DS Automobiles mimořádně předvedla své vozy v prostředí Pražského hradu

 • Značka DS Automobiles představila na Pražském hradě své dva vrcholné modely, novou DS 7 E-TENSE 300 a limuzínu DS 9 E-TENSE 360 .
 • Na druhém nádvoří mohli modely DS obdivovat hosté autorské módní přehlídky Natali Ruden ve středu 25.ledna 2023. Generálním partnerem této přehlídky byla právě společnost DS Automobiles.
 • Značka DS a její ambasadorka Natali Ruden sdílí velmi blízké hodnoty a vzájemně se podporují a spolupracují již třetím rokem.

DS Automobiles

DS Automobiles a její avantgardní duch se perfektně snoubí s výraznou a odvážnou tvorbou návrhářky Natali Ruden. Nejnovější módní přehlídka s tajemným názvem Alchymie se nemohla konat jinde než na Pražském hradě. Vždyť to byli kdysi právě alchymisté na dvoře Rudolfa II., kteří míchali nejrůznější ingerdience a snažili se vynalézt ty nejlepší kombinace a nejvzácnější látky a substance. A stejné míchání nápadů, materiálů, nejodvážnějších kreací a udávání směrů se vine i procesem tvorby automobilů DS nebo modelů haute couture. Je to nesmírná čest ukázat vozy DS v tak ikonickém prostředí s mimořádným geniem loci jako je Pražský hrad a série jedinečných fotografií dokumentující tuto atmosféru to jen potvrzuje.

DS 7 E-TENSE 4×4 300 (uvedení listopad 2022)

DS 7 je moderní SUV, které je charakteristické precizním zpracováním a nadstandardním komfortem pro ještě větší potěšení z jízdy. V interiéru nacházíme nejmodernější technologie a na první pohled je jasné, že důraz je zde kladen na detail. Umění cestování je to, co charakterizuje novou DS 7, která se bez nadsázky stává oslavou francouzského know-how v pojetí společnosti DS Automobiles. Světelný podpis nové DS 7 s unikátní technologií DS PIXEL LED VISION 3.0 a DS LIGHT VEIL dodává vozu nezapomenutelný pronikavý výraz. Nové high-tech světlomety v kombinaci s inovovanou maskou chladiče umocňují elegantní vzhled přídě.

 • Pětidveřové pětimístné SUV
 • Plug-in hybrid s motorem 1 598 cm3 o výkonu 200 k a dvěma elektromotory o výkonu 110 k (vpředu) a 113 k (vzadu) Kumulovaný výkon: 300 k
 • Odpružení řízené kamerou DS ACTIVE SCAN SUSPENSION
 • Délka: 459 cm – Šířka: 190 cm – Výška: 163 cm – Hmotnost: 1 585 kg
 • Maximální rychlost: 235 km/hod.

DS 9 E-TENSE 4×4 360 (uvedení 2022)

DS 9 představuje dokonalost francouzského know-how v odvětví luxusního zboží. Jeho exkluzivní interiér navrhl a vyrobil tým divize Barvy a Materiály spolu s čalouníky DS Automobiles z pařížského regionu. Model DS 9 E-TENSE 4×4 360, který ve Francii přestavěly týmy DS PERFORMANCE, představuje to nejlepší z technologií DS Automobiles. Díky benzinovému motoru PureTech o výkonu 200 k, dvěma elektromotorům o výkonu 81 kW (110 k) vpředu a 83 kW (113 k) vzadu a specifickému nastavení se DS 9 E-TENSE 4×4 360 vykazuje špičkové výkony (zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,6 s, zrychlení 1 000 m s pevným startem za 25,0 s).

 • Čtyřdveřový pětimístný sedan
 • Plug-in hybrid s motorem 1 598 cm3 o výkonu 200 k a dvěma elektromotory o výkonu 110 k (vpředu) a 113 k (vzadu) Kumulovaný výkon: 360 k
 • Odpružení řízené kamerou DS ACTIVE SCAN SUSPENSION
 • Délka: 493 cm – Šířka: 193 cm – Výška: 146 cm – Hmotnost: 1 931 kg
 • Maximální rychlost: 250 km/hod.
Foto: Cysnews

 

Sama Natali Ruden využívá pro své cesty model DS 7 E-TENSE v nejvyšší výbavě Opera v plug in hybridní verzi s výkoenm 300 koní a pohonem 4×4. V interiéru oceňuje zejména velmi jemnou texturu luxusní kůže Nappa, její perlové prošívání nebo tepané, tzv. gilošované prvky z hliníku, ale také mnohé asistenty pto řízení, jako je třeba ultrazvukové sledování mrtvého úhlu nebo systém nočního vidění DS Night Vision.

 

NATALI RUDEN

Natali Ruden je módní návrhářkou s originálním a jedinečným stylem. Pochází z Kyjeva, kde vystudovala prestižní Kyjevskou akademii designu, obor Návrhářství oděvů. Pokračuje tak v rodinné tradici, zvolila si stejné povolání jako dříve i její matka. S vlastní módní značkou působí Natali Ruden na našem trhu již od roku 1992, kdy se do České republiky natrvalo přestěhovala.

 

DS AUTOMOBILES

Značka DS, která vznikla v roce 2014, se opírá o výjimečný odkaz vozu DS z roku 1955. Jejím základním rysem je avantgardní duch a ambicí přiblížit zákazníkovi umění cestování ve francouzském duchu. Díky výjimečným produktům, využití know-how v oblasti francouzského luxusu a také programu služeb na míru DS Automobiles tak zákazníkům nabízí soubor jedinečných služeb před, během i po každé cestě.

Vozy DS jsou určeny pro zákazníky, kteří usilují o osobní vyjádření, rádi cestují a chtějí si užít každý moment. Snoubí se v nich elegance a špičkové technologie. Celosvětovou modelovou řadu značky DS tvoří modely nová DS 3, DS 4, nová DS 7 a DS 9.

DS Automobiles získala od svého zapojení do Formule E v roce 2015 řadu rekordů včetně dvou dvojitých titulů v Poháru týmů a Poháru jezdců a stojí na špici elektrifikace, neboť nabízí všechny své modely v elektrifikované verzi. Pod označením E-TENSE nabízí jak 100% elektrické vozy, tak plug-in hybridy s výkonem až 360 koní a pohonem všech kol. Od roku 2024 budou všechny nové modely, které DS Automobiles uvede na trh, výhradně 100% elektrické.

Pro náročné zákazníky vytvořila společnost DS Automobiles program exkluzivních prémiových služeb „ONLY YOU, luxus pozornosti“.

Značka DS, která je přítomna ve 41 zemích, vytvořila a vyvinula exkluzivní prodejní síť, kterou tvoří po celém světě více než 400 showroomů DS STORE.

Novinky o DS France naleznete na www.DSautomobiles.fr @ DS_France a mezinárodní dění kolem značky DS na www.DSautomobiles.com    @DS_Official

 

Zdroj: DS Automobiles

 

Natali Ruden si v DS Store převzala svůj nový  DS 7 CROSSBACK