Drogerie ROSSMANN otevírá v Kladně svou třetí prodejnu, v prvních dnech nabídne 20% slevu na celý nákup

Drogistická síť ROSSMANN otevírá ve středu 31. března svou třetí prodejnu v Kladně, a to přímo v obchodním centru Central Kladno. Zákazníci se mohou těšit na nákupy v moderním prostředí, v němž se díky přehledné navigaci při nakupování snadno a rychle zorientují. Stejně jako ostatní pobočky sítě ROSSMANN nabízí i zcela nová kladenská prodejna nejširší drogistický sortiment v České republice včetně značkových výrobků a produktů privátních značek. Samozřejmostí jsou služby plně v souladu s veškerými protiepidemickými opatřeními. Od otevření prodejny až do neděle 4. dubna navíc mohou zákazníci využít speciální 20% slevu na celý nákup mimo akční nabídku.

 

Oblíbená prodejna se špičkovým zákaznickým servisem

 

ROSSMANN se těší oblibě českých zákazníků již více než 25 let a neustále pracuje na dalších zlepšeních, která vycházejí vstříc požadavkům moderní doby. Za úspěchem drogistické sítě stojí mimo jiné její dlouhodobá strategie společenské odpovědnosti, která propojuje charitativní činnost s dalšími aktivitami společnosti a je také úzce spojena s celkovou komunikací značky ROSSMANN – A život je krásnější. Vedle toho ROSSMANN průběžně modernizuje stávající prodejny tak, aby se v nich lidem nakupovalo co možná nejlépe, a zároveň hledá další atraktivní prostory v zajímavých lokalitách pro nové pobočky.

V nové kladenské prodejně byl kladen důraz zejména na vzdušný interiér, ve kterém se zákazníci díky jednoduché sortimentní navigaci a šetrnému LED osvětlení snadno zorientují. Samozřejmostí je špičkový zákaznický servis a rychlé odbavení. V prodejně je také k dispozici školený personál, který vždy rád poradí nebo pomůže s nákupem. U všech výrobků je zaručena příznivá cena a zároveň vysoká kvalita, která je pravidelně oceňována i ve spotřebitelských testech časopisu dTest. Příjemným bonusem je i Wi-Fi připojení zdarma.

 

„Investujeme do rekonstrukce stávajících prodejen a zároveň i do výstavby nových. Snažíme se, aby všechny naše pobočky byly přehledné, komfortní a dostupné co nejvíce lidem. Naše služby samozřejmě nabízíme plně v souladu s veškerými protiepidemickými opatřeními a zároveň tak, aby vyhovovaly požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků,“ komentuje otevření prodejny ROSSMANN v Kladně Olga Stanley, manažerka komunikace ROSSMANN v České republice.

 

Využijte 20% slevu na celý nákup, akce platí do 4. dubna

 

Pro všechny zákazníky nové prodejny ROSSMANN v obchodním centru Central Kladno je připravena speciální akce – sleva 20 % na celý nákup mimo akční nabídku. Akce platí až do neděle 4. dubna. Další výhodné nabídky a slevové akce jsou k dispozici v rámci digitálního věrnostního programu ROSSMANN CLUB, který drogerie nabízí přes mobilní aplikaci. Tu již využívá několik set tisíc zákazníků a každým dnem přibývají noví.

 

ROSSMANN se dlouhodobě profiluje jako společensky odpovědná firma, která nabízí udržitelné produkty ohleduplné k životnímu prostředí. Například stále více produktů privátních značek má obaly z recyklovaného plastu. Společnost také pomáhá potřebným prostřednictvím vlastního charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ, v rámci kterého vloni věnovala částku ve výši čtyř milionů korun na pomoc lidem, kteří se ocitli v nouzi nebo v životě neměli takové štěstí. Svou pozornost věnuje
i dalším aktivitám, které jsou spojeny s trvalou udržitelností. Každoročně například vysazuje vzrostlé stromy v okolí svých prodejen. Detailní informace najdete na www.rossmann.cz.