Foto galerie : Iva Roháčková
Men | |||||||||
100 m | Wind: 0.4 | ||||||||
1 | Mosito Lehata | LES | 8 Apr 89 | 10.11 | =NR | =PB » | 0.180 | ||
2 | Yoshihide Kiryu | JPN | 15 Dec 95 | 10.11 | « » | 0.184 | |||
3 | Thando Roto | RSA | 26 Sep 95 | 10.15 | « » | 0.171 | |||
4 | Ramon Gittens | BAR | 20 Jul 87 | 10.16 | SB « | 0.164 | |||
5 | Harry Aikines-Aryeetey | GBR | 29 Aug 88 | 10.18 | « » | 0.176 | |||
6 | Ján Volko | SVK | 2 Nov 96 | 10.24 | « » | 0.190 | |||
7 | Dentarius Locke | USA | 12 Dec 89 | 10.28 | « » | 0.206 | |||
8 | Jan Veleba | CZE | 6 Dec 86 | 10.41 | « » | 0.147 | |||
Heats | |||||||||
Heat 1 | Wind: 1.4 | ||||||||
1 | Mosito Lehata | LES | 8 Apr 89 | 10.12 | SB « | 0.177 | |||
2 | Harry Aikines-Aryeetey | GBR | 29 Aug 88 | 10.15 | SB « | 0.156 | |||
3 | Ján Volko | SVK | 2 Nov 96 | 10.16 | NR NUR | PB » | 0.173 | ||
4 | Ramon Gittens | BAR | 20 Jul 87 | 10.19 | « » | 0.152 | |||
5 | Jan Veleba | CZE | 6 Dec 86 | 10.28 | SB « | 0.153 | |||
6 | Sydney Siame | ZAM | 7 Oct 97 | 10.31 | « » | 0.160 | |||
7 | Dominik Záleský | CZE | 23 Aug 95 | 10.37 | « » | 0.197 | |||
Heat 2 | Wind: 0.8 | ||||||||
1 | Yoshihide Kiryu | JPN | 15 Dec 95 | 10.14 | « » | 0.157 | |||
2 | Thando Roto | RSA | 26 Sep 95 | 10.24 | « » | 0.228 | |||
3 | Dentarius Locke | USA | 12 Dec 89 | 10.30 | « » | 0.180 | |||
4 | Andrew Robertson | GBR | 17 Dec 90 | 10.32 | « » | 0.173 | |||
5 | Henricho Bruintjies | RSA | 16 Jul 93 | 10.32 | « » | 0.135 | |||
6 | Karol Zalewski | POL | 7 Aug 93 | 10.55 | « » | 0.172 | |||
7 | Marcel Kadlec | CZE | 12 Aug 94 | 10.82 | « » | 0.173 | |||
400 m | |||||||||
1 | Luka Janežic | SLO | 14 Nov 95 | 45.23 | SB « | 0.261 | |||
2 | Pavel Maslák | CZE | 21 Feb 91 | 45.51 | « » | 0.282 | |||
3 | Donald Blair-Sanford | ISR | 5 Feb 87 | 45.54 | SB « | 0.199 | |||
4 | Liemarvin Bonevacia | NED | 5 Apr 89 | 46.00 | « » | 0.185 | |||
5 | Isaac Makwala | BOT | 29 Sep 86 | 46.18 | « » | 0.310 | |||
6 | Patrik Šorm | CZE | 21 Nov 93 | 46.21 | SB « | 0.324 | |||
7 | Martyn Rooney | GBR | 3 Apr 87 | 46.41 | « » | 0.272 | |||
8 | Jan Tesař | CZE | 26 Mar 90 | 46.84 | SB « | 0.370 | |||
1500 m | |||||||||
1 | Sadik Mikhou | BRN | 25 Jul 90 | 3:32.32 | SB « | ||||
2 | Homiyu Tesfaye | GER | 23 Jun 93 | 3:34.71 | SB « | ||||
3 | Fouad El Kaam | MAR | 27 May 88 | 3:34.86 | SB « | ||||
4 | Jakub Holuša | CZE | 20 Feb 88 | 3:34.96 | SB « | ||||
5 | Adel Mechaal | ESP | 5 Dec 90 | 3:35.31 | SB « | ||||
6 | Benson Seurei | BRN | 27 Mar 84 | 3:35.66 | SB « | ||||
7 | Charlie Grice | GBR | 7 Nov 93 | 3:35.72 | SB « | ||||
8 | Youness Essalhi | MAR | 20 Feb 93 | 3:35.81 | SB « | ||||
9 | Michał Rozmys | POL | 13 Mar 95 | 3:36.37 | NUR | PB » | |||
10 | Hillary Ngetich | KEN | 15 Sep 95 | 3:37.63 | « » | ||||
11 | Tamás Kazi | HUN | 16 May 85 | 3:38.97 | SB « | ||||
12 | Benjamin Kovács | HUN | 24 Jan 95 | 3:39.74 | SB « | ||||
13 | Andreas Vojta | AUT | 9 Jun 89 | 3:41.30 | SB « | ||||
14 | Jozef Repčík | SVK | 3 Aug 86 | 3:41.99 | PB » | ||||
15 | Jan Friš | CZE | 19 Dec 95 | 3:42.99 | SB « | ||||
16 | Tom Lancashire | GBR | 2 Jul 85 | 3:43.07 | « » | ||||
17 | Dumisani Hlaselo | RSA | 8 Jun 89 | 3:49.13 | « » | ||||
18 | Josef Šimsa | CZE | 30 Aug 96 | 3:56.60 | « » | ||||
Matěj Pavlíček | CZE | 2 Oct 92 | DNF | « » | |||||
Balázs Vindics | HUN | 28 Mar 94 | DNF | « » | |||||
110 m hurdles | Wind: 1.8 | ||||||||
