„Muzikál – moje láska“ Leona Machálková s kapelou

Pěvecká stálice a hvězda muzikálové scény Leona Machálková připravila na letošní sezónu pro fanoušky tohoto hudebně dramatického žánru sólový koncertní program s názvem „MUZIKÁL – MOJE LÁSKA“.

Program přinese jako třešničky na dortu slavné písně z českých i světových muzikálů, ve kterých v minulých létech účinkovala, či které nazpívala a zařadila na svá muzikálová alba, jež natočila v produkci hudebního skladatele Karla Svobody. West Side Story, Jesus Christ SuperStar, Dracula, Monte Cristo, Bídníci, Angelika, Hamlet, Evita, Elizabeth nebo Mamma Mia! – to jsou tituly, které o sobě daly znát, že se hned tak nevyčerpají, neoposlouchají a především svou krásou jsou opravdovou hodnotou. Na koncert přizvala ke spolupráci kolegu Radima Schwaba, který s Leonou zpívá duety, ale také i sólové písně. Společně je doprovází sedmičlenná skupina renomovaných hudebníků.

Vstupenky v ceně 490 Kč mimo předplatné jsou v prodeji ve frenštátském Turistickém informačním centru, nám. Míru 1, Frenštát p. R. tel.: 556 836 916 a budou k dispozici na místě konání.

Zároveň je stále možnost zakoupit si předplatné na celý rok, které přináší kromě zvýhodněné ceny řadu dalších výhod.

Stejně jako v minulých letech bude i letos pro abonentní předplatitele před zahájením každého koncertu připraven přípitek s vynikajícím italským vínem z vinotéky
Storica Enotria a na každém z koncertů bude vylosován jeden z předplatitelů, který získá dárkový poukaz na večeři pro dvě osoby v hotelu Troyer v Trojanovicích. Na závěr sezóny je už tradičně připraven speciální bonus v podobě zážitkového poukazu pro dvě osoby.
Prosím také o sledování aktuální opatření v souvislosti s konáním kulturních akcí.