University of New York in Prague získal status oficiálního dodavatele vzdělávání ČOV

Oficiálně začalo partnerství mezi University of New York in Prague a Českým olympijským výborem 1. ledna 2022. Cílem této spolupráce je vzdělávání a posílení vzdělávacího programu Duální kariéra Českého olympijského týmu. University of New York in Prague získává status oficiálního dodavatele vzdělávání Českého olympijského týmu od roku 2022 do 2026.

Navíc k podpoře vzdělávání sportovců, UNYP zahájil aktivaci tohoto partnerství tím, že se stal partnerem Olympijského festivalu, který se bude konat v Brně od 4. do 20. února. Tento festival je oslavou olympijských her a podporou pro české sportovce, kteří odcestovali do Pekingu. UNYP bude pyšným sponzorem programu pro dobrovolníky Českého týmu, který přivede na festival 200 až 300 mladých sportovců a nadšenců, aby podpořili festival. 

Dále toto partnerství vytvoří příležitosti pro UNYP studenty, aby se připojili k Českému olympijskému výboru jako stážisté nebo dobrovolníci.

Studenti mají také možnost získat vstupenky na veřejné události Českého týmu. 

 

„Jsme velice nadšeni ohledně spuštění nového partnerství s Českým týmem. Jsme pyšní na to, že nám byla vyjádřena důvěra jako dodavateli vzdělávání pro české sportovce. Máme radost také z příležitostí, které tato spolupráce vytváří pro naše studenty, kteří přicházejí z celého světa. Jsme nadšeni že jim můžeme ukázat náš vztah s Českou republikou a demonstrovat diplomatické vztahy skrz sport.”, okomentoval Sotiris Foutsis, Generální manažer na UNYP. 

 

Další možnost studia se sportovcům otevírá už od 31. ledna 2022. Přihlášky je možné podávat průběžně. Součástí žádosti musí být motivační dopis ke studiu v rozsahu A4 a doložení úrovně anglického jazyka. Ale ani nižší úroveň není překážkou ucházet se o studium. UNYP nabízí program pro zlepšení jazykové úrovně uchazečů o studium.

 

Jedním z hlavních kritérií bude předpoklad úspěšně dokončit vybraný studijní program a vize sportovce zůstat po ukončení sportovní kariéry ve sportovním prostředí a tím využít znalostí získaných studiem.

Možnost čerpat nabídku mají sportovci dle pravidel programu Duální kariéry, žádosti mohou zasílat přes systém podávání žádostí www.olympijskytym.cz/dualnikariera. Dotazy ke studiu a možnosti získání podpory se posílají na adresu voriskova@olympic.cz.

 

 

Zdroj a foto: PRESS KIT UNYP

YouTube
Share