1 | Antonio Alkana | RSA | 12 Apr 90 | 13.11 | AR | PB » | 0.144 | ||
2 | Balázs Baji | HUN | 9 Jun 89 | 13.24 | NR | PB » | 0.160 | ||
3 | Mikel Thomas | TTO | 23 Nov 87 | 13.33 | SB « | 0.154 | |||
4 | Damian Czykier | POL | 10 Aug 92 | 13.35 | « » | 0.177 | |||
5 | Erik Balnuweit | GER | 21 Sep 88 | 13.65 | « » | 0.142 | |||
6 | Martin Vogel | GER | 16 Mar 92 | 13.81 | « » | 0.175 | |||
7 | Václav Sedlák | CZE | 6 Feb 93 | 14.04 | SB « | 0.150 | |||
8 | David Sklenář | CZE | 22 Jun 97 | 14.07 | PB » | 0.185 | |||
400 m hurdles | |||||||||
1 | Mamadou Kasse Hann | FRA | 10 Oct 86 | 49.02 | SB « | 0.479 | |||
2 | Jack Green | GBR | 6 Oct 91 | 49.10 | SB « | 0.275 | |||
3 | Cornel Fredericks | RSA | 3 Mar 90 | 49.42 | « » | 0.165 | |||
4 | Patryk Dobek | POL | 13 Feb 94 | 50.04 | SB « | 0.201 | |||
5 | Lindsay Hanekom | RSA | 15 May 93 | 50.63 | SB « | 0.333 | |||
6 | Jaak-Heinrich Jagor | EST | 11 May 90 | 51.08 | SB « | 0.307 | |||
7 | Martin Juránek | CZE | 13 Mar 91 | 51.25 | PB » | 0.343 | |||
Václav Barák | CZE | 22 Oct 90 | DNF | « » | |||||
Pole vault | |||||||||
1 | Jan Kudlička | CZE | 29 Apr 88 | 5.70 | SB « | ||||
5.45/2 SB 5.63/2 SB 5.70/1 SB 5.75/XXX | |||||||||
2 | Valentin Lavillenie | FRA | 16 Jul 91 | 5.70 | SB « | ||||
5.30/1 5.45/2 5.55/1 5.63/1 SB 5.70/3 SB 5.75/XXX | |||||||||
3 | Robert Renner | SLO | 8 Mar 94 | 5.45 | SB « | ||||
5.30/1 SB 5.45/1 SB 5.55/XXX | |||||||||
4 | Baptiste Boirie | FRA | 26 Dec 92 | 5.45 | SB « | ||||
5.45/2 SB 5.55/2 SB 5.63/XXX | |||||||||
4 | Ivan Horvat | CRO | 17 Aug 93 | 5.45 | « » | ||||
5.30/2 5.45/2 5.55/XXX | |||||||||
6 | Nikólaos Nerántzis | GRE | 13 Mar 98 | 5.30 | « » | ||||
5.10/2 5.30/1 5.45/XXX | |||||||||
7 | Ben Broeders | BEL | 21 Jun 95 | 5.30 | « » | ||||
5.30/2 5.45/XXX | |||||||||
8 | Lukáš Posekaný | CZE | 30 Dec 92 | 5.30 | SB « | ||||
4.90/1 5.10/1 5.30/3 SB 5.45/XXX | |||||||||
9 | Emmanouíl Karális | GRE | 20 Oct 99 | 5.10 | « » | ||||
5.10/1 5.30/XXX | |||||||||
10 | Dan Bárta | CZE | 24 Feb 98 | 4.90 | « » | ||||
4.90/1 5.10/XXX | |||||||||
Shot | |||||||||
1 | Tomáš Staněk | CZE | 13 Jun 91 | 20.98 | « » | ||||
20.35 20.64 X 20.77 20.76 20.98 | |||||||||
2 | Hamza Mohamed | EGY | 30 Aug 96 | 20.22 | SB « | ||||
19.17 X 20.11 SB X 20.22 SB 19.89 | |||||||||
3 | Ladislav Prášil | CZE | 17 May 90 | 20.07 | « » | ||||
20.07 X 20.03 X 20.02 19.94 | |||||||||
4 | Damien Birkinhead | AUS | 8 Apr 93 | 20.06 | « » | ||||
19.99 19.99 19.29 20.06 X X | |||||||||
5 | Jakub Szyszkowski | POL | 21 Aug 91 | 20.05 | « » | ||||
19.59 20.05 19.76 X X X | |||||||||
6 | Mateusz Mikos | POL | 10 Apr 87 | 18.97 | « » | ||||
18.75 18.97 X X X X | |||||||||
7 | Martin Novák | CZE | 5 Oct 92 | 18.20 | SB « | ||||
X 18.20 SB X X 18.09 18.13 | |||||||||
Javelin | |||||||||
1 | Jakub Vadlejch | CZE | 10 Oct 90 | 87.21 | « » | ||||
82.88 X 81.65 87.21 83.05 P | |||||||||
2 | Andrian Mardare | MDA | 20 Jun 95 | 83.71 | NR NUR | PB » | |||
83.71 NR NUR PB 80.24 81.02 79.39 X 78.97 | |||||||||
3 | Jaroslav Jílek | CZE | 22 Oct 89 | 78.77 | « » | ||||
78.34 78.77 78.29 X X X | |||||||||
4 | Petr Frydrych | CZE | 13 Jan 88 | 77.88 | « » | ||||
76.83 X 76.92 76.91 X 77.88 | |||||||||
5 | Vladislav Polyunin | UZB | 4 Dec 98 | 77.08 | « » | ||||
71.48 68.65 75.74 73.82 77.08 74.72 | |||||||||
6 | Łukasz Grzeszczuk | POL | 3 Mar 90 | 74.80 | « » | ||||
73.81 X 74.80 X X X | |||||||||
