Pro radost – Ludmila Bakonyi Selingerová

Ludmila Bakonyi Selingerová říká : založila jsem ji jako podporu rodin v lockdownu. Psychický stav dětí se v izolaci horší, chybí jim vzdělávací náplň a kontakt s učiteli. Rodiče musí často pracovat na home office a nemají čas ani energii jim tuto náplň vytvářet. Našim cílem je zprostředkovat dětem pestré aktivity, které zvládnou sami i bez rodičů tak, aby se zabavily a rozvíjely ve všech oblastech. Máme v programu divadýlko, pohádky, říkanky, hudební výchovu, cvičení, tanečky, zumbu, jógu, angličtinu, vaření i pokusy. Příspěvky budeme dávat každý den a jsou připraveny pedagogy a odborníky.

Ludmila Bakonyi SelingerováO mě: Jmenuji se Ludmila Bakonyi Selingerová a jsem autorka 6.knih pro děti, zakladatelka Divadla Pampeliška, pedagog a lektorka. Tvorbě pro děti se věnuji celý život a touto formou chci pomoci lidem v nelehké situaci.

Přinést trochu radosti a dobré nálady do každého dne. Na jaře v locdownu jsem vytvářela videa a náplň sama na našich stránkách Divadlo Pampeliška. Potom jsem zjistila že se podobné tvorbě věnovalo více kolegů a dala jsem dohromady tým, který zajistí pestřejší nabídku veřejně, zdarma a pro všechny.

 

Zde naleznete vše o PRO RADOST

YouTube
Share