Plzeň přivítá svatého Valentýna stylově

Historicky první Valentýnský ples v Plzni se uskuteční 9. února ve velkém sále moderního borského Parkhotelu. Organizátoři připravili bohatý hudebně-taneční program, včetně tomboly, jejíž výtěžek bude poskytnut nadačnímu fondu Srdce pro Plzeň. Oslava svátku svatého Valentýna si u nás svoji pozici mezi oblíbenými dny stále buduje a právě Valentýnský ples chce přispět ke vzniku nové plzeňské plesové tradice a podpořit svátek všech zamilovaných.

„Nápad uspořádat Valentýnský ples nepřišel náhodou, říká Milena Kovácsová z pořádajícího sdružení MH – Happy Moments! “Víme, že Plzeň je město plesům nakloněné, lidé se tu rádi baví a podobná akce tu chyběla. Pak už stačilo se jen pustit do příprav.”

Na plese vystoupí skvělí hudebníci a zpěváci. O předzpívání se postarají plzeňští Andílci, pěvecký sbor doprovázený zpěváky Pavlem Režným a Milošem Novotným. Swing naučí tančit skupina Black&Wait v čele s Markétou Čekanovou a Jiřím Bránským, dále zahrají King Swing pod vedením Milana Benedikta Karpíška a k tanci a poslechu Dance Band Plzeň. Slovem a svým neodolatelným šarmem provede večerem známý moderátor Honza Kovařík.

Místo konání bylo jasné od počátku – nový kongresový hotel Parkhotel, který má nejen odpovídající kapacitu, ale též potřebné zázemí a především špičkový servis a profesionální přístup k požadavkům pořadatelů.

Vstupenky jsou v prodeji na portále Plzeňská vstupenka: http://www.plzenskavstupenka.cz/cs/akce/18880-valentynsky-ples-plzen

– Ceny vstupenek (hlavní sál) od 200,- do 550,- Kč

– Parkování v ceně na velkém parkovišti před Parkhotelem

– Možnost ubytování v luxusních pokojích