7 | Matija Kranjc | SLO | 12 Jun 84 | 74.11 | « » | ||||
74.11 70.82 72.97 73.32 71.86 X | |||||||||
8 | Jan Kubeš | CZE | 19 Jun 94 | 66.53 | « » | ||||
61.59 66.39 65.97 64.69 66.21 66.53 | |||||||||
Women | |||||||||
800 m | |||||||||
1 | Olha Lyakhova | UKR | 18 Mar 92 | 2:00.75 | SB « | ||||
2 | Yusneysi Santiusti | ITA | 24 Dec 84 | 2:01.04 | SB « | ||||
3 | Aníta Hinriksdóttir | ISL | 13 Jan 96 | 2:01.17 | « » | ||||
4 | Alexandra Bell | GBR | 4 Nov 92 | 2:02.20 | SB « | ||||
5 | Renée Eykens | BEL | 8 Jun 96 | 2:02.36 | SB « | ||||
6 | Hedda Hynne | NOR | 13 Mar 90 | 2:02.52 | SB « | ||||
7 | Kateřina Hálová | CZE | 25 Jun 81 | 2:03.59 | PB » | ||||
8 | Alena Ulrichová | CZE | 18 Jan 94 | 2:04.32 | SB « | ||||
9 | Alexandra Štuková | SVK | 2 Jul 90 | 2:04.85 | « » | ||||
10 | Vendula Hluchá | CZE | 18 Feb 97 | 2:04.87 | PB » | ||||
11 | Renata Vocásková | CZE | 18 Jul 96 | 2:08.73 | « » | ||||
Marcela Pírková | CZE | 25 Jan 96 | DNF | « » | |||||
3000 m steeple | |||||||||
1 | Norah Tanui | KEN | 2 Oct 95 | 9:22.32 | « » | ||||
2 | Daisy Jepkemei | KEN | 13 Feb 96 | 9:23.54 | PB » | ||||
3 | Camilla Richardsson | FIN | 14 Sep 93 | 9:41.73 | PB » | ||||
4 | Jana Sussmann | GER | 12 Oct 90 | 9:46.13 | SB « | ||||
5 | Matylda Kowal | POL | 11 Jan 89 | 9:49.16 | « » | ||||
6 | Maeva Danois | FRA | 10 Mar 93 | 9:51.70 | « » | ||||
7 | Viktória Gyürkés | HUN | 15 Oct 92 | 9:52.03 | SB « | ||||
8 | Mariola Ślusarczyk | POL | 4 Jan 90 | 9:57.28 | PB » | ||||
9 | Eva Krchová | CZE | 10 Sep 89 | 10:01.60 | « » | ||||
10 | Cornelia Griesche | GER | 28 Aug 93 | 10:10.34 | « » | ||||
Barbora Jíšová | CZE | 28 Dec 92 | DNF | « » | |||||
400 m hurdles | |||||||||
1 | Wenda Nel | RSA | 30 Jul 88 | 54.66 | SB « | 0.374 | |||
2 | Joanna Linkiewicz | POL | 2 May 90 | 55.42 | SB « | 0.230 | |||
3 | Phara Anacharsis | FRA | 17 Dec 83 | 56.45 | SB « | 0.410 | |||
4 | Denisa Rosolová | CZE | 21 Aug 86 | 56.86 | SB « | 0.401 | |||
5 | Axelle Dauwens | BEL | 1 Dec 90 | 57.68 | SB « | 0.221 | |||
6 | Christine McMahon | IRL | 6 Jul 92 | 58.08 | SB « | 0.491 | |||
Pole vault | |||||||||
1 | Amálie Švábíková | CZE | 22 Nov 99 | 4.40 | NJR | PB » | |||
4.00/1 4.14/1 4.25/1 4.30/1 =PB 4.40/3 PB 4.45/XXX | |||||||||
2 | Jiřina Ptáčníková | CZE | 20 May 86 | 4.25 | SB « | ||||
4.25/1 SB 4.35/XXX | |||||||||
3 | Nikol Jiroutová | CZE | 30 Mar 92 | 4.14 | =SB « | ||||
3.81/2 4.00/1 =SB 4.14/1 SB 4.25/XXX | |||||||||
4 | Aneta Morysková | CZE | 19 Sep 92 | 4.07 | « » | ||||
3.91/2 4.07/2 4.20/XXX | |||||||||
5 | Nikola Pöschlová | CZE | 10 Sep 98 | 4.07 | PB » | ||||
3.81/1 3.91/1 4.00/2 =SB 4.07/3 PB 4.14/XXX | |||||||||
6 | Zuzana Pražáková | CZE | 26 Apr 97 | 4.07 | PB » | ||||
3.81/1 4.00/3 =SB 4.07/3 PB 4.14/XXX | |||||||||
7 | Tereza Schejbalová | CZE | 31 Mar 00 | 3.81 | PB » | ||||
3.61/1 SB 3.81/1 PB 3.91/XXX | |||||||||
8 | Andrea Duchoňová | CZE | 23 Apr 99 | 3.81 | PB » | ||||
3.61/1 PB 3.81/3 PB 3.91/XXX | |||||||||
Long jump | |||||||||
1 | Neja Filipič | SLO | 22 Apr 95 | 6.47 | 0.8 | =SB « | |||
6.29/0.9 6.47/0.8 =SB X/0.3 X/0.7 6.19/1.4 6.37/0.3 | |||||||||
2 | Jana Velďáková | SVK | 3 Jun 81 | 6.43 | 1.2 | « » | |||
X/0.3 X/1.0 6.43/1.2 X X/0.1 X/-0.9 | |||||||||
3 | Lucia Slaničková | SVK | 8 Nov 88 | 6.32 | 0.5 | « » | |||
6.32/0.5 X/-1.0 X/0.2 6.12/1.6 6.15/-0.2 X/1.2 | |||||||||
4 | Kateřina Cachová | CZE | 26 Feb 90 | 6.29 | 0.6 | SB « | |||
