Top news

Výlety a cestopisy

V ZOO Praha se narodila gueréza pláštíková

V úterý ráno přibyl do skupiny gueréz pláštíkových, žijících na jednom z Opičích ostrovů v dolní části Zoo Praha, další přírůstek. Zasloužilé matce Lomele se narodilo v pořadí již deváté mládě. Jeho otcem je samec Katanga.

Read More

Kouzlo vánoc v Hluboké nad Vltavou

Předvánoční a vánoční čas můžete prožít různým způsobem. Nejen návštěvou betlémů nebo koncertů, ale třeba i v zoologické zahradě.

Read More

Vánoční zoo ve Dvoře Králové začne v sobotu 15. prosince

Vánoce v Safari Parku Dvůr Králové začínají tuto sobotu. Desítky svítících dekorací ve tvaru zvířat, mohutný vánoční baobab, ozdobené stromečky a africká zvířata. To vše návštěvníky čeká při návštěvě Vánoční zoo od 15. prosince do 6. ledna 2019.

Read More

Společnost British Airways zveřejnila své cestovatelské předpovědi pro nadcházející rok 2019, vybrala pro něj 19 nejzajímavějších destinací

Společnost British Airways zveřejnila své roční předpovědi pro cestování pro nadcházející rok 2019, přičemž pro něj vybrala 19 nejzajímavějších destinací.

Read More

Pasecký Památník zapadlých vlastenců se brzy otevře veřejnosti

Po dvaceti měsících oprav opět 15. prosince otevřeme pobočku vrchlabského Krkonošského muzea Správy KRNAP

Read More

Na sněžnicích po Tyrolsku

Při procházce na sněžnicích objevíte v Tyrolsku neporušenou zimní přírodu. Nádherně zasněžená krajina mimo lyžařské areály láka k túře na sněžnicích.

Read More

Do ZOO praha za 1 korunu 2.12.2018

Návštěvníci, kteří v neděli dorazí do ZOO Praha mezi třetí a pátou hodinou odpolední, budou mít vstup za pouhou jednu korunu. 

Read More

ZOO Praha připomíná Den dárců

Na zítřek připadá Den dárců a to je příležitost poděkovat všem, kdo přispěli na provoz a rozvoj Zoo Praha i její projekty.

Read More