z havajských ostrovů.

 

„S Kuki spolupracujeme řadu let a jsme rádi, že jejím divákům můžeme přinést i tento výjimečný kanál plný nápadů a inspiracÍ na zdokonalení toho, co je nám nejbližší – tedy náš domov,“ říká Klára Kotenová, Senior Distribution Affiliate Executive – EMEA – CEE & Turkey ve společnosti Discovery

 

Kanál HGTV HD bude v televizi Kuki dostupný do 31. ledna. Následně bude rozhodnuto o jeho zařazení do stabilní nabídky.

Další informace jsou k dispozici na webových stránkách Kuki.