6.29/0.6 SB X/0.7 X/0.9 6.23/-0.1 X/0.8 X/0.1 | |||||||||
5 | Háido Alexoúli | GRE | 29 Mar 91 | 6.28 | 0.8 | « » | |||
X/0.8 6.28/0.8 6.11/-0.2 X/0.3 X/1.5 X/0.3 | |||||||||
6 | Barbora Dvořáková | CZE | 10 May 97 | 6.20 | 0.1 | =PB » | |||
X/0.6 5.93/-0.4 SB 6.20/0.1 PB X/1.1 X/0.8 6.20/0.4 =PB | |||||||||
7 | Jana Korešová | CZE | 8 Apr 81 | 6.17 | 1.9 | SB « | |||
6.17/1.9 SB X/1.0 6.03/-0.3 6.06/0.8 X/1.5 X/1.0 | |||||||||
8 | Kateřina Hýsková | CZE | 24 Oct 96 | 6.11 | -0.1 | =PB » | |||
X/0.3 5.96/0.2 6.10/-1.1 SB 6.11/-0.1 =PB 5.73/-0.4 X/0.4 | |||||||||
9 | Kateřina Dvořáková | CZE | 10 May 97 | 5.95 | -0.2 | PB » | |||
X/0.1 X/1.0 5.95/-0.2 PB | |||||||||
10 | Tereza Semecká | CZE | 13 Sep 98 | 5.94 | 0.0 | PB » | |||
X/-0.8 5.90/1.9 PB 5.94 PB | |||||||||
Hammer | |||||||||
1 | Malwina Kopron | POL | 16 Nov 94 | 73.98 | PB » | ||||
71.39 71.63 73.98 PB 70.22 69.28 71.84 | |||||||||
2 | Hanna Skydan | AZE | 14 May 92 | 71.56 | « » | ||||
X X 68.10 71.56 70.90 X | |||||||||
3 | Joanna Fiodorow | POL | 4 Mar 89 | 71.14 | « » | ||||
X X 69.53 71.14 70.52 X | |||||||||
4 | Sophie Hitchon | GBR | 11 Jul 91 | 70.91 | « » | ||||
67.88 68.75 68.68 70.69 X 70.91 | |||||||||
5 | Kateřina Šafránková | CZE | 8 Jun 89 | 66.59 | « » | ||||
X 66.59 X X 63.13 X | |||||||||
6 | Iryna Novozhylova | UKR | 7 Jan 86 | 66.25 | « » | ||||
61.16 63.94 66.10 63.46 66.25 65.84 | |||||||||
7 | Tereza Králová | CZE | 22 Oct 89 | 62.44 | « » | ||||
X 56.67 59.90 X 62.44 61.81 | |||||||||
8 | Éva Orbán | HUN | 29 Nov 84 | 60.46 | « » | ||||
60.46 59.37 X X X 60.27 | |||||||||
9 | Kateřina Skypalová | CZE | 20 Feb 99 | 58.42 | « » | ||||
X 57.73 58.42 | |||||||||
Javelin | |||||||||
1 | Barbora Špotáková | CZE | 30 Jun 81 | 62.88 | « » | ||||
60.63 62.88 60.92 X 62.58 62.74 | |||||||||
2 | Martina Ratej | SLO | 2 Nov 81 | 62.55 | « » | ||||
60.72 62.55 62.48 X X X | |||||||||
3 | Tatsiana Khaladovich | BLR | 21 Jun 91 | 62.29 | « » | ||||
62.06 62.29 X P 60.36 60.84 | |||||||||
4 | Nikola Ogrodníková | CZE | 18 Aug 90 | 62.24 | PB » | ||||
50.37 62.24 PB X 55.56 55.82 X | |||||||||
5 | Christin Hussong | GER | 17 Apr 94 | 59.74 | « » | ||||
59.74 58.80 58.68 X X X | |||||||||
6 | Coralys Ortiz | PUR | 16 Apr 85 | 58.51 | SB « | ||||
54.16 58.51 SB X X X X | |||||||||
7 | Nikol Tabačková | CZE | 24 Jan 98 | 54.23 | « » | ||||
54.23 X X X X 51.63 | |||||||||
8 | Klaudia Maruszewska | POL | 28 Aug 97 | 53.96 | « » | ||||
48.34 52.29 53.96 X X 50.90 | |||||||||
U20 |
JOSEF ODLOŽIL *11. 11. 1938- 10. září 1993
držitel stříbrné olympijské medaile z Letních olympijských her 1964 v Tokiu v běhu na 1 500 m., mnohonásobný atletický mistr republiky, držitel českého rekordu na 2000 m, který byl i rekordem světovým. V roce 1965 překonal světový rekord na 2000 metrů časem 5:01.2, což je dodnes český (československý) rekord. Při mezistátním utkání s Francií vytvořil v roce 1966 nový československý rekord na 1500 m časem 3:37.6, který dodnes drží jeho pozdější svěřenec Jan Kubista. Na olympijských hrách v Mexiku se opět probojoval do finále na 1500 metrů, kde skončil na 8. místě.V průběhu své běžecké kariéry se stal 7x mistrem Československa, vedle olympijských úspěchů skončil na 2. místě Evropských halových her v roce 1967 (později Mistrovství Evropy v hale). Byl držitelem či spoludržitelem 11 československých rekordů a 5 nejlepších výkonů na území Československa.
