RockOpera opět vstupuje do státem nařízené karantény

V souvislosti s nařízeními vlády se RockOpera Praha se uzavře v pondělí 5. října po dobu dvou týdnů veřejnosti. Z důvodu zákazu pěveckých produkcí je tak jediná tuzemská divadelní scéna pro rockery nucena přesunout minimálně jedno říjnové představení na náhradní termín.

„Byť jsme divadlo a divadla mohou hrát bez omezení, našim denním chlebem je zpěv, a ten se na nějakou dobu zakazuje. Z tohoto důvodu letos již podruhé rušíme v plánovaném termínu reprízu Anny Kareniny, která měla být na programu ve čtvrtek 8. října. Prosíme všechny fanoušky, aby nevracely zakoupené vstupenky na toto představení. Lístky zůstávají v platnosti pro náhradní termín Anny Kareniny. O vypsání termínu budeme všechny informovat prostřednictvím našeho webu (rockopera.cz) nebo sociálních sítích. Zachovejte nám přízeň,“ prosí věrné publikum výkonná ředitelka RockOpery Praha Pavla Forest.

Požadavky na vstupenky a dotazy na program lze v době nouzového stavu směřovat na e-mail pokladna@rockopera.cz, nebo na telefonní číslo 730 515 055, kam se lidé dovolají každý všední den mezi čtrnáctou a osmnáctou hodinou.

RockOpera Praha, stejně jako ostatní divadla, se ocitla v „karanténě“ už na jaře. V té době nabídla svým fanouškům například prostřednictví vlastního YouTube kanálu k volnému zhlédnutí záznam opery Bardo Thödol. Spolu s představení k tomu přidala i album Duše moderního člověka, které se stalo impulsem pro složení rockové opery.

„I přesto, že aktuální zákaz je časově omezen na dva týdny, nenecháme naše příznivce na holičkách. Na YouTube si mohou odloženou Annu Kareninu připomenout například záznamem písně Ona není, kterou jsem pro Annu Kareninu nazpívala spolu s kolegy Janem Toužimským a Jiřím Zonygou,“ uzavírá Pavla Forest.

Foto:  Libor Nedvídek