Top news

Netradiční Valentýn v Muzeu Karla Zemana

Vydejte se se svým milovaný či milovanou na netradiční prohlídku interaktivní filmové expozice Muzea Karla Zemana a spojte ji s romantickou projížďkou lodí po Vltavě a po Čertovce při svátku zamilovaných

Svátek všech zamilovaných tak oslavíte dobrodružným výletem za Baronem Prášilem na Měsíc, vznesete se na létajícím stroji z Vynálezu zkázy a svou lásku dosvědčíte v pravěku před mamutem.

Pro ty, kdo míří ke hvězdám a touží vždy jen po tom nejlepším, jsou v nabídce komentované prohlídky s průvodcem.Romantická projížďka po Vltavě

Prohlídku muzea doporučujeme spojit s romantickou projížďkou po Vltavě originální lodí ElektroNemo, která staví v pražské Čertovce doslova pár schodů z muzejní expozice.

Z Čertovky vyplouvá směrem na Kampu a Staroměstský jez. Tam se loďka otočí a pluje pod Karlovým mostem po levém břehu Vltavy ke Štvanici a Štefánikovu mostu. Zde se loďka opět otočí a podél pravého břehu se zase vrací zpět na Kampu. 

Plavba trvá 45 minut a je možná po předchozí domluvě e-mailem na info@muzeumkarlazemana.cz nebo telefonicky na 724 341 091.

Loď vyplouvá v 12:45, 14:45 a 16:45.

Cena

Valentýnská prohlídka Muzea Karla Zemana s plavbou lodí je 390 Kč na osobu. 

Valentýnská prohlídka Muzea Karla Zemana bez plavby je 200 Kč na osobu.

 

Více informací naleznete ZDE

Baron Prášil nejlepší restaurovaný film roku ve Velké Británii