Josef Odložil – Otrokovice
Text , foto : Memorial Josefa Odložila
Přijďte na Memoriál Josefa Odložila a vyhrajte některou z věcných cen
Vstupenku obdržíte při vstupu na stadion nebo si ji od 1. června budete moci stáhnout zde.
Součástí vstupenky bude slosovatelný kupon, po jeho vyplnění a odevzdání na stadionu budete zařazeni do losování o věcné ceny.
Losování proběhne 5. června ve 20.00 hodin na stadionu.
Vstup na stadion je zdarma.
Doprava
V den závodů bude posílena autobusová linka č. 131 ze stanice metra Hradčanská do stanice Juliska.
Surname | First name | nar. | country | discip. | PB | SB | |
1 | LOCKE | Dentarius | 12.12.1989 | USA | 100m M | 9.96 | 10.18 |
2 | FEARON | Joel | 11.10.1988 | GBR | 100m M | 9.96 | 10.30 |
3 | BRUINTJIES | Henricho | 16.7.1993 | RSA | 100m M | 9.97 | 10.17 |
4 | KIRYU | Yoshihide | 15.12.1995 | JPN | 100m M | 10.01 | 10.04 |
5 | GITTENS | Ramon | 20.7.1987 | BAR | 100m M | 10.02 | 10.33 |
6 | AIKINES-ARYEETEY | Harry | 29.8.1988 | GBR | 100m M | 10.08 | |
7 | ROBERTSON | Andrew | 17.12.1990 | GBR | 100m M | 10.10 | 10.24 |
8 | LEHATA | Mosito | 8.4.1989 | LES | 100m M | 10.11 | 10.15 |
9 | ZALEWSKI | Karol | 7.8.1993 | POL | 100m M | 10.25 | 10.58 |
10 | VOLKO | Ján | 2.11.1996 | SVK | 100m M | 10.21 | 10.21 |
11 | VELEBA | Jan | 6.12.1986 | CZE | 100m M | 10.23 | 10.37 |
12 | ZÁLESKÝ | Dominik | 23.8.1995 | CZE | 100m M | 10.36 | 10.36 |
13 | WOODSON | Markesh | 6.9.1993 | USA | 100m M | 10.05 | 10.26 |
14 | SIAME | Sydney | 7.10.1997 | ZAM | 100m M | 9.88 | 9.88 |
15 | ROTO | Thando | 26.9.1995 | RSA | 100m M | 9.95 | 9.95 |
Surname | First name | nar. | country | discip. | PB | SB | |
1 | ROONEY | Martyn | 3.4.1987 | GBR | 400m M | 44.45 | 46.35 |
2 | BONEVACIA | Liemarvin | 5.4.1989 | NED | 400m M | 44.72 | 45.68 |
3 | BLAIR-SANFORD | Donald | 5.2.1987 | ISR | 400m M | 45.04 | 47.05 |
4 | JANEŽIĆ | Luka | 14.11.1995 | SLO | 400m M | 45.07 | |
5 | ŠORM | Patrik | 21.11.1993 | CZE | 400m M | 46.20 | 46.68 |
6 | TESAŘ | Jan | 26.3.1990 | CZE | 400m M | 45.73 | 47.29 |
7 | MASLÁK | Pavel | 21.2.1991 | CZE | 400m M | 44.79 | 45.42 |
8 | MAKWALA | Isaac | 29.9.1986 | BOT | 400m M | 43.72 | 44.92 |
Surname | First name | nar. | country | discip. | PB | SB | |
1 | MIKHOU | Sadik | 25.7.1990 | BRN | 1500m M | 3:32.30 | 3:36.64 |
2 | ESSALHI | Youness | 20.2.1993 | MAR | 1500m M | 3:35.52 | |
3 | KAZI | Tamás | 16.5.1985 | HUN | 1500m M | 3:38.95 | 3:54.08 |
4 | REPČÍK | Jozef | 3.8.1986 | SVK | 1500m M | 3:54.37 | |
5 | KOVÁCS | Benjamin | 24.1.1995 | HUN | 1500m M | 3:39.49 | 3:54.07 |
6 | GRICE | Charlie | 7.11.1993 | GBR | 1500m M | 3:33.60 | |
7 | SEUREI | Benson | 27.3.1984 | BRN | 1500m M | 3:31.61 | 3:39.99 |
8 | LANCASHIRE | Tom | 2.7.1985 | GBR | 1500m M | 3:33.96 | 3:41.10 |
9 | ROZMYS | Michał | 13.3.1995 | POL | 1500m M | 3:38.35 | |
10 | HLASELO | Dumisani | 8.6.1989 | RSA | 1500m M | 3:36.36 | 3:38.94 |
