OMV spustila předvánoční spotřebitelskou akci s Playmobil, zákazníky chce motivovat k využití věrnostní aplikace

  • OMV poprvé propojuje spotřebitelskou akci se svou novou aplikací a členové věrnostního klubu mají při čerpání odměn Playmobil výrazné výhody
  • Uživatelé klubu OMV MyStation sbírají digitální samolepky přímo do aplikace
  • Exkluzivní řada hraček Playmobil u čerpacích stanic OMV

Na všech čerpacích stanicích OMV v České republice probíhá až do 11. prosince předvánoční spotřebitelská akce ve spolupráci s populárním výrobcem dětských stavebnic Playmobil.

Prostřednictvím propojení akce s novým věrnostním klubem motivuje OMV zákazníky k aktivnímu využívání své aplikace OMV MyStation. Členové klubu mají ve spotřebitelské akci po nasbírání šesti digitálních samolepek stejné výhody, jako nečlenové klubu po nasbírání dvojnásobného počtu (12).

Postavičky a stavebnice Playmobil mohou zákazníci po nasbírání příslušného počtu samolepek získat se slevou až 50 % nebo zcela zdarma. Za načerpání pohonných hmot či nákup zboží a služeb na čerpacích stanicích OMV v hodnotě 500 Kč* získává každý zákazník jednu samolepku. Po nasbírání šesti, respektive dvanácti samolepek může zákazník získat jednu z 12 různých odměn Playmobil dle výběru. Uživatelé věrnostní aplikace MyStation obdrží digitální samolepky přímo do svého telefonu a na všechny formy odměn jim stačí shromáždit samolepek šest. Kromě toho mohou získat produkty Playmobil jen za své nasbírané věrnostní body.

„Jako prémiová síť čerpacích stanic realizujeme naše spotřebitelské akce vždy s velmi atraktivními partnery. Jsme přesvědčeni, že spolupráce s Playmobil naše zákazníky v předvánočním období osloví a očekáváme velký zájem. Novou akci vnímáme také jako další pozvánku zákazníků k registraci do našeho nového věrnostního klubu, v němž mohou čerpat průběžně velké množství dalších výhod. Proto jsme se rozhodli členům našeho klubu OMV MyStation nabídnout výrazně lepší podmínky,“ říká Michal Janda, marketingový manažer společnosti OMV Česká republika.

Spotřebitelská akce „Postavte si svůj svět s Playmobil“ probíhá na vybraných čerpacích stanicích OMV na území České republiky.

* Platí pro vozy do 3,5 tuny a počítá se nákup pohonných hmot, zboží ze shopu, gastro segmentu i mycích programů. Pro řidiče nákladních vozů nad 3,5 tuny je limit na známku 2 000 Kč.

Doplňující informace:

 

OMV Aktiengesellschaft

S obratem skupiny ve výši 36 miliard EUR a přibližně s 22 400 zaměstnanci v roce 2021 patří OMV mezi největší rakouské průmyslové společnosti kótované na burze.

V chemickém průmyslu podniká OMV prostřednictvím své dceřiné společnosti Borealis, která je jedním z předních světových poskytovatelů pokročilých polyolefinových řešení a lídrem na evropském trhu v oblasti základních chemikálií, hnojiv a mechanické recyklace plastů. Společnost Borealis dodává služby a produkty zákazníkům po celém světě společně se svými dvěma hlavními společnými podniky – Borouge (s ADNOC, se sídlem v SAE a Singapuru) a Baystar™ (s TotalEnergies se sídlem v USA). Divize Refining & Marketing společnosti OMV vyrábí a prodává paliva a suroviny pro chemický průmysl, provozuje tři rafinérie v Evropě a vlastní 15% podíl ve společném rafinérském podniku ve Spojených arabských emirátech. OMV provozuje přibližně 1 800 čerpacích stanic v deseti evropských zemích. Mezi aktivity skupiny patří také Gas & Power Eastern Europe s provozem plynové elektrárny v Rumunsku. V segmentu průzkumu a těžby ropy a plynu působí OMV ve čtyřech klíčových regionech střední a východní Evropy, Středního východu a Afriky, Severního moře a Asie a Tichomoří. Průměrná denní produkce činila v roce 2021 přibližně 483 000 boe/d s důrazem na zemní plyn (~60 %). Od 1. března 2022 nejsou již konsolidovány ruské subjekty. Mezi další aktivity patří Gas Marketing Western Europe a provoz zásobníků plynu v Rakousku a Německu. OMV se chce z integrované ropné, plynárenské a chemické společnosti stát předním poskytovatelem inovativních a udržitelných paliv, chemických produktů a materiálů a zároveň převzít vedoucí globální roli v oběhovém hospodářství. V oblasti přechodu na nízkouhlíkové hospodářství se OMV snaží nejpozději do roku 2050 dosáhnout „čisté nuly“ ve všech třech oblastech působnosti.

 

OMV Česká republika, s.r.o.

Společnost OMV Česká republika, s.r.o. s centrálou v Praze působí na českém trhu od roku 1991. V České republice provozuje aktuálně celkem 140 čerpacích stanic na strategických místech, a kromě prodeje špičkových paliv se zaměřuje na maximální kvalitu souvisejících služeb. Na základě filozofie značky „We Care More“ a snaze vyjít vstříc i nejnáročnějším očekáváním řidičů dochází nyní k celkové revitalizaci sítě čerpacích stanic OMV do moderního konceptu VIVA, který respektuje nejmodernější trendy v oblasti designu a komfortu. Zákazníci čerpacích stanic OMV VIVA mohou ochutnat například čerstvě připravované občerstvení, čerstvě mletou Fairtrade kávu a využít mnoha doprovodných služeb. OMV Česká republika, s.r.o. přímo zaměstnává téměř 70 lidí a prostřednictvím své sítě čerpacích stanic vytvořila více než 2 000 pracovních míst.