Ples SOBJE by MUMM přesouvá termín z listopadu na duben 2022

Vzhledem k aktuální situaci související s šířením koronaviru a opatřeními v České republice týkající se akcí ve vnitřních prostorech se organizátoři unikátního plesu v Martinickém paláci s názvem Ples SOBJE by MUMM rozhodli přesunout společenskou událost s bohatým programem z listopadového termínu na druhou polovinu dubna 2022. Jedinečné maškarní plesání, kde poteče exkluzivní šampaňské MUMM proudem se bude konat 23. dubna 2022 od 21:00 hodin.

Ples SOBJE by MUMM

„Po pečlivém zvážení jsme se rozhodli termín akce Ples SOBJE by MUMM přesunout na příští rok. Naším cílem je, aby si každý host akci, která u nás nemá obdoby vychutnal plnými doušky. Naší prioritou je odpovědnost vůči hostům, realizačnímu týmu a všem partnerům. V souladu s pravidly definovanými vládou a maximální pozorností na ochranu zdraví všech vnímáme změnu termínu jako správný krok, který všichni uvítají,“ uvedla Dagmar Rychterová, zástupce značky MUMM.

Místo a program zůstává beze změn. Na Ples SOBJE by MUMM je možné zakoupit vstupenky na goout.net: https://goout.net/cs/ples-sobje-by-mumm/szquycs/. Pro opravdové milovníky zábavy, kteří si chtějí vychutnat atmosféru s přidaným servisem a neomezenou konzumací je připravená limitovaná nabídka VIP vstupenek.

Ples SOBJE by MUMM

23.04.2022 l od 21:00 l Martinický palác l Hradčanské náměstí 8/67 l Praha 1

Cena vstupenky: 990 Kč

VIP vstupenka: 5.000 CZK

 

Surrealistické radovánky a plesání v Martinickém paláci: Ples SOBJE by MUMM