Jak prožít nezapomenutelné zážitky v soukromí? Nejlépe v Prezidentském apartmá hotelu Augustine

V nynější době, kdy každým dnem přibývají vládní opatření, ubývají možnosti, jak oslavit důležitá výročí, uspořádat zásnuby nebo si jen dopřát něco jedinečného. Proto Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague na Malé Straně, přichází s exkluzivním zážitkem, při kterém odpadají starosti se zařizováním a obavy o zdraví. Romantický zážitek je totiž zcela privátní. Soukromá večeře probíhá v Prezidentském apartmá u rozpáleného krbu se šampaňským Perrier-Jouët Blason Rosé, vybranými francouzkými víny, kyticí růží a při živém hudebním představení. Večeři může předcházet párová masáž “La vie en rose” v místním spa a může následovat i noc v jednom z unikátních apartmá jako je např. věžní apartmá s výhledem na celou Prahu.

„Věříme, že i v dnešní nelehké době si lidé chtějí užít oslavy významných událostí a my bychom jim tyto nezapomenutelné zážitky rádi umožnili. Proto jsme připravili odpolední a večerní program, který zaujme i tu nejnáročnější klientelu. Chceme poskytnou naprosté soukromí, včetně vlastní obsluhy, a přizpůsobit vše podle představ hostů. Každou soukromou večeři řešíme se zákazníky individuálně, protože víme, že každá událost je unikátní a potřebuje být šitá na míru.“ zmiňuje obchodní ředitelka Pavla Engel a dodává: „V Prezidentském apartmá, kde přenocovali i členové královských rodin, mohou hosté zažít opravdové kouzlo luxusu, a to kousek od jejich domova. Program jistě zaujme zamilované páry, ale proč ho nevyužít například na narozeninový víkend s kamarádkou?“

Privátní kulinářský zážitek

Pro privátní kulinářský zážitek šéfkuchař Martin Boháček připravil šesti-chodové degustační menu, ve kterém dokonale sladil chutě s růžovým šampaňským Perrier-Jouët, Blason Rosé. Následují exkluzivní francouzská vína, bílé Burgundy, Saint-Veran, Trenel, 2018 a červené Bordeaux, Saint-Emilion Grandcru, Pauillac, Chateau Fonroque, 2011. Romantiku vyzdvihuje planoucí oheň krbu a živé hudební představení, samozřejmě bez zpěvu, jehož styl záleží na výběru hosta. Nechybí ani kytice rudých růží pro dámu. Romantické hýčkání může započít párovou procedurou “La vie en rose” s celotělovým peelingem a relaxační masáží s organickým olejem z damašské růže. Pro nekončící romantiku si hosté mohou vybrat noc v jednom z unikátních apartmá. A to například i přímo v Prezidentském apartmá nebo již zmiňovaném věžním apartmá s ložnicí až ve třetím patře a Prahou jako na dlani.

 

Pro přípravu zcela jedinečné události je do poslední chvíle při ruce zákazníkovi obchodní tým hotelu Augustine.