Top news

Sport

Rozhovor s Mistrem Evropy Petrem Nikodémem

Další skvělou sezonu má za sebou devatenáctiletý Petr Nikodém. Jak v evropském, tak domácím šampionátu obhájil tituly v divizi Buggy 1600, i když cesta nebyla jednoduchá.

Read More

Zimní Pražská tyčka 2019

XXIII.International meeting „Pole vault of Prague 2019“           

Read More

Mistrovství České republiky v atletice mužů a žen v hale 2019 – časový pořad

Pořadatel Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s. pořádá v sobotu 16. a neděl1 17. února 2019 – MISTROVSTVÍ ČR MUŽŮ A ŽEN v atletice v HALE

Read More

Plavkyně ze Zlína je v nominaci na světovou plaveckou cenu

Česká dálková plavkyně Abhejali Bernardová je v nominaci na světové ocenění WOWSA Woman of the Year pro osobnosti napříč plaveckými disciplínami na otevřené vodě.

Read More

Pražský rallysprint 2018 s evropským šampionem Lukjanukem

Příznivce automobilového sportu čekají dvě poslední akce. V sobotu 1, prosince tradiční Pražský rallysprint 2018 a o týden později ve Slušovicích ještě Mikulášská rally.

Read More

ŠKODA znovu obhájila titul ve WRC 2

Mladá Boleslav, 27. listopadu 2018 – Hra, set, zápas pro ŠKODA Motorsport: Jan Kopecký/Pavel Dresler (CZ/CZ) se stali mistry světa kategorie WRC 2, mistři světa sezony 2017 Pontus Tidemand/Jonas Andersson (S/S) skončili druzí a mladá posádka Kalle Rovanperä/Jonne Halttunen (FIN/FIN) je dalším týmem ŠKODA, který doplňuje stupně vítězů celkového hodnocení. Počtvrté v řadě získal tým […]

Read More

Benefiční turnaj beachvolejbalistů lámal rekordy. Na charitu vybrali tři čtvrtě milionu.

O víkendu se česká beachvolejbalová rodina sešla na tradiční akci „Vyber si, vydraž si, zahraj si.“ Devatenáct špičkových hráček a hráčů vybíralo peníze na podporu celkem šestnácti neziskových organizací. A opět padl rekord. Během pátečního večera se vybralo 756 tisíc korun. Za sedm ročníků tak beachvolejbalisté získali pro charitu celkem už 2 700 000 korun.

Read More