11 | ŠIMSA | Josef | 30.8.1996 | CZE | 1500m M | 3:50.91 | 3:50.91 |
12 | HOLUŠA | Jakub | 20.2.1988 | CZE | 1500m M | 3:33.36 | 3:36.16 |
13 | FRIŠ | Jan | 19.12.1995 | CZE | 1500m M | 3:43.72 | 3:46.15 |
14 | EL KAAM | Fouad | 27.5.1988 | MAR | 1500m M | 3:33.71 | 3:37.81 |
15 | TESFAYE | Homiyu | 23.6.1993 | GER | 1500m M | 3:31.98 | |
16 | NGETICH | Hillary | 15.9.1995 | KEN | 1500m M | 3:32.97 | |
17 | MECHAAL | Adel | 5.12.1990 | ESP | 1500m M | 3:35.24 | |
PACE | PAVLÍČEK | Matěj | 2.10.1992 | CZE | 1500m M | ||
PACE | VINDICS | Balázs | 28.3.1994 | HUN | 1500m M | 3:45.57 | 3:55.57 |
Surname | First name | nar. | country | discip. | PB | SB | |
1 | TRABER | Gregor | 2.12.1992 | GER | 110mH M | 13.21 | 13.41 |
2 | BALNUWEIT | Erik | 21.9.1988 | GER | 110mH M | 13.44 | 13.57 |
3 | BAJI | Balázs | 9.6.1989 | HUN | 110mH M | 13.28 | |
4 | ALKANA | Antonio | 12.4.1990 | RSA | 110mH M | 13.28 | 13.45 |
6 | CZYKIER | Damian | 10.8.1992 | POL | 110mH M | 13.32 | 13.44 |
7 | NOGA | Artur | 2.5.1988 | POL | 110mH M | 13.23 | 13.53 |
7 | AL-MOUALED | Ahman | 16.2.1988 | KSA | 110mH M | 13.60 | 13.68 |
8 | SKLENÁŘ | David | 22.6.1997 | CZE | 110mH M | 14.27 | |
Surname | First name | nar. | country | discip. | PB | SB | |
1 | DOBEK | Patryk | 13.2.1994 | POL | 400mH M | 48.40 | 50.73 |
2 | GREEN | Jack | 6.10.1991 | GBR | 400mH M | 48.60 | 49.27 |
3 | HANEKOM | Lindsay | 15.5.1993 | RSA | 400mH M | 49.03 | 51.01 |
4 | MÖRÖ | Oskari | 31.1.1993 | FIN | 400mH M | 49.04 | |
5 | BROŽ | Michal | 16.6.1992 | CZE | 400mH M | 49.78 | 50.87 |
6 | KASSÉ HANN | Mamadou | 10.10.1986 | FRA | 400mH M | 48.50 | 49.84 |
7 | FREDERICKS | Cornel | 3.3.1990 | RSA | 400mH M | 48.14 | 49.27 |
8 | JAGOR | Jaak-Heinrich | 11.5.1990 | EST | 400mH M | 49.37 | |
Surname | First name | nar. | country | discip. | PB | SB | |
1 | KUDLIČKA | Jan | 29.4.1988 | CZE | PV M | 5.83 | |
2 | BALNER | Michal | 12.9.1982 | CZE | PV M | 5.82 | 5.60 |
3 | LAVILLENIE | Valentin | 16.7.1991 | FRA | PV M | 5.71 | 5.60 |
4 | HORVAT | Ivan | 17.8.1993 | CRO | PV M | 5.70 | 5.50 |
5 | RENNER | Robert | 8.3.1994 | SLO | PV M | 5.70 | 5.20 |
6 | BROEDERS | Ben | 21.6.1995 | BEL | PV M | 5.61 | 5.25 |
7 | KARÁLIS | Emmanouíl | 20.10.1999 | GRE | PV M | 5.60 | 5.60 |
8 | CHAPELLE | Axel | 24.4.1995 | FRA | PV M | 5.65 | 5.45 |
9 | BOIRIE | Baptiste | 26.12.1992 | FRA | PV M | 5.60 | 5.35 |
10 | POSEKANÝ | Lukáš | 30.12.1992 | CZE | PV M | 5.55 | 5.20 |
11 | BÁRTA | Dan | 24.2.1998 | CZE | PV M | 5.20 | 5.20 |
12 | ŠČERBA | Matěj | 9.12.1998 | CZE | PV M | 5.10 | 5.10 |
13 | NERÁNTZIS | Nikólaos | 13.3.1998 | GRE | PV M | 5.41 | 5.40 |
Surname | First name | nar. | country | discip. | PB | SB | |
1 | STANĚK | Tomáš | 13.6.1991 | CZE | SP M | 22.01 | 22.01 |
2 | PRÁŠIL | Ladislav | 17.5.1990 | CZE | SP M | 21.47 | 20.28 |
3 | MIKOS | Mateusz | 10.4.1987 | POL | SP M | 20.18 | 19.48 |
4 | NOVÁK | Martin | 5.10.1992 | CZE | SP M | 19.70 | 18.04 |
