Klub kde si odpočinete a zapomenete na starosti všedních dní.

Na úplném kraji Prahy vzniknul nový klub, kde můžete si odpočinout v sauně i vířivce a zažíti něco navíc.   Nové prostředí a milá obsluha Vás zavede do jiného světa, bez spěchu a shonu.

O klubu

Vstupujete po pár schodech a již první kontakt na Vás dýchne novotou a čistotou. To je také základním heslem majitelů.  Vše musí být vždy pro našeho zákazníka příjemné a čisté – dozvěděli jsme se při prohlídce klubu, než přišli první návštěvníci.

Jdeme tedy dále a poznáváme další místa určené pro odpočinek a Relax. Na úvod vidíme pěkný bar a hned za tímto barem velká vířivka, kde můžete relaxovat a sledovat na obrazovce přírodu s příjemnou hudbou. Zde se v pohodě vyjde i šest návštěvníků.

Poté procházíme chodbou na jejímž konci jsou toalety pro pány i dámy včetně sprch, nesmíme však zapomenout co je po pravé straně této chodby. Sauna, a to včetně odpočinkového místa vedle krásné finské sauny. Toto místo lze zde využít na mnoho způsobů což se dovíte v další části článku. Jinak šatny jsou zde oddělené pro muže a ženy a páry.

Nyní se dostáváme do hlavní části klubu. Velká obrazovka s hudbou a taneční prostor doplňuji dvě tyče pro tanečnice u tyče. Dnes velmi oblíbené i jako sportovní disciplína Pole Dance. Bíle sedačky a bílé stolky doplňují malé taburety, vše je útulné a příjemné pro povídání popíjení drinků a občerstvení. Ano součástí vstupného je zde i při akcích občerstvení formou bufetu.

This slideshow requires JavaScript.

Klub je jen pro dospělé

A nyní se dostáváme k té části, kde odtajníme o pravém účelu tohoto klubu, ale upozorňuji není to povinnost to, co je zde nyní popsáno. Jedná se totiž nejen o wellness klub ale i swingers klub. O tomto je mnoho předsudků a mnoho tajemnosti. Zde můžete toto tajemno odhalit a zjistit, zda je to pro Vás či tento druh zábavy necháte druhým.

This slideshow requires JavaScript.

Část pro dospělou zábavu

Dostáváme se do části pro dospělé, a tak pomalu kolem stěny s akváriem procházíme a vlevo vidíme masážní místnost. Zde v uzavřené místnosti se můžete svým partnerem navzájem masírovat a buď si zvolíte intimitu a nikdo Vás neuvidí nebo odhrnete závěsy a jste vidět. Vše na vašem rozhodnutí a svobodné volbě.

Postupujeme na konec chodby a zde je velká INFRA – sauna s výhledem na onu místnost pro hrátky a zábavu. Velká prostorná místnost s možností vidět a být viděn je určena pro všechny druhy zábavy, a to i pro příznivce trochu tvrdšího pojetí intimity mezi mužem a ženou či v jiných možných kombinacích.

A právě zde platí to pravidlo děláme, co chceme a pokud něco nechceme řekneme ne. To v těchto klubech platí na sto procent. Každý se rozhodne, co jej baví a každý si udělá svou pohodu, nikdo nikoho do ničeho nenutí.

 

Další informace na stránkách klubu a budem pokračovat zde otvíráním tajemna o swingers klubech v dalších článcích . Můžete se těšit taky na reportáž o tom jak se fotí fotografie na Promo klubu s velice atraktivní modelkou. Zde již na některých fotografiíích a zde její rozhovor pro náš Zpravodajský web – Rozhovor s Florane Russell o cestě k práci jenž baví i někdy bolí

 

 

 

Stránky klubu Desire