EROFEST 2019: Erotický veletrh se opět rozšiřuje, nově představí módní trendy. Na své si přijdou i ženy!

Mezinárodní erotický veletrh EROFEST se opět rozšiřuje a mění svůj koncept. Muži ocení zejména přehlídku krásek v soutěži Miss Erotika, nebo autogramiádu nejslavnějších světových hereček. Ženy se mohou těšit na sexy spodní prádlo, krásné a svalnaté gentlemany, nebo oázu tantry. Erotický veletrh přichází s novým konceptem a otevírá se doslova všem, kteří se někdy milovali, hledají zpestření nebo touží po poznání nového.

Program, který organizátoři natěsnali do pouhých dvou dnů, 8. a 9. listopadu 2019, dává na výběr opravdu každému. „Zaměřili jsme se jednotlivce, na mladé i starší páry, kteří chtějí poznat novinky ze světa erotiky. Poprvé bude veletrh nejen o erotice, ale také o módních trendech na trhu erotických pomůcek,“ Návštěvníci si tak budou moci prohlédnout nové trendy ve spodním prádle, nebo v kostýmech. K vidění budou také vířivky, výživové doplňky a afrodiziaka a sexuální pomůcky.

Rozkoš přes internet do celého světa

Samozřejmě nebudou chybět ani moderní aplikace a technologie, které pronikají také do sexuálního byznysu. „Pro někoho bude možná překvapivé zjištění, že řada erotických pomůcek je dnes ovládaná aplikacemi z mobilu, takže dokážou přenášet rozkoš partnera nebo partnerky pomocí internetu přes celý svět,“ dodává Petr Auterský – organizátor akce a odborný znalec erotických pomůcek.

Miss Erotika

Celým veletrhem se budou prolínat soutěžní klání Miss Erotika, kterého se zúčastní tanečnice, herečky a extravagantní dívky. Soutěžící dívky mohou vyhrát nejen titul Miss Erotika, ale také získat ocenění za nejhezčí zadeček. Do hlasování o nejhezčí dívky se zapojí také fanoušci veletrhu. „Oceňované jsou především volné disciplíny, kdy dívky například tančí u tyčí a ačkoli není nahota primárně požadovaná, některé z nich se uvolní a divákům nechají obdivovat například svoje ňadra,“ říká Marta Hladíková – prezidentka soutěže Miss Erotika. Dívky, které se do soutěže zapojí, procházejí nejprve castingem a mohou vyhrát finanční hotovosti a ceny v hodnotě několika desítek tisíc korun.

Přirození jako mýdlo

Že není veletrh koncipovaný pouze pro muže, potvrzuje i program vytvořený přímo pro ženy. Záleží přitom jen na návštěvnicích, zda dají přednost prohlídce erotické módy, nebo pánskému striptýzu, zajdou si na přednášku o tom, jak být přitažlivější, nebo ochutnají erotické palačinky. „Samozřejmě myslíme i na zábavu a odreagování, takže si návštěvníci mohou nakoupit i vtipné dárky, třeba čokoládové penisy a erotické pralinky. Ženy si mohou nechat odlít své přirození jako mýdlo, což nepochybně potěší jejich partnera,“. Otevřeny pochopitelně budou i stylové bary a další občerstvení, kde třešničkou na dortu budou penis burgery. Muži naopak mohou vedle krásných těl obdivovat i rychlá a luxusní auta či motorky. Na akci nebude chybět ani sado-maso koutek, kde návštěvníci mohou vidět to, co například sami doma nezažívají.

Ochrana při sexu

K sexu patří i bezpečnost a ochrana, také na to pořadatelé v programu mysleli. „Lidé se proto mohou nechat otestovat na pohlavní nemoci. Uskuteční se také workshop Safer Sex! A protože trendem je i zkrášlování, budou k dispozici rovněž odborníci na moderní plastickou chirurgii. Přednášet bude i oblíbený sexuolog doktor Radim Uzel.

VIP zóna

Letos se na Erotickém veletrhu v Praze můžete těšit na vylepšenou VIP zónu. Návštěvníci si kdykoli v průběhu návštěvy mohou odpočinout v připraveném VIP salonku. Možné je i posedět s výhledem přímo na hlavní pódium a využít místní bar bez dlouhých front a čekání.


Otevírací doba a afterpárty

Brány areálu PVA Expo Praha budou otevřeny v pátek 8. listopadu i v sobotu 9. listopadu od 11.00 do 21:00 hodin. Následuje afterpárty přímo v další hale areálu PVA Expo.

—————————————————————————————————————–

O erotickém veletrhu EROFEST

Mezinárodní erotický veletrh EROFEST proběhne 8. a 9. listopadu v Praze v areálu PVA EXPO Praha Letňany. Letos poprvé bude nejen o erotice, ale také o módních trendech a novinkách v oblasti erotických pomůcek. Hlavní hvězdou veletrhu bude světově uznávaná herečka Tarra White, přednášet zde bude oblíbený sexuolog doktor Radim Uzel. Veletrh je cílený na jednotlivce, mladé i starší páry. Připraveno bude stylové očerstvení a tombola pro návštěvníky.

Předprodej

Předprodej naleznete na stránkách www.ErotickyVeletrh.cz, nebo v Sexíček shop v Praze, který je hlavním partnerem akce.