5 | MOHAMED | Hamza | 30.8.1996 | EGY | SP M | 20.32 | 20.00 |
6 | BIRKINHEAD | Damien | 8.4.1993 | AUS | SP M | 21.21 | 20.54 |
7 | SZYSZKOWSKI | Jakub | 21.8.1991 | POL | SP M | 20.55 | 20.27 |
Surname | First name | nar. | country | discip. | PB | SB | |
1 | FRYDRYCH | Petr | 13.1.1988 | CZE | JT M | 88.23 | 79.31 |
2 | VADLEJCH | Jakub | 10.10.1990 | CZE | JT M | 88.02 | 87.91 |
3 | KUBEŠ | Jan | 19.6.1994 | CZE | JT M | 76.35 | 70.02 |
4 | JÍLEK | Jaroslav | 22.10.1989 | CZE | JT M | 83.19 | 82.46 |
5 | MARDARI | Adrian | 20.6.1995 | MDA | JT M | 82.34 | 82.34 |
6 | ČAKŠS | Gatis | 13.6.1995 | LAT | JT M | 80.06 | 70.09 |
7 | GRZESZCZUK | Łukasz | 3.3.1990 | POL | JT M | 84.77 | 82.27 |
8 | PALYUNIN | Vladislav | 4.12.1998 | UZB | JT M | 77.64 | 77.64 |
9 | KRANJC | Matija | 12.6.1984 | SLO | JT M | 81.13 | 76.88 |
Surname | First name | nar. | country | discip. | PB | SB | |
1 | SANTIUSTI | Yusneysi | 24.12.1984 | ITA | 800m W | 1:58.53 | 2:03.58 |
2 | LYAKHOVA | Olha | 18.3.1992 | UKR | 800m W | 1:58.64 | 2:02.50 |
3 | BELL | Alexandra | 4.11.1992 | GBR | 800m W | 2:00.53 | 2:02.39 |
4 | HYNNE | Hedda | 13.3.1990 | NOR | 800m W | 2:00.94 | |
5 | HÁLOVÁ | Kateřina | 25.6.1981 | CZE | 800m W | 2:04.41 | 2:04.93 |
6 | HINRIKSDÓTTIR | Aníta | 13.1.1996 | ISL | 800m W | 2:00.14 | 2:00.33 |
7 | HLUCHÁ | Vendula | 18.2.1997 | CZE | 800m W | 2:06.84 | 2:06.95 |
8 | ŠTUKOVÁ | Alexandra | 2.7.1990 | SVK | 800m W | 2:02.91 | 2:04.60 |
9 | EYKENS | Renée | 8.6.1996 | BEL | 800m W | 2:00.00 | |
PACE | PÍRKOVÁ | Marcela | 25.1.1996 | CZE | 800m W | ||
Surname | First name | nar. | country | discip. | PB | SB | |
1 | ROSOLOVÁ | Denisa | 21.8.1986 | CZE | 400mH W | 54.24 | |
2 | LINKIEWICZ | Joanna | 2.5.1990 | POL | 400mH W | 55.25 | |
3 | ANACHARSIS | Phara | 17.12.1983 | FRA | 400mH W | 55.84 | 58.88 |
4 | DAUWENS | Axelle | 1.12.1990 | BEL | 400mH W | 55.56 | 59.91 |
5 | McMAHON | Christine | 6.7.1992 | IRL | 400mH W | 56.06 | 58.31 |
6 | NEL | Wenda | 30.7.1988 | RSA | 400mH W | 54.37 | 55.16 |
Surname | First name | nar. | country | discip. | PB | SB | |
1 | KRCHOVÁ | Eva | 10.9.1989 | CZE | 3000mSC W | 9:48.75 | 10:00.44 |
3 | GYURKÉS | Viktória | 15.10.1992 | HUN | 3000mSC W | 9:49.70 | |
4 | RICHARDSSON | Camilla | 14.9.1993 | FIN | 3000mSC W | 9:46.34 | |
5 | SUSSMANN | Jana | 12.10.1990 | GER | 3000mSC W | 9:41.05 | |
6 | DANOIS | Maeva | 10.3.1993 | FRA | 3000mSC W | 9:40.19 | 9:47.89 |
7 | JEPKEMEI | Daisy | 13.2.1996 | KEN | 3000mSC W | 9:38.16 | |
8 | TANUI | Norah | 2.10.1995 | KEN | 3000mSC W | 9:15.35 | 9:15.35 |
9 | FOUGBERG | Charlotta | 19.6.1985 | SWE | 3000mSC W | 9:23.96 | 9:42.14 |
10 | KOWAL | Matylda | 11.1.1989 | POL | 3000mSC W | 9:35.13 | 9:47.14 |
11 | GRIESCHE | Cornelia | 28.8.1993 | GER | 3000mSC W | 9:51.66 | 9:58.77 |
12 | ŚLUSARCZYK | Mariola | 4.1.1990 | KEN | 3000mSC W | 10:06.12 | |
PACE | KOWALSKA | Katarzyna | 7.4.1985 | POL | 3000mSC | 9:26.93 | |
