Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krok za krokem za hlasem divočiny

28. 3. 2012

 Cílem odpovědných pracovníků Národního parku je chránit přírodu, zachovat rovnováhu jednotlivých ekosystémů a současně posílit povědomí návštěvníků o nutnosti ochrany životního prostředí. 

Správci parku organizují pro své hosty zajímavé výpravy do lůna přírody a přivádějí je na místa, kde se stále více ujímá vlády nespoutaná divoká příroda s lesním porostem typu pralesa.

„Nechat přírodu přírodě“ – tak zní motto Národního parku Vápencové Alpy. V praxi to znamená, že rozmary počasí, drsné klimatické podmínky, rostliny a zvířata přispívají přirozeným způsobem ke vzniku pralesa. Jen člověk se musí držet zpátky a nezasahovat do tohoto citlivého systému! A tak se stává, že pozorní a ohleduplní pozorovatelé mají možnost na vlastní oči sledovat, jak se rodí příroda ve své zcela původní podobě. 

Vydejte se na expedici v podobě krátké dvoudenní dovolené do nitra panenského světa Národního parku Vápencové Alpy. Cesta za tajemstvím vzniku pralesa stojí již od € 169,- za osobu.

Tato nabídka zahrnuje:

  • dvě noci ve zvoleném ubytovacím zařízení
  • stravu
  • tematické putování s názvem „Jak se rodí prales“ za doprovodu správce parku
  • večeři se specialitami z národního parku Vápencové Alpy (zvěřina nebo ryby)
  • Aktivní kartu oblasti Pyhrn-Priel, která je „aktivní“ po tři dny.
    Prostřednictvím této karty budou mít účastníci možnost využívat bezplatně nebo za mimořádnou cenu celou řadu služeb a atrakcí, mezi jiným panoramatickou věž na kopci Wurbauerkogel (nové návštěvnické centrum národního parku) nebo sedačkovou lanovku na tentýž kopec.


Objednávky jsou možné od 17. května do 7. října 2012 – po dobu platnosti Aktivní karty – s pobytem vždy od pátku do neděle.


Další informace:
Pyhrn-Priel Tourismus GmbH
Lisa Herndl
Hauptstraße 28
A-4580 Windischgarsten
Tel.: +43-7562-5266-11,
E-Mail: presse@pyhrn-priel.net
Internet: www.pyhrn-priel.net