Od pit stopů k lidem: Businessolver uzavírá spolupráci s Alpine Motorsport

Společnost Alpine Motorsports dnes oznámila víceleté partnerství se společností BUSINESSOLVER® , předním  poskytovatelem technologií pro zaměstnanecké benefity a lidské zdroje (HR). Obě organizace, které spojují sdílené hodnoty inovací zaměřených na lidi, vstupují na nové území jako partnerství v sektoru benefitních technologií.

Businessolver bude přítomen v celém programu Alpine Motorsports, který zahrnuje BWT Alpine F1 Team, Alpine Endurance Team, Alpine Academy, Rac(H)er a další projekty.

„Partnerství je strategickým pilířem společnosti Businessolver od jejího založení,“ řekl Jon Shanahan, Prezident společnosti Businessolver. „Stejně jako Alpine si uvědomujeme exponenciální růst, který pochází ze správných párů. Díky našemu společnému závazku k inovacím, empatii a rozmanitosti dosáhnou společnosti Alpine a Businessolver jako partneři bezpochyby našich společných cílů ještě rychleji.“

Alpine Motorsport

Mezi klíčové prvky víceletého partnerství patří:

  • KULTURA EMPATIE: Businessolver a Alpine Motorsport si uvědomují důležitost podpory pozitivní a inkluzivní kultury. Zájem o kulturu je hmatatelná v obou organizacích, které poskytují prostředí, které staví lidi do centra všeho, co dělají, kde se daří empatii, důvěře a spolupráci.
  • INOVACE SPOLUPRÁCE: Businessolver a Alpine Motorsports pečlivě dolaďují své řemeslo, které je založeno na inovativním duchu, což vede k úsilí o dokonalost v každém úsilí.
  • DOSAH KOMUNITY: Businessolver a Alpine Motorsports věří ve výchovu talentů a investice do nové generace. Businessolver bude podporovat programy Alpine Academy a Rac(Her), aby zapojil mladé mozky do vzdělávacích programů, iniciativ STEM a mentorských příležitostí.
  • VZRUŠENÍ ZE ZÁVODNÍHO DNE: Logo Businessolver je přítomno na vozech A524 týmu BWT Alpine F1 Team a také na A424 týmu Alpine Endurance Team a také na závodních kombinézách a týmových soupravách jezdců, které byly představeny 7. února 2024.

„Jsme ohromeni jasným závazkem společnosti Businessolver vůči lidem. V rychle se měnícím světě motoristického sportu je skutečným odhodláním každého zaměstnance snaha o dokonalost, která umožňuje každé vítězství,“ řekl David Gendry, Viceprezident a obchodní ředitel týmu BWT ALPINE F1 TEAM  a viceprezident pro komunikaci značky Alpine. „Tato spolupráce je víc než jen partnerství . Společně urychlíme pokrok na trati i mimo ni.“

 

Podle Shanahana je skutečnost, že je první společností v oblasti benefitů a personálních technologií, která uzavřela partnerství s motoristickým týmem, spojeno se závazkem 26leté firmy.

„Od průkopnických technologií, jako je naše vlastní umělá inteligence (AI) Sofia se strojovým učením, až po zavádění průkopnického výzkumu, jako je naše výroční zpráva State of Workplace Empathy, která probíhá v 9. studii, se Businessolver cítí nejpohodlněji, když si udržujeme náskok.“

 BUSINESSOLVER

Od roku 1998 dodává společnost Businessolver technologii benefitů, která mění trh a umožňuje empatické služby podporované vnitřní reakcí na potřeby klientů. Společnost vytváří klientské programy, které maximalizují investice do programu benefitů, minimalizují vystavení rizikům a zapojují zaměstnance do snadno použitelných řešení a komunikačních nástrojů, které jim pomáhají při chytrém a nákladově efektivním výběru benefitů. Společnost Businessolver, kterou založili profesionálové v oblasti lidských zdrojů, se vyznačuje neochvějnou kulturou orientovanou na služby a bezpečnou platformou SaaS, poskytující měřitelný úspěch ve svém poslání poskytovat klientům radost.

 

Zdroj: BWT Alpine F1 Team