Mitsubishi nový ECLIPSE CROSS PHEV – uvedení ČR

Evropští zákazníci jednoznačně definovali konkrétní důvody k nákupu Eclipse Cross: design exteriéru, výbava, nový model a technologie pohonu 4WD, to vše ve větší míře než u konkurence. Zpětná vazba od zákazníků v Evropě nicméně rovněž poukazovala na několik oblastí vyžadujících zlepšení: design zádi vozu, objem zavazadelníku a spotřebu paliva. Souběžně s tím se zvažovalo případné uvedení varianty PHEV s cílem rozšířit stávající okruh zájemců o Eclipse Cross na širší cílovou skupinu.

Životní prostředí

Uvedené plánované rozšíření o nové skupiny zákazníků, odrážející jejich vkus a společenské sympatie, je značnou měrou v souladu s postavením modelu Eclipse Cross PHEV na křižovatce dvou klíčových (a stále oblíbenějších) evropských automobilových segmentů: kompaktních SUV a plug-in hybridních vozů.

Filozofie Mitsubishi

Nová filozofie Mitsubishi, kdy vůz je/může být využíván a je užitečný pro svého majitele ne jen v té době kdy je v pohybu, ale i v době když stojí.

Tato kombinace – v našem regionu stále oblíbenější – má pro Mitsubishi Motors zcela zvláštní význam, opírající se o plug-in hybridní technologii značky a založenou na koncepci elektromobilů (která je doposud jedinečná), vč. řady ekologických přínosů s ní spojených; využívá ji i přední zástupce svého segmentu, model Outlander PHEV.

  •     Systém PHEV je nastaven s prioritou jizdy EV – až 89 dnů jízdy čistě na elektřinu*
  •     Několik možností nabíjení již ve standardu (normální nabíjení, rychlonabíjení, automatické nabíjení na cestách, autonomní režim nabíjení ‚Charge Mode‘, vícestupňové rekuperační brzdění)
  •     Palubní zásuvka 1500 W pro spotřebiče na 240 V
  •     Podpora V2X – může sloužit jako nezávislý zdroj energie

 Schopnost dodávat elektřinu pro potřeby běžné domácnosti po dobu až 10 dnů prostřednictvím systému V2H ‚Vehicle-to-Home‘ (vozidlo do domácnosti) je-li vozidlo plně nabité a natankované. Při dotankování paliva pak libovolně dlouho.

MITSUBISHI připravuje uvedení nového ECLIPSE CROSS PHEV

 

YouTube
Share