DS 3 ESPRIT DE VOYAGE: Kolekce prodchnutá elegancí

          

  • Po vozech DS 4, DS 7 a DS 9 doplňuje řadu kolekce ESPRIT DE VOYAGE i model DS 3.
  • DS 3 ESPRIT DE VOYAGE, pro kterou je typický světlý interiér v odstínu Šedá Galet a specifické prvky, za kterými stojí know-how značky DS, přímo vybízí k cestování a objevování.
  • DS 3 ESPRIT DE VOYAGE je k dispozici s různým pohonem: 100% elektrickým, benzínovým nebo naftovým motorem.

 

DS 3 ESPRIT DE VOYAGE má světlý interiér, v němž velkou část tvoří kůže Nappa v šedém odstínu Galet na palubní desce, doplněná vyraženým nápisem ESPRIT DE VOYAGE.

Tento design symbolizuje ambice značky DS Automobiles vyzařovat své know-how z Paříže do okolního světa. Zobrazení mapy Evropy je vykresleno paprsky soustředěnými kolem motivu Clou de Paris symbolizujícího místo, kde tato kolekce vznikla: designové studio DS DESIGN STUDIO PARIS.

Na sedadlech se kombinuje látka Luxembourg s kůží Nappa v odstínu Šedá Galet. V rámci příplatkové výbavy mohou být sedadla potažena zrnitou kůží v odstínu Černá Basalte.

Na prazích předních dveří je rovněž umístěn nápis ESPRIT DE VOYAGE se znázorněnou ikonickou mapou a obruba koberečků je v odstínu Šedá Perle, který ladí s interiérem. Světlý charakter kabiny dále umocňuje čalounění stropu v odstínu Šedá Galet a atmosféru dotváří i obložení dveří rovněž v odstínu Šedá Perle.

Při pohledu zvenku je na předních dveřích vyobrazen nápis ESPRIT DE VOYAGE a kryty zpětných zrcátek mají specifický laserem gravírovaný vzor, který naznačuje pohyb a aerodynamiku a tím symbolizuje cestování. Přední část vozu zdobí maska DS WINGS v leskle černém odstínu a černě lesklá mřížka chladiče, která je doplněna kaskádou chromovaných prvků.

Osmnáctipalcová kola KYOTO, která jsou nadále vyhrazená pro kolekci ESPRIT DE VOYAGE, mají odstín Šedá Anthracite a jsou opatřena diamantovým výbrusem a matným lakem.

DS 3 ESPRIT DE VOYAGE vychází ze stupně výbavy RIVOLI, která zahrnuje hands-free přístup a startování, multimediální systém DS IRIS SYSTEM s online 3D navigací. Dále nabízí balíčky výbavy s vyhřívanými předními sedadly, přední středovou loketní opěrkou, bezrámovým elektrochromatickým vnitřním zpětným zrcátkem, slunečními clonami s kosmetickými zrcátky osvětlenými pomocí LED diod, s osvětlením prostoru pro nohy, tónovanými zadními okny a zadními světly s LED.

Model DS 3 ESPRIT DE VOYAGE je k dispozici s různými typy motorů: ve 100% elektrické verzi (výkon 115 kW / 156 k a kapacita baterie 54 kWh), v benzínové verzi PureTech 130 (130 k s osmistupňovou automatickou převodovkou) nebo dieselové verzi BlueHDi 130 (130 k s osmistupňovou automatickou převodovkou).

K dispozici je devět barevných kombinací, kdy se odstín karoserie Šedá Platinium, Bílá Banquise, Cristal Pearl, Šedá Artense, Šedá Lacquered nebo Červená Diva kombinuje s černou střechou v odstínu Perla Nera, případně je celý vůz v provedení Šedá Platinum, Černá Perla Nera nebo Bílá Banquise.

Ceník ve Francii

DS 3 ESPRIT DE VOYAGE PureTech 130: 36 450 €
DS 3 ESPRIT DE VOYAGE BlueHDi 130: 38 050 €
DS 3 ESPRIT DE VOYAGE E-TENSE 100 % elektrický: 45 050 €


 

DS AUTOMOBILES

Značka DS, která vznikla v roce 2014, se opírá o výjimečný odkaz vozu DS z roku 1955. Jejím základním rysem je avantgardní duch a ambicí přiblížit zákazníkovi umění cestování ve francouzském duchu. Díky výjimečným produktům, využití know-how v oblasti francouzského luxusu a také programu služeb na míru DS Automobiles tak zákazníkům nabízí soubor jedinečných služeb před, během i po každé cestě.

Vozy DS jsou určeny pro zákazníky, kteří usilují o osobní vyjádření, rádi cestují a chtějí si užít každý moment. Snoubí se v nich elegance a špičkové technologie. Celosvětovou modelovou řadu značky DS tvoří modely DS 3, DS 4, DS 7 a DS 9.

DS Automobiles získala od svého zapojení do Formule E v roce 2015 řadu rekordů včetně dvou dvojitých titulů v Poháru týmů a Poháru jezdců a stojí na špici elektrifikace, neboť nabízí všechny své modely v elektrifikované verzi. Pod označením E-TENSE nabízí jak 100% elektrické vozy, tak plug-in hybridy s výkonem až 360 koní a pohonem všech kol. Od roku 2024 budou všechny nové modely, které DS Automobiles uvede na trh, výhradně 100% elektrické.

Pro náročné zákazníky vytvořila společnost DS Automobiles program exkluzivních prémiových služeb „ONLY YOU, luxus pozornosti“.

Značka DS, která je přítomna ve 41 zemích, vytvořila a vyvinula exkluzivní prodejní síť, kterou tvoří po celém světě více než 450 showroomů DS STORE.

.

Novinky o DS France sledujte na www.DSautomobiles.fr @ DS_France

a mezinárodní dění kolem značky DS na www.DSautomobiles.com @DS_Automobiles