Pozastavte stárnutí a buďte přírodně krásná – Akce Top – PRO ČTENÁŘE CYSNEWS.CZ

Pokožka člověka stárne od 25. roku života, tak pojďme stárnout spolu do krásy. Mnoho žen si pokládá otázku proč stárnou i když dodržují správnou životosprávu, pravidelně cvičí, posilují své tělo a přesto to není jaké bylo před několika lety.

Důvodem jsou přirozené změny, které způsobují úbytky kolagenu v těle. Můžeme to zastavit nebo alespoň výrazně zpomalit? Ano, při pomoci nově vyvinuté kosmetiky od francouzských kosmetologů z firmy Lysedia, která vyrábí přírodní kolagen bez chemických přídavků. Další možností je také využití technologií Exilis, které pomáhají účinnějšímu vstřebávání podpůrných látek do pokožky, která je čerstvou novinkou v salonu Beauty & Merelin společnosti Orbixal, s.r.o.. Exilis je přístrojová technologie nové generace, která účinně řeší snížení nežádoucích tělesných tukových přebytků, konturování těla a jeho zpevnění včetně efektivního odstranění celulitidy VelaShape for body slimming. Technologie je uznávána ve světě plastických chirurgů a je jednou z nejlepších neinvazivních a bezbolestných alternativ liposukce při léčbě celulitidy a nadváhy. Za pomoci nové generace přístrojů pro body slimming na omlazení, zpevnění těla a obličeje, tak dosáhnete křivek a tvarů vašeho těla dle svých snů a odstraníte nedostatky, které vás trápí.

 Francouzská kosmetika Lysedia pomáhá s vyhlazením mimických vrásek a s odstraněním celulitidy bez injekcí a dalších chirurgických invazivních zákroků. Cílem je, za pomoci ryze přírodních látek dosáhnout jemné krásy a oddálit znaky stárnutí pokožky těla i obličeje. Při pravidelném používání kosmetiky Lysedia se dostaví výsledek již po krátkém čase a rozdíly oproti minulosti jsou obrovské. Každá žena jistě ocení zařazení přípravků kosmetiky Lysedia do své kosmetické výbavy a zůstane těmto přípravkům věrná.

 V dnešní době je hodně moderních technologií, které pomáhají získat zpět těch nostalgických 25 let. Jednou z nejúčinnějších metod moderních technologií jsou bezbolestné metody Exilis liftingu a faceliftingu. Exilis je založen na kombinaci ultrazvukového záření a radiofrekvence. Technologie svým působením obnovuje produkci kolagenových vláken, která mají zásadní význam pro tvorbu vyhlazujícího kolagenu v pleti. Při ošetření dochází k návratu elasticity pleti, k jejímu vypnutí a odstranění vrásek. Exilis je vysoce účinná metoda, která se využívá jak k liftingu (omlazení těla) tak k faceliftingu (omlazení obličeje). V kosmetickém salonu Beauty & Merelin jsme pro Vás připravili různé balíčky kosmetických ošetření jak proti vráskám, tak pro zpevnění a hubnutí těla. Do tohoto procesu jsou zakomponovány technologie Exilis společně s maskami a krémy od kosmetologické značky Lysedia a v podpůrné kombinaci tak docílí očekávaných výsledků a výrazného omlazení pleti jak v obličeji, tak i u nejvíce sledovaných partií těla. V salonu Beauty & Merelin si každá žena může také zakoupit kosmetické přípravky Lysedia, které budou vyhovovat právě její pleti. V balíčcích na omlazení obličeje můžete vyzkoušet jednak úspěšnou kosmetiku Lysedia, vyvinutou francouzskými kosmetology, zároveň také s nabídkou hubnoucí procedury pomocí LPG přístroje od českých výrobců zdravotní techniky BTL.

Akce Top sleva – PRO ČTENÁŘE CYSNEWS.CZ
Vip karta

Řasy hedvábné
Řasa na řasu – 450 Kč
3D – 550Kč
5D volume –  650Kč
Brazilská Depilace (cukrovkou pastvou ) – 400Kč
Podpaždí (cukrová pasta ) – 100Kč
Depilace nohou (vosk) – 400Kč
Depilace lýtka (vosk) – 200kč
Kosmetické ošetření pleti v délce 60-80 min
(Odlíčení, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, ošetření pleti ultrazvuk a radiofrekvence na zpevnění a lifting, maska kolagenová nebo arganová dle typu pleti, masáž obličej krk dekolt,
Závěrečný krém – 500kč

 

Zdroj: https://www.beautymerelin.cz