Surname | First name | nar. | country | discip. | PB | SB | |
1 | TABAČKOVÁ | Nikol | 24.1.1998 | CZE | JT W | 56.84 | 56.84 |
2 | OGRODNÍKOVA | Nikola | 18.8.1990 | CZE | JT W | 61.07 | 61.07 |
3 | ŠPOTÁKOVÁ | Barbora | 30.6.1981 | CZE | JT W | 72.28 | 63.30 |
4 | JURKOVIČOVÁ | Jarmila | 9.2.1981 | CZE | JT W | 62.60 | 53.68 |
5 | KHALADOVICH | Tatsiana | 21.6.1991 | BLR | JT W | 66.34 | 66.30 |
6 | HUSSONG | Christin | 17.4.1994 | GER | JT W | 66.41 | 61.91 |
7 | RATEJ | Martina | 2.11.1981 | SLO | JT W | 67.16 | 64.52 |
8 | ORTIZ | Coralys | 16.4.1985 | PUR | JT W | 60.37 | 55.27 |
9 | MARUSZEWSKA | Klaudia | 28.8.1997 | POL | JT W | 57.59 | 56.24 |
10 | LAASMA | Liina | 13.1.1992 | EST | JT W | 63.65 | 61.32 |
Surname | First name | nar. | country | discip. | PB | SB | |
1 | KRÁLOVÁ | Tereza | 22.10.1989 | CZE | HT W | 70.21 | 65.75 |
2 | ŠAFRÁNKOVÁ | Kateřina | 8.6.1989 | CZE | HT W | 72.47 | 69.09 |
3 | MALYSHIK | Hanna | 4.2.1994 | BLR | HT W | 72.78 | 71.82 |
4 | ORBÁN | Éva | 29.11.1984 | HUN | HT W | 73.44 | 64.53 |
5 | NOVOZHYLOVA | Iryna | 7.1.1986 | UKR | HT W | 74.10 | 70.15 |
6 | SKYDAN | Hanna | 14.5.1992 | AZE | HT W | 75.29 | 75.29 |
7 | FIODOROW | Joanna | 4.3.1989 | POL | HT W | 74.39 | 72.82 |
8 | HITCHON | Sophie | 11.7.1991 | GBR | HT W | 74.54 | 73.97 |
9 | KOPRON | Malwina | 16.11.1994 | POL | HT W | 73.29 | 73.29 |
10 | SKYPALOVÁ | Kateřina | 20.2.1999 | CZE | HT W | 66.55 | 66.55 |
KRECHYK | Alena | 20.7.1987 | BLR | HT W | 72.06 | 67.22 | |
Surname | First name | nar. | country | discip. | PB | SB | |
1 | HÝSKOVÁ | Kateřina | 24.10.1996 | CZE | LJ W | 6.11 | 6.08 |
2 | FILIPIĆ | Neja | 22.4.1995 | SLO | LJ W | 6.51 | 6.43 |
3 | KOREŠOVÁ | Jana | 8.4.1981 | CZE | LJ W | 6.65 | |
4 | VELĎÁKOVÁ | Jana | 3.6.1981 | SVK | LJ W | 6.75 | 6.53 |
5 | KUČEROVÁ | Michaela | 1.8.1992 | CZE | LJ W | 6.15 | 5.94 |
6 | DVOŘÁKOVÁ | Barbora | 10.5.1997 | CZE | LJ W | 6.14 | 6.14 |
7 | DVOŘÁKOVÁ | Kateřina | 10.5.1997 | CZE | LJ W | 5.92 | 5.92 |
8 | ALEXOÚLI | Háido | 29.3.1991 | GRE | LJ W | 6.78 | 6.35 |
9 | CACHOVÁ | Kateřina | 26.2.1990 | CZE | LJ W | 6.40 | 5.82 |
10 | SEMECKÁ | Tereza | 13.9.1998 | CZE | LJ W | 5.87 | 5.87 |
11 | SLANIČKOVÁ | Lucia | 8.11.1988 | SVK | LJ W | 6.37 | 6.37 |
17.00 | žákovské štafety 4×200 m H | |||
17.06 | žákovské štafety 4×200 m D | seskok parašutistů | ||
17.20 | zahájení a představení hvězd mítinku | |||
17.30 | tyč M | oštěp Ž | ||
17.40 | závod handicapovaných | |||
17.50 | vyhlášení vítězů žákovských závodů | |||
18.02 | 100 m M rozběhy | |||
18.05 | dálka Ž | |||
18.20 | 110 m přek. M | |||
18.40 | 1500 m M – Memoriál Josefa Odložila | |||
18.55 | 400 m přek. M | oštěp M | ||
19.00 | koule M | |||
19.05 | 400 m přek. Ž | |||
19.15 | 800 m Ž | |||
19.25 | 400 m M | |||
19.35 | 100 m M finále | |||
19.45 | 3000 SC Ž | |||
19.58 | losování cen pro diváky |
One thought on “Memoriál Josefa Odložila 2017 – 5.6.2017”